Безпринципова• 24 августа 2023
Вилупились мальки риб
В червні дочка побачила на Алі товар, типу мальки риб з ікри. Попросила купити. Я не вірила, але замовили.
Маю зараз дві склянки малька. Воно таки вилупилось з ікри. Їм вже півтора тижні.
Що мені робити далі? Коли їх можна пересадити в якийсь акваріум? Хто мав справу з новонародженими рибами? Бо я якось не очікувала,що ікра з Алі виявиться справжньою
Позаземний розум• 24 августа 2023
Не заказывайте всякую хрень из Китая, потом мутанты будут. Они вечно всякие вирусы и гадости подсовывают, ну их на хрен.
Безпринципова
• 24 августа 2023
Я годувала артемією і вареним жовтком з водою. Чесно, думала, що здохнуть. Але живуть. Вже жалко.
Позаземний розум• 24 августа 2023
Ответ дляБезпринципова
Вы хоть узнайте, это точно рыбы?
Не за Будка• 24 августа 2023
Я купувала корм для мальків, бо звичайний для них завеликий.
А що за риба хоч? Не піраньї?))))
Ясамаякрасивая)• 24 августа 2023
Автор дайте, пожалуйста, фото. Очень интересно глянуть на это нечто)).
Мульйонерша• 24 августа 2023
Мені щойно трапився цей чудовий товар на AliExpress. Погляньте! грн.301.01 | Good Time For Fish Tank For Hatching Killifish Eggs Aquarium Brine Shrimp Grow Magic Soil Water Live Caviar Earth Pet Toys Gift
оно?
Безпринципова
• 24 августа 2023
Ответ дляАноним_Русалка
Покажите как оно выглядит !)
Зранку сфоткаю. Буде видно, сподіваюся
Безпринципова
• 24 августа 2023
Ответ дляНе за Будка
А що за риба хоч? Не піраньї?))))
Я не знаю. Манюній мальок
Безпринципова
• 24 августа 2023
Ответ дляМульйонерша
оно?
Так,типу того. Якась меджік фіш. Дитина прям загорілась тою ікрою, я повелась. Ну от
Безпринципова
• 24 августа 2023
Ответ дляБезникаяЯ
Офигеть, я от Али всякого ожидала, но чтоб икра рыб для разведения)))
Угу , це дуже неочікувано. Посилка більше місяця йшла.
Мульйонерша• 24 августа 2023
Ответ дляПаспортний стіл
Це гуппі, чи що?
гуппи живородящие
китайцы конечно те еще деятели, но не настолько же))))
Безпринципова
• 24 августа 2023
Ответ дляМульйонерша
гуппи живородящие
Я не спеціаліст. Поки що схоже на очі з хвостами прозорими
Мульйонерша• 24 августа 2023
Ответ дляБезпринципова
а сколько вылупилось штук? и сколько было в наборе?
Скокмоно - стокнуно• 24 августа 2023
може они какие то гмо? ну как могут выжить находясь больше месяца в коробке? а в чем доставили самих мальков?
Безпринципова
• 24 августа 2023
Ответ дляАноним_Русалка
Покажите как оно выглядит !)
От тут видно. Їх там штук 15-20.
В цьому грунті була, як виявилося, ікра. А грунт був у коробочках маленьких. Я зробила за рецептом і вони вилупились. Два стакана тепер
Інструкція там була не дуже інформативна, типу, долийте води і чекайте. А що далі я слабо розумію. Треба якийсь акваріум вже? Чи хай підростуть. Крч, не мала баба клопоту, як кажуть)
Аноним_Русалка• 24 августа 2023
Ответ дляБезпринципова
От тут видно. Їх там штук 15-20.
Я вообще такое в первый раз вижу) зашла вчера от любопытства на Али, вроде бы нужен аквариум с лампой какой-то)
Полтавська галушка• 24 августа 2023
Это Killifish. Гуглите. Они живут в тропических пересыхающих ручьях или даже лужах. Собственно это и дает возможность сбора сухой икры, так как это их такой жизненный цикл. Автор- продолжайте кормить, но не перекармливать, чтобы вода не завонялась. Ну и аквариум хотя бы на литров 10-20. Они красивые будут.
Нічого вдягти• 24 августа 2023
Ответ дляБезпринципова
От тут видно. Їх там штук 15-20.
не мала баба клопоту - це точно...
то може бути що завгодно(( пільнуйте, перераховуйте...
Мульйонерша• 24 августа 2023
Ответ дляБезпринципова
От тут видно. Їх там штук 15-20.
уже можете искать аквариум, они быстро растут
прикольно это все конечно
Безпринципова
• 24 августа 2023
Ответ дляМульйонерша
прикольно это все конечно
Вже сьогодні купила маленький, на 11 літрів. Переставила рибу туди прям зі стаканчиками, вони повипливали. Над декором і рослинами буду працювати пізніше, як підростуть.
Ви праві, дуже цікаво. Ніколи б не подумала, що можна купити живу рибу на аліку. Неочікувана акваріумістика)
Мульйонерша• 24 августа 2023
Ответ дляБезпринципова
а можете в этой теме отписаться через месяц с фотками плз?
Безпринципова
• 24 августа 2023
Ответ дляМульйонерша
Якщо тема не закриється, то так. Ну або нову створю. Бо для мене це якесь чудо.