Разгуляшка• 23 августа 2023

Порада як відмовити сусідці ?

Дівчатка чи виговоритися чи отримати пораду
Сусідка років 70 є донька живе хвилин в15 їзди від неї
Постійно просить купити , то хліб, то щось смачненьке, то ручки їй потрібні терміново , розумію і хочу сказати ні, але не хочу виглядати злою стервою
Вчора мене привітала з ДНЕМ подарувала наволочку ( самошиту і дезік) і каже мені, ти якщо будеш мені купувати квіти не купую рози хочу хризантеми і тапочки домаші мені купи
Я охуї…ла
Відчуваю постійно після спілкування з нею якийсь негатив бюпрямо бррррр
Я прискіпливо ставлюся чи все таки раз відповісти і нехай ображається , але ж не хочеться собі карму псувати , стара людина ….
Блиск думки• 23 августа 2023
Пипец) это старики, с ними тяжело

Метелик• 23 августа 2023
Ротом…озвучуєте ротом все,що не підходить.Пройшли часи,коли люди толерували через почуття провини,бо старша людина,бо треба бути вихованим і т д.
Робіть так аби вам було ок,розставляйте пріорітети і межі.
Твоя космішна• 23 августа 2023
Ви спирайтеся на те, що зайнята заспіль. Якщо ідете в магазин і вам не важко, то купіть їй хліба, їжа то таке. А інше просто ігноруйте, хай каже що вона хоче, то її діло. А ви просто ігноруйте її хотілки . Бо це вже край на голову сідає.
дамаАмстердама• 23 августа 2023
Ответ дляМетелик
Ви озвучили те,що я хотіла написати.Підтримую цілком.
палка-копалка• 23 августа 2023
А де вона вас бачить?Прямо додому приходить?Я б якось дистанціювалася від доручень, навіщо себе змушувати.Ще добре б лагідна приємна одинока бабця була.
Протру пилюку• 23 августа 2023
як вона вас знаходить? в гості приходить? ви ж не в одній квартирі живете. уникайте максимально і посилайтесь на зайнятість.
Ви нічого не винні, тим більше знаєте, що є родичка поблизу
автор Разгуляшка • 23 августа 2023
Ответ дляБлиск думки
Пипец) это старики, с ними тяжело
Мені спочатку норм, але напрягає вже капец ,»прокормила» і буває з претензією а со ти мені не купила
Мене моя мама так на напрягає, а точніше взагалі не напрягає

Твоя космішна• 23 августа 2023
Ответ дляРазгуляшка
То ви їй ще і за свої гроші купуєте?)
автор Разгуляшка • 23 августа 2023
Ответ дляМетелик
Дякую 😘
Така ж думка але …. ті блоки я ж вихована і бла бла бла
любименькая• 23 августа 2023
Боже яка карма
У нас в домі така була, на інвалідному візку, так
Але син в києві, а вона щодня всьому дому завдання давала що їй принести.
Я творог принесла пару разів, то сказала що не такий і до побачення.
Померла вона колись та і все.
Метелик• 23 августа 2023
Ответ дляРазгуляшка
Дякую 😘
В мене теж так колись було.Тепер я всратися хотіла на думку будь кого.І жити стало набагато краще
Прилипало• 23 августа 2023
Ответ дляБлиск думки
Пипец) это старики, с ними тяжело
Не со всеми тяжело)) Моей соседке 70, раз с покупками помощи попросила, скрутило ей спину, а надо было молоко купить. А так отлично общаемся, она сама живёт. Я ей без страха ключи от кв оставляла, она раз меня от гипертонии спасла)) со стариками хорошо дружить 😁 с дачи ещё фруктами угощает, а я ей банки для консервации отдаю)))
автор Разгуляшка • 23 августа 2023
Ответ дляТвоя космішна
Дякую 😘
Я хотіла підтвердити , що потрібно сказати Ні і це норм
Щас ухожу• 23 августа 2023
Відповідайте, що коли буду у магазані, то наберу Вас і запитаю що купити, сьогодні і завтра не планую в магазин.
автор Разгуляшка • 23 августа 2023
Ответ дляпалка-копалка
В одному підʼїзді живемо
автор Разгуляшка • 23 августа 2023
Ответ дляТвоя космішна
То ви їй ще і за свої гроші купуєте?)
Зараз так
Вона не віддає
Горня капучіно• 23 августа 2023
Поэтому я ’не вижу’ соседей и стараюсь не знакомиться и не здороваться. Выглядит не очень, но мне вот это все не нужно.
У самих такие же свекры, если нужно всех соседей напрягут чтоб их на дачу везли за 100 км на своей машине. Интеллигенты...
Поміркована думка• 23 августа 2023
Автор ви в якому місті живете?
Барабан для дорослих• 23 августа 2023
Ответ дляРазгуляшка
Зараз так
Вона не віддає
Прикольно вона пристроїлася. В неї дочка є, то не одинока бабуся. Починайте відмовляти, бо вже на голову сіла, а далі ще гірше буде

