Морковку дай• 23 августа 2023
Наклеили Тейпы
У меня диастаз , наклеили Тейпы может сильно затянули , ну меня теперь пучит . Это нормально? Дискомфорта особого нет
Морковку дай
• 23 августа 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
Удалено администрацией...
Да , подруге носила ей помогло . А у вас что в голове?
Фізик-ядерщик заочно• 23 августа 2023
Діастаз прибирається тільки оперативно. Тейпи - викинуті гроші
Морковку дай
• 23 августа 2023
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
На личном опыте говорите ?
Маргарита и Мастер• 23 августа 2023
Ответ дляМорковку дай
Удалено администрацией...
Фізик-ядерщик заочно• 23 августа 2023
Ответ дляМорковку дай
На личном опыте говорите ?
В мене нема, слава Богу, але на досвіді 3-х подруг, так.
Можу сказати, що він є різний. В когось на 1 палець, а хтось має 3-4 пальця. Якщо це малий отвір, можливо вашій подрузі і допомогло, але це одиничні випадки.
Кому там слова не давали• 23 августа 2023
Ответ дляМорковку дай
Тейпи ну ніяким чином не допоможуть при діастазі - це просто фізіологічно неможливо
Автор, вам вже декілька людей пишуть, що при діастазі тейпи не допомагають, а ви все вперлися як баран - ви взагалі навіть на базовому рівні не розумієте, що м’язи які розійшлись не можуть ’зійтись’ від лімфодренажних засобів???...з таким розрахунком намажтесь антицеллюлітним кремом і чекайте, що ваш діастаз чудесним чином пропаде.
VivaForever• 23 августа 2023
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
дайте автору самой решить, к чему эти экономные советы, которые не несут никакой пользы
VivaForever• 23 августа 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
Удалено администрацией...
а ну все понятно, еще и уровень воспитания хромает
Фізик-ядерщик заочно• 23 августа 2023
Ответ дляVivaForever
А хто їй заважає вирішувати? Невже тут хтось вміє направити через відстань правильну відповідь? Цікаво. Навчіть 😂 не буде багато непотрібних тем.
VivaForever• 23 августа 2023
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
автор спитала за дискомфорт, а отримала відповідь - в стилі ну ти й дура, це адекватно?
Маргарита и Мастер• 23 августа 2023
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Это автор из анонима вынырнул и экономно рассчитывает на тейпы, которые тоже не несут никакой пользы. Никто здесь же не пишет того, что автору хочется. А хочется экономных чудес.
Фізик-ядерщик заочно• 23 августа 2023
Ответ дляVivaForever
А я тут при чому до інших відповідей? Чому мені пишете? Я не ображаю тут людей.
Фізик-ядерщик заочно• 23 августа 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
Аааа, от воно що. Виходить, що треба кидатися на тих, хто не має спільної думки?
Маргарита и Мастер• 23 августа 2023
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
На тех, у кого здравый смысл.