А у нас макарошки• 07 января в 09:26
Впч- безкоштовне привівання від держави , ви будете робити дітям ?
Дівчата ,побачила у телеграм каналі що дітей безкоштовно вакцинують від впч ,звісно думки розділилися за і проти начитавшись що це вакцивування приводить до безпліддя у майбутньому та ризик побічних ефектів . Та й від держави щось безкоштовне типу вилікувати дуже сумнівно,враховуючи що навіть ліки безкоштовно по програмі складно отримати .. а тут щеплення таке безкоштовне 🤔. Ви будете робити своїм дітям чи ні? І чи є в школах про це попередження що це обов´язково ? Моїй 12 років , ось розгубилася що робити . Також є наслідки після вакцини від ковіду у чоловіка ( захворів дуже рідкою формою неврології). Яка ваша думка , тема не для того щоб сваритися , хочу розуміти як інші мами до цього ставляться ....
Видна міленіалка• 07 января в 12:27
Ответ дляКумедна
Я зробила підліткам, дочці і сину. Жодних проблем після не було.
А вы думаете, и проблемы начинаются через день или через год?
Мати тріля• 07 января в 12:29
Ответ дляСнегопадка
Вакцінація від гепатиту спасла мені дитину. Захворіла на гепатит моя невістка. До неї поїхав чоловік. Я тільки узнала що завагітнила. Невістка коли її опитували про контакти сказала що і зі мною був контакт. Мені подзвонили з лікарні і запропонували вакціонуватись. Я зробила щеплення А+В. Чоловік не захотів. В результаті він захворів, а я ні. Якщо б язахворіла, то треба було б робити аборт.
Яким захворів? А ? То це побутовий шлях, брудні руки, спільний посуд. Лікується, рідко дає ускладнення. Гепатит В - через кров та статеві рідини. Навряд чи ваш чоловік міг від сестри захворіти гепатитом В.
Ви всі в дитинстві не були щеплені?
Пишу, не читаю• 07 января в 12:35
Та не делайте, задрали пещерники. Как вы интернетом не боитесь пользоваться. Облучение.
Мати тріля• 07 января в 12:37
Ответ дляПаспортний стіл
Мда… нарешті знайшли хоча б від одного виду раку ліки, але антиваксери знову незадоволені
Це не ліки, розберіться в питанні.
Це ймовірна профілактика проти кількох вірусів. Насправді впч більше сотні. Але найстрашнішими оголосили ті, на які подіяла вакцина
Снегопадка• 07 января в 12:38
Ответ дляМати тріля
Ви всі в дитинстві не були щеплені?
Захворів А. Але якщо б я захворіла А, на тому терміні вагітності, то це був би аборт. Зараз це питання вивчили і гепатит А не вважається настільки небезпечним. А в совку всіх з гепатитом до 12 тижня відправляли на аборт.
Мати тріля• 07 января в 12:43
Ответ дляВумна, аж страшно
Набагато виросла кількість онко. Різних.
Шукають шляхи попередження. Це один з небагатьох видів онко, який можна попередити
Раніше вона була платною.
Цифры покажіть. Набагато - це скільки?
Потрібна статистика по роках, а не оцінили емоційні ’набагато’.
А може, тому і виросла, що дітей колять змалечку десятками вакцин?
Мати тріля• 07 января в 12:45
Ответ дляПрокачую сідниці
Выводы можно будет сделать лет через 15 когда эти девочки вырастут и станут либо не станут матерями.
А кто через 15 лет будет сверять диагноз с прививочной картой? Наоборот, этого будут всячески избегать, даже намёков. И если будет связь, то бесплодному поколению просто предложат услуги Еко со скидкой. Все при деле, все зарабатывают
Мати тріля• 07 января в 12:46
Ответ дляДівчина Бобула
боже...90% дітей тягнули перший тиждень ніжку піля вакцини. Чи у вас це назавжди лишилось і інвалідність? я собі робила АДС рік тому, теж тиждень рука боліла, це нормальна реакція.
Це ненормальна реакція
Мати тріля• 07 января в 12:47
Ответ дляКумедна
Поки що не було.
Не за Будка• 07 января в 12:47
Ответ дляДівчина Бобула
і наша сказала в 12-13 років...хм... а пишуть всюди з 9.
Моя приватна гінеколог теж сказала, що в 11 треба вакцинувати вже.