100pudov• 23 августа 2023
Ответ дляРазгуляшка
От і вона свою доньку береже, бо їй їхати важко чи ще щось, а ви поруч....скажіть, най купить вам подушку для шиї, щоб коли вона сідала, то не так боляче було )

Їжу купувала би таки, коли мені зручно.
А ще вона може хотіти спілкування. У мене мати повністю залежить від нас, живе разом з нами і усі її потреби і забаганки ми забезпечуємо. Але от знайшла сусідку, виділяє тій гроші і час від часу просить щось купити. Запитую, мамо, навіщо людині чужій завдання ставиш, от я ж іду зараз, що тобі купити? Каже, ти такого не купуєш, вона там їй щось інше приносить ) вибачалась вже перед сусідкою, ну мені соромно, але то не часто і в часі не обмежено, тобто та купує, коли їй зручно, але ж купує і щось їй приносить. Зі сторони мати бідна-нещасна виходить, бо від дочки не допросилась чогось там, приходиться іншу людину просити. Якось так )
Щас ухожу• 23 августа 2023
Ответ дляРазгуляшка
Зараз так
Вона не віддає
Ну це вже совсім бабуся перебрала(
Одна справа одинока і щ маленькою пенсією, інше з дочкою і нагла.
Просто болталка• 23 августа 2023
У нас в доме есть бабушка-инвалид, с двумя палками ходит. У нее есть дочь, приходит регулярно, вроде все ок. Но тут война случилась и дочь эта как-то написала в общий чат (после инцидента одного) - уважаемые соседи, к кому моя мама может обратиться за помощью в любое время, днем и ночью? Знаете, что ей рассказали? В итоге уехала эта бабушка жить к ней. Так дочь еще и возмущалась, тявкнула в чате что-то вроде ’все понятно с вами’... Коза, блин. офигевшая. Так и скажите своей бабушке, что помогать ей должна дочь.
Королева Сарказма• 23 августа 2023
1. При личной просьбе говорите ок хорошо и просите номер телефона дочки под каким то предлогом.
2. Получив номер не отходя от старушки звоните дочери и делегируете просьбу.
АсобеннАя• 23 августа 2023
Возят на том, кто позволяет,это про вас.
GaleTTa• 23 августа 2023
Была у меня такая бабульца. Мы только въехали и она решила поскольку я самая молодая в подъезде, то должна и убирать и за клумбой смотреть ( хотя окна у меня не во двор даже), давала мне задания то купи мне хлеба, то молока. Даже без пожалуйста, а требовательным голосом. Табуретки мне свои таскала У вас мастер же ремонт делает, инструменты есть, пусть починит мне))
Меня по молодости хватило на пару тройку таких раз, а потом отказывала. Нет, не могу, нет возможности и т.д.
Она перестала здороваться, но я как-то от этого особо не страдала))
ЛЮБА• 23 августа 2023
Так бы и сказала что наволочка не моя расцветочка, дезиком таким не пользуюсь , все что ей надо может купить ей дочка . Знаете умение говорить нет, очень облегчает жизнь !
100pudov• 23 августа 2023
Ответ дляПросто болталка
А що, дуже зручно. Навіщо поступатися своїм комфортом ( зазвичай, жити вільніше і краще своєю молодою родиною, без батьків, хоча вони також - наша родина), якщо можна звалити ці дії на когось іншого )) Можливо, вона гроші пропонувала за допомогу і догляд, тоді ще можна зрозуміти. Але зазвичай діти не хочуть возитися з батьками, у яких доволі проблемний характер, то як сказала вдень і вночі, то хто зна, як воно буде: дійсно за необхідності чи просто коли бабці нудно чи не спиться. А необхідність по здоров´ю може також бути щоденною, були випадки у мами швидка була тричі на тиждень.
ХикориДикори• 23 августа 2023
Извинитесь, скажите что у вас есть своя мама и исполнять роль дочки еще для кого-то вы не будете.
100pudov• 23 августа 2023
Може вона з дочкою власною не спілкується з якихось причин? Чи приїздить та? Ще можна оформити соціального працівника, який буде допомагати, продукти купувати, їсти приготувати, прибрати....
ХикориДикори• 23 августа 2023
У меня тоже есть наболевшее. Это отношение моей мамы ко мне. Привезет какую-нибудь майку времен СССР со словами: хотела выкинуть, но может тебе подойдет. Последний раз папа притарабанил пакет с какими-то старыми вещами -это тебе мама передала. Я только взглянула и чуть не двинулась от затхлого запаха. Попросила по дороге занести на мусорку. А потом мама ерничала «бАГачи, кучеряво живете». У нас доход 100k+, у них 2 пенсии 20k+. Но награждать меня очередным дерьмом из магазина «все по 5» продолжает. Не понимаю что это: это не уважение, маразм, старые обиды на меня? Мама при этом любит вкусно поесть и хорошо одеться.