Бибер-анонимер• Изменено 22 августа 2023
Не можу вирішити, що купити
Потрібне взуття на осінь, дуже сподобались кросівки Adidas за 3000 грн. І давно дивлюсь на міксер, мій старий просто розспипається, а я дуже люблю випікати. Два дні думаю, що робити. Мені ці гроші подарували на ДР, треба обрати щось одне. Щоб ви придбали? І який міксер хороший би порадили за ці гроші? Я дивилась з мискою Філіпс, але відгуки такі різні..
Бибер-анонимер
• 22 августа 2023
Стопясят раз обсуждала• 22 августа 2023
Ми теж дитині подарували на ДН Philips з чашою. Вона пече торти краще ніж я. Бісквіт взбивається навіть у руко.. таких як я. А кросівки просто так купили.
Бибер-анонимер
• 22 августа 2023
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
А який саме? Там їх декілька і всі приблизно до 3000 коштують
Ласкове телятко• 22 августа 2023
Ответ дляМне без сахара
я б придбала кросівки
А я б міксер,тим паче автор дуже любить випікати, а кросівки хочеш не хочеш , а потім купиш собі, хоч і не адіки. Радості вам від крос буде лише місяць,коли новенькі,а потім присудять очі, а міксер вам кожного разу буде допомагати
Тож беріть міксер
Стопясят раз обсуждала• 22 августа 2023
За 2099 гр, зараз акція на них - Міксер PHILIPS Viva Collection HR3745/00
Хи хи, ну ну• 22 августа 2023
Звісно, кросівки. Але я схибнута на одязі і взутті. І фігуру збережете))
Бибер-анонимер
• 22 августа 2023
Ответ дляЛаскове телятко
Тож беріть міксер
Я теж так думаю. Просто це вже не як для мене подарунок, а просто в сім´ю. Я взагалі собі парфуми хотіла замовити, але зараз другі пріоритети
Я_канеша_извиняюсь• 22 августа 2023
Купила бы кроссовки, но я люблю NIKE.
А миксер ( если оооочень нужен!) купите Scarlett или ему подобные, на год хватит.
Бибер-анонимер
• 22 августа 2023
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Купила бы кроссовки, но я люблю NIKE.
Найк дуже дорогі. Мені і ці дорогі, але дуже сподобались
Я_канеша_извиняюсь• 22 августа 2023
Ответ дляБибер-анонимер
Есть и недорогие модели, возможно не такие внешне.
Автор, покупайте то, что нравится, это же подарок
Бибер-анонимер
• 22 августа 2023
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Дякую. Замовлю кросівки. На міксер думаю якось відкладу
сама себе прекрасная• 22 августа 2023
Ответ дляБибер-анонимер
Ось кросівки. Мені давно нічого так не западало в душу, як вони.
Ааааа 🤩🤩🤩🤩 крутые! Берите кроссы!