Блакитне небо• 23 августа 2023
Може хтось упізнає виробника вишиванки
Продавець казав косівські.
Гугл не допоміг
Блакитне небо
• 23 августа 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
Базарщина/ китайщина. В Косові такого е вишивають.
Дуже дякую за вашу цінну думку
Пишу_граммотно!• 23 августа 2023
Ответ дляБлакитне небо
Дуже дякую за вашу цінну думку
Потрібно бути готовим до таких думок на загальному форумі
В Косові ніколи на такого кольору тканині не шили , я вже мовчу про чудернацькі узори вишиті машинкою.
Пишу_граммотно!• 23 августа 2023
Ку ка ку ка ку• 23 августа 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
Ось ваша красна на теренах інтернету. Ніякого відношення до Косівської вишиванки немає.
Айнене
Блакитне небо
• 23 августа 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
Це не воно
Блакитне небо
• 23 августа 2023
Ответ дляНаливайКа
Якась штамповка базарна і вам не личить ((
Як ви можете казати, що мені не личить, якщо лице замальоване?
Я міряла на футболку і джинси. Та ще й на фото колір інший. В житті вишневий.
Але ви винесли вердикт
Пишу_граммотно!• 23 августа 2023
Ответ дляБлакитне небо
Це не воно
Однаковий несмак і ширпотреб.
НаливайКа• 23 августа 2023
Ответ дляБлакитне небо
Але ви винесли вердикт
На фігуру вашу
Блакитне небо
• 23 августа 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
Та я ніби не питала думки щодо сукні. Я просила підказати виробника
Пишу_граммотно!• 23 августа 2023
Ответ дляБлакитне небо
Я ж написала. Китайська базарщина. І не тільки я.
НаливайКа• 23 августа 2023
Ответ дляБлакитне небо
Ок
Нема чого ображатися ) Але можна дійсно кращу знайти і вона вам личитиме
Блакитне небо
• 23 августа 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
Так, вас аж цілих 2 .
Безтактних традиційних порадниці.
Пишу_граммотно!• 23 августа 2023
Ответ дляБлакитне небо
Так, вас аж цілих 2 .
Безтактних традиційних порадниці.
Традиції порадниці незмінні
Подивіться Svarga, етнодім, мережка, Галичанка, етнохата.
Пишу_граммотно!• 23 августа 2023
Ответ дляБлакитне небо
Так, вас аж цілих 2 .
Безтактних традиційних порадниці.
Хтось безтактний хтось без смаку, всі ми різні.
Так важко сказати однозначно що це китайська фігня...
Так а чому не купили цю що иіряли? Щось не пішло?
Просто шукати в інтернеті , таке собі заняття. Сукню, сорочку всерівно потрібно міряти бо кожна кравчиня шиє по різним лекалам, кожна фабрика має різні розмірі сітки .
Можете ще дивитись Коза дереза, Галерея Вишиванок. Напишіть їм свої розміри, покажуть що є.
Ще можу поділитися телефоном продавчині Тернопільського базару)
Прокофіївна• 27 августа 2023
Ответ дляЧіпіта
Будь-ласка, поділіться контактом продавчині базару вишиванок
Прокофіївна• 27 августа 2023
Для автора - якщо не дивились ще, зайдіть на сайт магазину Хрестик. Цікаві вишиванки є. На сукні не дивлюсь, тому не скажу який там вибір. А от сорочка сподобалась з півоніями.
Хата на мати• 01 сентября 2023
Ответ дляБлакитне небо
Як можна написати виробника, коли їх в Китаї тисячі:( Це не український виробник, це не Косів, і це загалом не той виріб, який в Україні називають вишиванка. Це ’сукня з вишивкою’, які зараз популярні по всьому світу, турки виготовляють гарні, схожі на вишиванки, китайці - гірші, як собі уявляють. Це не значить, що купувати такі сукні не треба, подобається - беріть. Вам би не ображатись, а прислухатись.