энциклопУдия• 24 августа 2023
Який санвузол вам подобається більше? Фото який стиль протримається довше
Ось ці полоски по плитці як вони вам? Чи вже піднадоїли
Не можу визначитись
Чи брати монохром чи дорого багато
Не можу визначитись
Чи брати монохром чи дорого багато
Конотопська відьма• 24 августа 2023
Ответ дляэнциклопУдия
Тоді вибираю між двома плитками
Яку з них бо вони якісь схожі мені
Фото 2 взагалі не з тої опери.
Баба на горошині• 24 августа 2023
’Під мрамор’ не люблю і ніколи не любила.
’Биті’ вкраплення також. Я за однотон. І плитку без текстури, бо з текстурою гірше драїти.
Бензопирен• 24 августа 2023
2-ц лучше. Но немного как в гостинице. Плитка под мрамор уже надоела. Мне кажется скоро антитрендом будет. 2-й вар на года
Тундиринда• 24 августа 2023
Ответ дляэнциклопУдия
Чоловік хоче і підлогу і стіни однією плиткою, матова одноманітна, як на 2 фото
Каже шо там видумувати велосипед…
А я відчуваю шо можна краще придумати…
Каже шо там видумувати велосипед…
А я відчуваю шо можна краще придумати…
У нас монохром. У двох санвузлах однакова плитка , а от кімнати обіграли по різному. Одна зелена, одна синя.
ДваДваВісім• 24 августа 2023
Что ни сделаете, через 10 лет будет старомодно, поэтому делайте к чему сейчас душа лежит
Тундиринда• 24 августа 2023
Ответ дляэнциклопУдия
Тоді вибираю між двома плитками
Яку з них бо вони якісь схожі мені
Перший, тільки не 60 на 60. Хочаб 60 на 120
Одяг та сумки• 24 августа 2023
мрамор давно уже в моде - не старомоден еще разве? мне мрамор не нравится. Хотя второй вариант слишком прост как помне- лучше уже мрамор
Пані з калабані• 24 августа 2023
Ответ дляОдяг та сумки
мы мрамор в капли овна по стенам......хорошо, что гостевой
Блиск думки• 24 августа 2023
Ответ дляТундиринда
Ооо, очень классно. Вчера только видела такой глубокий синий
Тундиринда• 24 августа 2023
Ответ дляОдяг та сумки
Ми не могли заїхати в квартиру, бо я принципово не хотіла нічого з оцими мармуровими розводами. І ось залишався нам лише стіл обідній, овальний. Жодного не знайшла щоб без розводів. Робили на замовлення. Мене від мармуру око сіпає вже
Тундиринда• 24 августа 2023
Ответ дляБлиск думки
Коли робили цей колір я так і сказала, потрібен глибокий синій океан.
Козяка-маляка• 24 августа 2023
Ответ дляэнциклопУдия
Каже шо там видумувати велосипед…
А я відчуваю шо можна краще придумати…
Каже шо там видумувати велосипед…
А я відчуваю шо можна краще придумати…
хіба що дуже-дуже світлі розводи. тут недавно була тема про плитку. з такими коричнево-золотистими розводами..,’ оці полоски -як гімном намазані’.(прошу пробачення, це дослівно.)
Играю у края• 24 августа 2023
Ответ дляТундиринда
Красивенько
Блиск думки• 24 августа 2023
Ответ дляТундиринда
Мне еще такой глубокий изумруд нравится, в интерьере смотрится шикарно и не холодно
Шукаю стакан• 24 августа 2023
Ответ дляэнциклопУдия
Тоді вибираю між двома плитками
Яку з них бо вони якісь схожі мені
1я
Бавовна• 24 августа 2023
Ответ дляэнциклопУдия
Каже шо там видумувати велосипед…
А я відчуваю шо можна краще придумати…
Каже шо там видумувати велосипед…
А я відчуваю шо можна краще придумати…
За 5 лет мода 3 раза поменялась.
То было модно все серое, потом пэчворк, потом мрамор.
Я переделываю сейчас санузлы. Сбили всю плитку и думаю : блин 5 лет назад аж кипятком писяли за этим монохромным бетоном.
Через 10 лет этот мрамор будет выглядеть как колхоз.
Слушайте мужа - берите классику.
Тут недавно тема была как дама жаловалась на криворукость мастера и что он ей мраморную плитку 120*60 не так уложил.
По итогу плитка дорогая, но вид как потёки говна на полу. Ее и уложить иначе нельзя - рисунок мрамора не подобрать.
Слушайте мужа - берите классику.
Я такая наивная• 24 августа 2023
Цю плитку на ф.1 вже тут нещодавно висміювали, ванна як імном вимазана
Ашотакоя• 24 августа 2023
Ответ дляэнциклопУдия
Каже шо там видумувати велосипед…
А я відчуваю шо можна краще придумати…
Каже шо там видумувати велосипед…
А я відчуваю шо можна краще придумати…
В нас так,матова одноманітна.
Як би просто і стильно,але нічого особливого
Ашотакоя• 24 августа 2023
Ответ дляэнциклопУдия
І мене ще смущає що його плитка матова
Як вона буде митися?
Добре буде митися
Витворунка• 24 августа 2023
Ой автор, ми сделали по типу второго, но мне он так надоел, что хочу вариает 1. Эта мрачность выбешивает. А 1 очень нарядный. Так что я за ’дорого боХато’
Витворунка• 24 августа 2023
Ответ дляДваДваВісім
Золотые слова!
Женщинас• 24 августа 2023
Буквально на днях кто-то показывал стену с плиткой с первого фото и жаловался - в реале вышло как вроде по стене размазаны фекалии)
Пускаю бісики• 24 августа 2023
Ответ дляТундиринда
У вас якраз антитренд вже. Мавпа, радіатор, дзеркало, фактурні фасади та стіна. Зібрали ’все краще одразу’, а воно вже й не модне.
Пускаю бісики• 24 августа 2023
Ответ дляЖенщинас
Бо лише дебіли намагаються підібрати продовження малюнку на плитці під мармур. ’кишки’ на плитці - це найперша ознака рукожопа.
энциклопУдия
• 24 августа 2023
Ответ дляЖенщинас
Я не можу знайти ту тему
Покажіть будь ласка