Пожмаковна• 24 августа 2023
Після зняття зубного каменю на емалі маленькі дірочки
Мені сказали, що це ще не карієс, а дефект емалі і нічим його вже не вийде полікувати, заповнити якимось матеріалом наприклад. У вас таке було, може є якісь методи лікування? Не хочеться, щоб розвинувся карієс, бо таке на 6 зубах
Пожмаковна
• 24 августа 2023
Ответ дляАлина-1240
)))скажите спасибо,что укокошкали вам 6 зубов
Чому, це ж під каменем таке було
Не будь КакСвета• 24 августа 2023
Ответ дляАлина-1240
Получается, не надо снимать камень? Или они его неправильно сняли?
Пожмаковна
• 24 августа 2023
Ответ дляAlex_Kri
Камень снимать надо. А что там есть и было мы можем только угадывать.
Додам фото, воно вже змінило колір, тобто це вже було під каменем. Я не спеціаліст, але це схоже взагалі на карієс, тільки дуже маленький. Язиком проводиш, воно шершаве.
Сонячний день• 24 августа 2023
Ответ дляПожмаковна
по идее после чистки вам должны были заполировать пастой. не должно быть шершавое.
сходите проконсультируйтесь к другому врачу.
Электричка• 24 августа 2023
У меня было чувство, что мне конкретно поцарапали зубы этим ультразвуком, когда снимали камень. В итоге в тех местах потемнели зубы( а между зубами кще прошлись какой-то синей бумагой типа «наждачка», а у меня там и просветов не было, еле залезла и поцарапала зубы(