Бибер-анонимер• Изменено 22 августа 2023

Не можу вирішити, що купити

Потрібне взуття на осінь, дуже сподобались кросівки Adidas за 3000 грн. І давно дивлюсь на міксер, мій старий просто розспипається, а я дуже люблю випікати. Два дні думаю, що робити. Мені ці гроші подарували на ДР, треба обрати щось одне. Щоб ви придбали? І який міксер хороший би порадили за ці гроші? Я дивилась з мискою Філіпс, але відгуки такі різні..
Пффф 100%• 22 августа 2023
Фото в студію
Мне без сахара• 22 августа 2023
я б придбала кросівки
автор Бибер-анонимер • 22 августа 2023
Ось кросівки. Мені давно нічого так не западало в душу, як вони.
Стопясят раз обсуждала• 22 августа 2023
Ми теж дитині подарували на ДН Philips з чашою. Вона пече торти краще ніж я. Бісквіт взбивається навіть у руко.. таких як я. А кросівки просто так купили.
Бачу_майбутнє• 22 августа 2023
Я за кросівки. Міксер не те. Не вам на ДН подарунок
автор Бибер-анонимер • 22 августа 2023
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
А який саме? Там їх декілька і всі приблизно до 3000 коштують
Ласкове телятко• 22 августа 2023
Ответ дляМне без сахара
я б придбала кросівки
А я б міксер,тим паче автор дуже любить випікати, а кросівки хочеш не хочеш , а потім купиш собі, хоч і не адіки. Радості вам від крос буде лише місяць,коли новенькі,а потім присудять очі, а міксер вам кожного разу буде допомагати
Тож беріть міксер
Стопясят раз обсуждала• 22 августа 2023
За 2099 гр, зараз акція на них - Міксер PHILIPS Viva Collection HR3745/00
Хи хи, ну ну• 22 августа 2023
Звісно, кросівки. Але я схибнута на одязі і взутті. І фігуру збережете))
Міс Всесвіт• 22 августа 2023
Кросівки, звісно
Міксер хай купують ті, хто їсть випічку
автор Бибер-анонимер • 22 августа 2023
Ответ дляЛаскове телятко
Тож беріть міксер
Я теж так думаю. Просто це вже не як для мене подарунок, а просто в сім´ю. Я взагалі собі парфуми хотіла замовити, але зараз другі пріоритети
Мафиозная• 22 августа 2023
Я за міксер. Кроси і по акції десь можна знайти ще й дешевше.
Я_канеша_извиняюсь• 22 августа 2023
Купила бы кроссовки, но я люблю NIKE.
А миксер ( если оооочень нужен!) купите Scarlett или ему подобные, на год хватит.
автор Бибер-анонимер • 22 августа 2023
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Купила бы кроссовки, но я люблю NIKE.
Найк дуже дорогі. Мені і ці дорогі, але дуже сподобались
Я_канеша_извиняюсь• 22 августа 2023
Ответ дляБибер-анонимер
Есть и недорогие модели, возможно не такие внешне.
Автор, покупайте то, что нравится, это же подарок
автор Бибер-анонимер • 22 августа 2023
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Дякую. Замовлю кросівки. На міксер думаю якось відкладу
сама себе прекрасная• 22 августа 2023
Ответ дляБибер-анонимер
Ааааа 🤩🤩🤩🤩 крутые! Берите кроссы!
...аяприкольная• 22 августа 2023
Міксер
Меня много• 22 августа 2023
А дайте ссилку на кроси.Дякую!
vinika• 22 августа 2023
Кроссы дешевле и комбайн в ОЧ, с возможностью довавлять насадки
Не прохожу мимо• 22 августа 2023
Кроссы))).А миксер в оплату частями в Розетке.
автор Бибер-анонимер • 22 августа 2023
Ответ дляМеня много
А дайте ссилку на кроси.Дякую!
https://www.adidas.com/us/alphaboost-v1-shoes/IE97...