ЭкстрасенсиХаЯ• 22 августа 2023
Казимир или Корней или Корнилий? Имя для сына.
Результат:
вже голосів:
44 (50.57%)
Другое
15 (17.24%)
Корней
13 (14.94%)
Все хороши
12 (13.79%)
Казимир
3 (3.45%)
Корнелий
Я_и_моя_собака• 22 августа 2023
Дитина де жити буде? Як в Україні, то я рекомендую одразу розглядати ці імена саме в українському написанні. Різниця не принципова, але ж все таки є.
ЭкстрасенсиХаЯ
• 22 августа 2023
Ответ дляКукарикуууууу
автор, а яке по батькові та прізвище, норм буде звучати?)
Валерьевич
празники не помню• 22 августа 2023
Акакий Валерьевич))
Вообще, если серьезно, это отчество сложное в произношении, у моего старшего сына такое. И я выбирала короткое имя, без р. Глеб, Олег, Вадим. Выбрала последнее.
Полтавська галушка• 22 августа 2023
Варфаломей, Сигизмунд, Герадот, Сервант, Антифриз,Птеродактиль, Вельзевул. Выбирайте
Виниловая пластинка• 22 августа 2023
Ответ дляХолодная каша
Ласково Казя или Козя от Казимир?
Козел
празники не помню• 22 августа 2023
Ответ дляХолодная каша
Ласково Казя или Козя от Казимир?
Может Казюля?
празники не помню• 22 августа 2023
Ответ дляХолодная каша
Ласково Казя или Козя от Казимир?
Зяма!!!
Баба Йога• 22 августа 2023
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Казимир -Казимир, Корнелий-Корнелій, Корней-Корней 🤷🏻♀️
Що там розглядати?
Я_и_моя_собака• 22 августа 2023
Ответ дляБаба Йога
Що там розглядати?
Корні́й — чоловіче ім´я, народна форма канонічного Корнелій. Інші народні форми — Корнило, Корнилій. Зменшено-пестливі форми — Корнійко, Корнієнько, Корнієчко, Корнієць, Корнилко, Корнусь, Корнюша
Мова йде про те, які будуть похідні форми, бо дуже рідко особливо в дитинстві називать повним імʼям
Я_и_моя_собака• 22 августа 2023
Ответ дляСало не люблю
Ви полька чи єврейка?
Це не єврейські імена. Казимір хіба що ближчий до Польщі та Прибалтики
Айболитная• 22 августа 2023
А чего все на К?
Это как в собачьем помёте на определенную букву называют?
Баба Йога• 22 августа 2023
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Автор запише Корней, якщо їй з буквою «е» більше подобається 🤷🏻♀️
Чому? У моєі знайомої доньку звати Дарина, всі її називають саме так, ніякої «Даші». Вона, взагалі, ім’я Даша не сприймає. В садку була Вірсавія, Соломія, теж ніяк не скорочували