Запароленое одеяло• 22 августа 2023

А ви ревнуєте своїх дітей?

Дитині 1.7 і я хочу весь час бути з нею, допомоги ні у кого не прошу, справлюсь сама, мені в радість. Дратують родичі і знайомі, які хочуть брати мою дитину на руки, цілувати її і тп, навіть ті з близьких, з ким стосунки хороші. Дитина мамина, але зараз вже почала взаємодіяти з іншими дорослими і мені неприємно, коли вона, наприклад, віддає перевагу комусь, а не мамі.
Сама собі дивуюсь, колись вважала, що можливо взагалі буду без дітей, чужі діти ніколи не цікавили. Розумію, що мої почуття не зовсім здорові, тому мовчки ’терплю’, але всередині ураган)
Чи є у когось схожі відчуття?