Дон Пэдро• 23 августа 2023

Київ. Куди краще з´їздити за канцелярією для першокласника?

Щоб все в одному місці, не люблю магазини.
Гага Газу• 23 августа 2023
У перший ліпший маркет біля дому. Все кругом +- однакове. Не накуповуйте зайвого
Десь так, але...• 23 августа 2023
Епіцентр, Ашан, Папірус
ніколи такого не було• 23 августа 2023
На проме выгодно брать. Там у многих бесплатная доставка. Пару дней назад нагребла себе по 18 грн. тетрадей в клетку на 96 листов. Таких цен вообще нет в обычных магазинах.
Нічого вдягти• 23 августа 2023
мегамаркет, есть и дорогое и подешевле. папирус хуже выбор, нет бик или марко цв карандашей например
MacOS-ница• 23 августа 2023
По традиции покупаю все в Ашане, выбор большой.
автор Дон Пэдро • 23 августа 2023
Дякую дівчата - поряд Мегамаркет, почну з нього, якщо чогось немає, то трішки далі Ашан.
Хвігура мічти• 23 августа 2023
Ответ дляДон Пэдро
АТБ всього валом, не знаю, чи дешевше, але АТБ кругом є)))) Я зайшла після роботи купила всього по троху, інше докупимо .
автор Дон Пэдро • 23 августа 2023
Ответ дляХвігура мічти
В нас перший клас не все є в АТБ, а там спечифічні вимоги у вчителя.
язззззь!!!• 23 августа 2023
Тем, кто хотел все от ластика до портфеля всегда подходил Канцактив на Петровке за Ашаном. Но это если хочется все в одном месте и повыбирать, для любителей канцелярии. А так любой супермаркет удовлетворит зарос.
Бабульція• 23 августа 2023
А канц-актив ще працює на Петрівці? Завжди там все купувала до школи, вибір гарний,було все необхідне. Ст.м. Почайна, йти в сторону Ашана. Адресу гляньте на сайті у них.
автор Дон Пэдро • 23 августа 2023
Ответ дляязззззь!!!
Дякую
автор Дон Пэдро • 23 августа 2023
Ответ дляБабульція
Дякую!!!
Сонячний зайчик• 23 августа 2023
Ответ дляДон Пэдро
Дякую!!!
Вони ще і на лівому березі є-проспект Визволителів
Кусман Сиру• 23 августа 2023
автор, не морочте собі голову - наразі не потрібно купувати все в промислових масштабах. дуже багато матеріалів видають вчителі, є друковані зошити, звичайних не потрібно багато. все можна купити буквально скрізь). раджу лише уважно роздивитися, наприклад, листки в зошиті - щоб вони не були занадто ’тоненькі’ і темні - на зразок переробленого туалетного паперу. все інше, вам мають розповісти в школі, це стандартний набір: кольоровий папір, картон, фарби, пластилін, олівці-фломастери, альбом, зошити і обкладинки, резинка-стирачка і точилка. зазвичай ручки-олівці-лінійки вдома і так є:), або ж вони в наборі з пеналами, які зараз усім купують (з наповненням). все інше за запитом. я розумію, раніше все купували через дефіцит одночасно і багато. зараз же такий вибір скрізь. зекономити істотно важко, бо щось десь буде дорожче, щось навпаки.
Баба на горошині• 23 августа 2023
Акварель