Губка Боб• 25 августа 2023
Ботокс Або кератин? Як правильно для волосся?
Хочу вирівняти волосся на осінь. Дівчата, розкажіть за та проти цього?
Ясамаякрасивая)• 25 августа 2023
В криворукого майстра кератину в руках це зло. Тому вибирайте майстра, а він сам вам обере необхідну процедуру
Лівий Локіть• 25 августа 2023
Майстер зазвичай сам підбирає в залежності від типу і стану вашого волосся
Бриджит_Фрикандо• 25 августа 2023
Я сама себе делаю дома
Пробовала биксипластию, нанопластику, ещё что-то, забыла название. Всегда брала фирму Honma Tokyo.
Во время процедуры по-разному, что-то выедает глаза, что-то нет)) делаю при открытых окнах и прям под вытяжкой.
Иногда и в маске.
Не знаю, как бы я высидела в салоне
На днях этой же фирмы делала коллаген. Мне понравился больше всего.
Глаза выедало сильно, но зато нет отвратного запаха жареного белка от волос последующие несколько дней 😅
Просто сильный парфюмированный запах.
Иногда и в маске.
Не знаю, как бы я высидела в салоне
Просто сильный парфюмированный запах.
Айпишница• 25 августа 2023
Кератин уже 10 лет, тотал блонд, именно чтобы выровнять и придать блеск
Не рахую, а вважаю• 25 августа 2023
Я вирівнюю кератином.
Мені дуже подобається
В Києві можу порекомендувати майстра
Мені дуже подобається
В Києві можу порекомендувати майстра
Губка Боб
• 25 августа 2023
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Я вирівнюю кератином.
Мені дуже подобається
В Києві можу порекомендувати майстра
Мені дуже подобається
В Києві можу порекомендувати майстра
Скільки триває ефект? Я не в Києві
Губка Боб
• 25 августа 2023
Ответ дляАйпишница
Скільки триває ефект?
Забагаловка• 25 августа 2023
Кератин це моє спасіння.
Волосся густе, пушисте.
Перші 3 місяці виглядало, наче тільки-но укладку зробила. Зараз трохи гірше, але в 100 раз краще чим до. Скільки буде триматися залежить від вашого догляду. Яким шампунів миєте, маски.
Подруга робила у того ж майстра, потім через місяць ботокс. І от рік ходить вже з різним волоссям ходить, але вона в домашній догляд вкладається.
Волосся густе, пушисте.
Не рахую, а вважаю• 26 августа 2023
Ответ дляНі за холодну воду
Скільки триває ефект? Я не в Києві
Через місяців 3-8 місяців.
Своє кучеряве відростає)