Тундиринда• 22 августа 2023

Знову про бюджет: 50/50 - дивина чи сучасна реальність?

Доброго дня, порадниці.
Зустрічаємось з чоловіком. Зараз я не працюю але загалом моя спеціальність більш оплачувана ніж його. Крім того він працює без напрягу: багато часу приділяє сину, мені, займається спортом. Я зараз живу на заощадження та шукаю роботу. До цього працювала все життя. Два місяці літа просто кайфую. З осені планую знов працювати.
Він оплачує розваги, возить нас куди потрібно, часто купує продукти, ввечері миє посуд, може підмести якщо брудно, допомогти з поточним ремонтом. Я також купую продукти, готую смачно, завжди його чекаю та його сина, іноді щось для сина купую щоб порадувати.
Вирішили ми вдвох поїхати відпочити. В нього були квитки вже давно куплені, я собі сама купила. Про готель не обговорювали, але він мені вислав варіант, спитав чи подобається. Я сказала ок. Ну і все. Нещодавно в розмові сплило що він очікує від мене 50% за бронь готелю. Я була дуже здивована тому що відверто це озвучено не було. Тільки після мого питання. А мене так відвернуло прямо. Я сказала що для мене це незвично і неприємно коли так виставляють рахунок ще й заднім числом. Він сказав що згоден як мені зручніше і наступний раз я заплачу. Тобто за замовчуванням або 50/50 або по черзі платити. В принципі те ж саме.
Після цієї розмови дуже неприємний осад і розумію що я чекала що він буде платити а я буду вся така гарна. А чому власне так?
От я сиджу і думаю. У мене двоє дітей, у нього син, чому він повинен за всіх платити. Тим паче що у мене достатньо грошей.
Наче теж несправедливо повіситись всім на шию до чоловіка і відкладати свої доходи. Тоді може схема 50/50 не така вже й погана? Можливо в нас затарілі стереотипи що чоловік має платити а ми такі всі принцеси?
Які думки якщо брать до уваги стосунки де доході співвимірні? Яка різниця чи пара в шлюбі, чи просто живе разом, чи зустрічається? Якщо хто може - поділіться будь ласка доствідом.
Зоя Жорівна• 22 августа 2023
Ответ дляТундиринда
Так, знаєте, хочеться сексу, що ж там. Ще й гарного. Що гріха таїти. Цей чоловік дуже старається. Та для цього нам готель не потрібен. Є місце і в мене і в нього.
То может просто для секса его и оставить, а для семьи, совместного проживания искать другого?

НуКаНаКа• 22 августа 2023
Ответ дляЗоя Жорівна
Если не может позволить - не едет никто значит
А він дітей і не запрошував )
автор Тундиринда • 22 августа 2023
Ответ дляКусачая Я
Если вы в отношенях, то платить за отель полностью должен мужчина . Если он хочет во всём попопала, то я бы попрощалась и поехала отдыхать без него. С детьми например.
Так тоді я заплачу не 50 а 100. До того ж діти тоді вчаться і їм такий відпочинок екскурсійний нецікавий. З дітьми ми на морі достатньо накупались і наїздились. Вони необділені.
автор Тундиринда • 22 августа 2023
Ответ дляЗ вишневого садка
Скільки Вам обом років?
Мені 37, йому 40.
12 галюцинаций• 22 августа 2023
Ответ дляБутербродница
Вы с детьми едите на отдых? Живете вместе Вы , он и ваши лети , а сын его приходит в гости?
конечно с детьми едят. или они голодные должны быть ?
Марфа Українівна• 22 августа 2023
Розлінились мужчини. В мене не встане на мужчину, який не виповнює свою головну функцію, і пофіг що в мене є гроші. Бо то питання не грошей, а гармонічних відносин і комфорту. Мені партнер не потрібен, а потрібен чоловік, а це інше. Я один раз пробувала наступати на горло собі - більше не буду, нідочого глушити в собі незадоволеність, це причина раку. І вам автор не раджу. Просто сідаєте і пояснюєте, які стосунки для вас нормальні і в яких ви будете щасливі. Нехай приймає рішення - готовий бути чоловіком чи ні. Якщо він іноземець, то вони взагалі мізки рідко включають і живуть по звичці. Але якщо пояснити, то може прийняти вашу точку зору. А якщо ні - то сенсу створювати сімʼю немає.
автор Тундиринда • 22 августа 2023
Ответ дляМарипосса285747
Другие планы у человека, а не тётку себе на шею посадить
Дякую. Я наче і самодостатня і на шию не дуже хочу. Але оці стереотипи.
Сосиска_Втесте• 22 августа 2023
Ответ дляТундиринда
Їдемо вдвох. Так, я розраховувала що він заплатить. Власне не знаю чого. Але мабуть так виховали. І неприємоно здивувалась що в нього інший підхід.
Для мене дивно, якщо вдвох і платити навпіл. А от якщо з дітьми, то можу зрозуміти.
Марс атакует• 22 августа 2023
Ответ длянаКоблучках
Автор, коротше!
Просто берете і кажете йому: я в курсі цих нових тенденцій 50/50, але мене не влаштовує. Я шукаю чоловіка який буде платити за мене. Все.
Якщо його влаштоваю - будете далі спілкуватися, ну ні - то й ні. Шукайте ще.
Идеальный совет. Коротко и ясно.
Да-да. Нет-нет.