Я теж, коли записувала доньку, сказали 12-13 років. Їй якраз 13. Мабуть, зараз обмежена кількість вакцин в наявності і беруть спеціально старших дівчаток
Мати тріля• 07 января в 12:49
Ответ дляСнегопадка
Він міг будь-де захворіти, як і ви. З´ївши фастфуд, наприклад. В Вінниці було кілька спалахів по сотнях захворівших, наприклад.
Мати тріля• 07 января в 12:49
Ответ дляСнегопадка
То чого б вас відправляли на аборт? Щось ви заплутались
А у нас макарошки
• 07 января в 13:10
Ответ дляМати тріля
Тоже так кажеться
Света С Приветом• 07 января в 13:14
Ответ дляВасилина Семеніч
Я бы себе сделала
Вы девственница?
Істеріомама• 07 января в 13:29
Ответ дляПи Пи Пилюля
Что означает ваш ответ? 😁
То, что ваш ответ на мое сообщение не нес никакой смысловой нагрузки
Пи Пи Пилюля• 07 января в 13:30
Ответ дляІстеріомама
Нет, ну вы, конечно, с глубоким смыслом ответили )))
Істеріомама• 07 января в 13:31
Ответ дляПи Пи Пилюля
Удалено администрацией...
Пи Пи Пилюля• 07 января в 13:32
Ответ дляІстеріомама
Удалено администрацией...
Та я не болею. И вы не болейте.
Гидроусилитель руля• 07 января в 13:55
Мабуть, вам воно не треба. Школи сюди для чого приплели? У вас сьогодні свято, то йдіть святкуйте.
Кастрюлька• 07 января в 13:59
Ощущение двоякое 2 близкие подруги делали ее за свои деньги, у обеих была дисплазия с плохими анализами фактически рак 1 ст, слава Богу полечились , вакцины потом себе поставили, они вроде не совсем дешёвые тогда были.
С другой стороны колоть ребенка этой прививкой, да и любой другой лишний раз не хочется хз на что оно повлиять может
неДодекаэдр• 07 января в 13:59
Ответ дляВумна, аж страшно
Лікар онколог сина робила і собі і донці. А вона для мене авторитет. Це людина, яка працює зараз онкологом в Німеччині, яка там вчилась і має багаторічний досвід лікаря онколога.
ну,їй треба казати, що робила. А чи робила вона насправді- х.з...
Кастрюлька• 07 января в 14:07
Ответ дляКрасавица писяная
Вибачте, а де саме ви прочитали, що це приводить до безпліддя?
Я когда читаю про безпліддя от привывки, у меня это как тест на интеллект паралельно с чипами.
Это сочиняют люди, которые больше никаких болезней не знают.
Да прививки могут вызывать полочки и влиять на организм не лучшим образом и быть не до конца изучены, поэтому я и не поклонница вакцинации.
Лагшмивара• 07 января в 14:16
Ответ дляMs. При теле
А в каком возрасте ее делают?
в подростковом, от 12 лет. Но и взрослым тоже можно, снижает риск развития рака
А у нас макарошки
• 07 января в 14:19
Ответ дляКастрюлька
Да, я вас понимаю в этом
А у нас макарошки
• 07 января в 14:23
Ответ дляКастрюлька
Лично мой опыт вакцинации кололи Короновак , после второй дозы - сильнейший гормональный сбой , в этом же месяце задержка цикла на две с большим недели , страшные приливы ощутила первые в жизни , грудь налилась и болела так сильно во время беременности так не наливалась ....пошла к врачу , сдала анализы думав что это климакс начался , а оказалось сильнейший гормональный сбой ,по результатам анализов скачек гормонов и первый вопрос гинеколога делала ли я прививку от ковид и какую и когда .... Поэтому могу допустить что и эта прививка может влиять на функцию яичников у девочек в будущим ...
Пусин Кукин• 07 января в 15:27
По статистике, прививку от ВПЧ и прививку от ковида делают одни и те же люди. И да, они думают что умеют думать.
aljonyshka• 07 января в 15:43
Ответ дляУма Палата
Главное, это будет ее выбор и решение . А не навязанное паническими тетками
Моя мама не поставила мне в детстве брекеты, а теперь мне 44 и из за кривизны зубов я почти потеряла 2 верхних передних зуба)
aljonyshka• 07 января в 15:52
Ответ дляПэрисхилтонша
від 5 січня у США CDC прибрав зі свого дитячого календаря вакцинації 12 ін´єкцій, залишив 1 з раніш рекомендованих 2 проти ВПЛ
Да, в Испании девочке 12 лет тоже сделали 1 дозу) вторую отменили