Стріляний птах• 24 августа 2023

Розчинна кава

Дівчата, можливо хтось з вас купував таку каву? Взагалі п´ю тільки натуральну, бо є кавоварка, але на роботі немає можливості, тому беру розчинну, сьогодні побачила таку в супермаркеті, хтось можливо брав?
західний_діалект• 24 августа 2023
Я лаваццу оро завариваю в чашке, если нет возможности сварить кофе. Растворимый не пила уже давно, со времен студенчества, 15 лет точно)

ЯяяКакаджамбо• 24 августа 2023
Я на роботі запарюю заварну. Просто треба взяти дрібний помол. Розчинна мені вся кислить, не можу пити.
СКИБИДЫШь• 24 августа 2023
Все життя п´ю зернову, запарюючи в горнятку. Розчинна це жесть.
автор Стріляний птах • 24 августа 2023
Я розумію, що ви заварюєте мелену, я питаю про конкретну каву, у мене немає можливості зварювати і чекати, така робота.
СКИБИДЫШь• 24 августа 2023
Ответ дляСтріляний птах
Купіть і спробуйте.
Носки на подтяжках• 24 августа 2023
Ответ дляСтріляний птах
Что значит хотите растворимый?! Советчицы заваривают молотый, значит и Вы должны
Королева краси• 24 августа 2023
Почитайте відгуки, Ви ж напевно закордоном, в Сільпо такої не бачила. Добра розчинна Bushido

jif• 24 августа 2023
Таку не брала. На дачіибула якобс - сестра подарувала велику упаковку ще зимою. Ось закінчилась, знову куплю розчинну, реально зручніше, ніж возити з собою кавомолку, або стоїть тижнями мелена, видихається...якщо сподобається, відпишиться, будь ласка.
jif• 24 августа 2023
Ответ дляКоролева краси
Дякую. Це в сільпо?
Королева краси• 24 августа 2023
Ответ дляjif
Дякую. Це в сільпо?
В Ашані беру
jif• 24 августа 2023
Ответ дляКоролева краси
В Ашані беру
Дякую) в суботу як раз попаду.
VitalinkaGL• 24 августа 2023
пробовала много.
лучше Нескафе голд,лично для меня,нет
Королева краси• 24 августа 2023
Ответ дляjif
Дякую) в суботу як раз попаду.
Ось зайшла на сайт - знов немає в наявності:( періодично зникає.брала ще чорну, червону та золоту.
автор Стріляний птах • 24 августа 2023
Ответ дляНоски на подтяжках
Боже, як я не додумалася?
автор Стріляний птах • 24 августа 2023
Ответ дляКоролева краси
Україна, Київ.
Меряю линейкой• 24 августа 2023
Ответ дляНоски на подтяжках
Саме так ) Як можна пити розчинний сурогат, якщо вдома кавоварка
Білий Лосик• 24 августа 2023
Комусь і маккофе смачне... Хто тут шо підкаже, тим паче кава не дуже поширена. Спробуйте, але ж різниця всеодно велика.
Королева краси• 24 августа 2023
Ответ дляСтріляний птах
Україна, Київ.
Ну то вибачайте, думала Ви в Польщі:) В нас вибір великий розчинної. Особисто я б цю не брала, бо перший раз бачу. Вона ж недешева, має бути ок, спробуйте
Ms. Скромность• 24 августа 2023
Я из растворимого люблю якобс монарх

ЯяяКакаджамбо• 24 августа 2023
Ответ дляСтріляний птах
Вам радили не заварювати, а запарювати. Просто залити окропом. І запарюється вона відносно швидко. Ви ж не будете пити надто гарячу каву, будь то заварна, чи будь то розчинна. Розчинній теж потрібен час охолонути. Тому, різниці немає що ви будете запарювати чи розчиняти. Але, принаймні, будете пити нормальну каву, а не сурогат.
Хоча вибір, звісно, за вами. Можете спробувати і розчинну.
Мені не сподобалась ні одна. Може тому, що я п´ю чорну каву. Хіба що молоко чи вершки якось покращують смак, я цього не знаю.
Сільський ансамбль• 24 августа 2023
Пила такую как на ф1 только натур. Меленую. Не очень.
автор Стріляний птах • 25 августа 2023
Ответ дляСільський ансамбль
Дякую.
jif• 25 августа 2023
Ответ дляКоролева краси
Дякую) Спіймаю))
ZhukOlena• 25 августа 2023
Я пью розчинну каву. Восеба непогана, в Польщі пила її, на рівні з якобс.