НуКаНаКа• 22 августа 2023
Ответ дляТундиринда
)))) Гарне питання. Він мене цінує і любить. Принаймні я так відчуваю. Я не розчарувалась в ньому. Спочатку було неприємно і коли я готувалась до розмови з ним то я навіть не змогла аргументувати чому і що мені неприємно. Тоді я і задумалась. А як аргументувати таке? Ти за все плати а я буду свої доходи відкладати?
Якщо повернутися до реального життя, то принців мало і на всіх їх не вистачає)
Марипосса285747• 22 августа 2023
Ответ дляДА да да
Оплатить отдых это не посадить на шею.

Это нормально, когда мужчина хочет отвезти свою женщину отдохнуть. А не списать с нее 50%

Если б с детьми ехали, тогда другое дело
Нормальность для каждого своя. Если не устраивает то искать того кто устроит
Хочу на Балі• 22 августа 2023
Напевно, скільки людей, стільки й думок.
Але,орієнтуватися потрібно на ваш власний комфорт.
Для мене особисто неприйнятні відносини,в яких мій чоловік платить лише за себе. Але,по ваших відповідях,я дивлюся,що ви намагаєтесь якось його виправдатися логічно обгрунтувати ці його умови.
То,може вам і підійде запропонований формат, просто незвично? Спробуйте розслабитись і зрозуміти,чого вам дійсно хочеться.
Марс атакует• 22 августа 2023
Ответ дляТундиринда
Классный секс - это круто.
Но когда мужчина не уважает, а просто ахает - это мерзко.
На эти вещи обязательно нужно обращать внимание. Иначе никакой секс не сравниться, если нет уважения.
Марфа Українівна• 22 августа 2023
Ответ дляТундиринда
Це не стереотипи, а внутрішнє відчуття комфорту. Вам так краще. Не будете ви щасливі з пополамщиком, хоч як себе не вмовляйте. Для вас це НЕ нормально. Якщо мужчина любить, то і «зірку з неба дістане»))) просто поясніть свою позицію.
НуКаНаКа• 22 августа 2023
Ответ дляМарфа Українівна
Не дай Боже слухати Ваших порад. Ми з моїм чоловіком різні періоди прожили і 50/50 і 0/100 і 100/0 і він не переставав бути мені рідним і коханим. Бо життя це цікава штука і різні події відбуваються.
Ковбой Хагис• 22 августа 2023
У нас відносини 50/50. Мене все влаштовує.
Я не розумію, чому мене повинен хтось утримувати. Для мене це приниження, ніби я не можу сама заробити на свої забаганки. Це, мабуть, все іде з дитинства, коли мами нам в голову вдовблюють, що ´головне - гарно вийти заміж´ і т.д., замість того, щоб вчити самостійності.
автор Тундиринда • 22 августа 2023
Ответ дляНуКаНаКа
А яка вартість відпочинку?
Вартість готелю невелика. Між 500 і 1000 євро. Я точно не пам\ятаю. І так і сказала що не буду платити ))))
Марс атакует• 22 августа 2023
Ответ дляКовбой Хагис
А я не могу понять зачем нужен мужчина, если он меня должен только ахнуть, а все остальное я сама.
Мне просто член не нужен. Я хочу поддержки, взаимовыручки, взаимопонимания итд.
Марс атакует• 22 августа 2023
Ответ дляТундиринда
Все правильно сказали.

