Водійка хімарса• 23 августа 2023
Можно ли пойти к гинекологу не по прописке
Допустим я не хочу идти к нашей по прописке,могу я записаться к другой в этой же поликлинике
Біле пальто• 23 августа 2023
Ответ дляТихоЯ
Терапевт выдает направление (16 цифр) и вы идете
Да гінеколога в поліклініках не потрібне направлення
ТихоЯ• 23 августа 2023
Ответ дляБіле пальто
Ну,ок.
В нашей Нам даже на флюорографию нужно. Наверное в каждой по разному.
Всіх підсаджую• 23 августа 2023
У меня несколько лет вообще прописки нет, хожу в жк, которая нравится
Всіх підсаджую• 23 августа 2023
Ответ дляТихоЯ
Ну,ок.
На флюрку обязательно направление. А гинеколог, стоматолог и невролог без направления любой.
Триндю-бриндю• 23 августа 2023
Ответ дляВсіх підсаджую
До невролога потрібно.
Ось з сайту МОЗ
Так, направлення не потрібне у разі звернення до таких фахівців:
гінеколога, у тому числі дитячого,
психіатра,
нарколога,
стоматолога (планова допомога для дітей та ургентна для дітей і дорослих),
фтизіатра,
лікаря, у якого під наглядом перебуває пацієнт із хронічними захворюваннями.
Ось з сайту МОЗ
гінеколога, у тому числі дитячого,
психіатра,
нарколога,
фтизіатра,