Міряю від одиниці• 22 августа 2023

А що б Ви вибрали?

Сьогодні теми за мумки і валюту читала...Щоб вибрали ви сумку шкіряну чи 100₴
Результат:
вже голосів: 63
50 (79.37%) 100₴
13 (20.63%) Сумка
автор Міряю від одиниці • 22 августа 2023
Вибачте за помилки🤪
Лінива, не каюсь• 22 августа 2023
Залежить від моєї заначки. Якщо вона в мене хоча б 5 000 баксів і я протягну на ній якийсь період, то сумка. Якщо менше, або я збираю, наприклад, на квартиру і мені ще треба 15 000 у.о., то нафіг сумку і все інше. Саме так на квартиру я і назбирала) зараз думаю про другу вже...
Карма хамелеона• 22 августа 2023
Дивлячись, що за сумка.
ПампушОК• 22 августа 2023
Я бы 100$, но это потому что у меня много разных сумок и ещё одна не нужна. А если вам сейчас нужна сумка, то думайте сами
Пешеходик• 22 августа 2023
Авжеж сумку, а не 100 гривень
Ответ дляЛінива, не каюсь
Я теж така...навіть з кредитки можу зняти гроші, щоб купити 100₴
Простецкая• 22 августа 2023
Я не понимаю ваш вопрос. Если мне нужна сумка, то сумку. Если мне сумка не нужна, то 100$. На данный момент, 100$ т.к. я купила себе 2 сумки весной
Борода• 22 августа 2023
Нащо Вам сто гривень?
Ответ дляПешеходик
Авжеж сумку, а не 100 гривень
Ви мабуть 100₴ не бачили? Чи 100 доларів для вас як 100 грн?
Простецкая• 22 августа 2023
Ответ дляМіряю від одиниці
₴-це гривні, автор
$- а це долар
Борода• 22 августа 2023
Ответ дляМіряю від одиниці
Вам би уважніше подивитися свій старпост
Ответ дляБорода
Дівчата зрозуміли правильно
Пешеходик• 22 августа 2023
Ответ дляМіряю від одиниці
Так Ви використали в темі знак гривні (₴), а не знак долару ($)
Удачная• 22 августа 2023
Смотря какая сумка, кожаная не значит хорошая. Наверное лучше 100 долларов, доложу и на сейле куплю
Upd, тю, там гривни. Ну сумку тогда, мне сотни разве на стакан кофе хватит))))
Свідок Перемоги• 22 августа 2023
100$ сейчас ни о чем, нормальную сумку не купишь
Виправити вже не можу 100 $
Мексиканочка• 22 августа 2023
Автор, а ви що обрали б: 115$ чи одне колесо на Тойоту?
Ответ дляМексиканочка
Маючи тайоту колеса на неї придбалаб при необхідності
Лінива, не каюсь• 22 августа 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
В отпуске неделю назад купила Tosca Blu за 110 евро ( кожа премиум качества, экстра мягкая) и шикарного кожаного белого Корса за 120 евро. В Европе сейчас сейлы
Червона калина• 22 августа 2023
Если нужна сумка, то выберу сумку. Если не нужна, то деньги Именно сейчас взяла бы деньги, новая сумка не нужна. В связи с чем вопрос?
Ищу-брожу• 22 августа 2023
нафига такая дорогая сумка. я понимаю, обувь. это точно необходимая покупка.
Джавеліна• 22 августа 2023
Ответ дляМіряю від одиниці
Ви мабуть значка грн не знаєте?))
Джавеліна• 22 августа 2023
Ответ дляМіряю від одиниці
Дівчата зрозуміли правильно
Бо то такі ж як ви)))
Ответ дляДжавеліна
Бо то такі ж як ви)))
То Вам медальку треба дати? Щоб тішились😀?
Джавеліна• 22 августа 2023
Ответ дляМіряю від одиниці
Дві😀
Мексиканочка• 22 августа 2023
Ответ дляМіряю від одиниці
Ну і сумку, мабуть, по «необхідності»)
Хитрушка-чекушка• 22 августа 2023
Ой, я думала, 100₴ - это 100 евро. Поэтому проголосовала за этот вариант. Но 100 гривен тоже неплохо
Хитрушка-чекушка• 22 августа 2023
100 гривен уж точно лучше, чем сумка, которая может мне не понравиться