автор Тундиринда • 22 августа 2023
Ответ дляЗоя Жорівна
Отже ніхто не буде нікуди їздити а я свої грощі буду у банки солити. Ну, таке. Мені теж не подобається.
Бутербродница• 22 августа 2023
Ответ дляТундиринда
Я з дітьми живу окремо. Він в нас іноді залишається. Іноді з сином приходять. Іноді ми до них ходимо в гості. Але у кожного своє житло. А яка різниця?
Ну Вы писали про продукты и прочее) в общем вместе Вы не живете, быт и траты у Вас и детей свои, у него и его пацана свои....так сказать общего у вас только секс, поэтому я считаю заплатить должен он, но автор не в обиду но я бы уже на моменте едем вместе отдыхать я билет купил , а ты сама как нибудь покупай ехать отказалась бы ,
МашМааш• 22 августа 2023
Я не против 50 на 50, более того в моей семье бюджет общие, но зп одинаковая, поэтому тоже эти 50 на 50 в итоге выходят. Но тут же важно помнить, что пополам во всем, дом работа тоже.

Тут главное, чтобы не скатились все в игру в одни ворота. И чтобы вы чувствовали, что если будут проблемы, то он вас поддержит (потеряете работу - возьмёт на себя траты на какое-то время)
автор Тундиринда • 22 августа 2023
Ответ длянаКоблучках
Автор, коротше!
Воно його не те що не влаштує. В нього до цього була дівчина без грошей - то він платив. Але їздили лише один раз. Бо більше не міг дозволити та й були разом недовго. Але ж і мені хочеться подорожувати і розважатись. Молодість проходить. Все життя працювала, відкладала, купила житло і дачу в прекрасному місті на сході. Можна далі не продовжувати? Тепер хочу жити просто.
Ковбой Хагис• 22 августа 2023
Ответ дляМарс атакует
’поддержки, взаимовыручки, взаимопонимания’ - це у вашому розумінні фінансове утримання? Бо для мене це зовсім інше.
Марфа Українівна• 22 августа 2023
Ответ дляНуКаНаКа
В моїх батьків також був період, що працювала лише мама. Але це невеликий період. Але батько заробив на квартиру і побудував дім. А не 50/50 і тп. Це різний тип відносин абсолютно.
автор Тундиринда • 22 августа 2023
Ответ дляНуКаНаКа
А він дітей і не запрошував )
А я б дітей і не взяла. В них школа в цей час. Мої будуть з бабусею а його з бувшою жінкою. Діти влітку відпочили гарно. Це для нас.
Сорока-ворона• 22 августа 2023
Ответ дляТундиринда
Мужчина кружит женщину по средствам и у него появляется стимул заработать больше для любимой. Пусть берет отель, который может полностью оплатить и ищет пути для роста дохода, у него теперь большая семья.
Моё мнение, есть гендерные роли. Сколько бы я не зарабатывала, мне важно, чтобы мужчина взял за меня финансовую ответственность иначе, как бы он мне не нравился, но со временем 50/50 станет меня раздражать и уважение к мужчине пропадёт. А следовательно и секса нормального не будет.
Жерица ночи• 22 августа 2023
Был у меня такой дружбан, ездили и гуляли пополам. Как мужчину я такого не рассматриваю. Для меня важна маскулинность. Не могу спать с бабой, выставляющей мне счет.
автор Тундиринда • 22 августа 2023
Ответ дляЗоя Жорівна
Мені з цим дуже добре. Почуття є. Я не те щоб дуже популярна. В 37 років особливо черги немає. І я перебірлива. Загалом мені важко когось знайти.
Зоя Жорівна• 22 августа 2023
Ответ дляТундиринда
Тогда делайте так, как вам комфортно. Если вас устраивает 50/50, то и проблемы нет