Басноплетка• 25 августа 2023
Сусіди часто сваряться і жінка ображає свою дитину, куди звернутись
Чи можна кудись звернутись і чи варто? Знущається над дитиною, напевно б‘є, бо чути удари сильні
Все чути дуже сильно через стінку
Дитину матами вкриває
Дитина плаче і кричить не треба
А вона кричить уб’ю тебе
Це вже не перший раз
Порадьте, будь ласка, жалко дитя
Все чути дуже сильно через стінку
Дитину матами вкриває
Дитина плаче і кричить не треба
А вона кричить уб’ю тебе
Це вже не перший раз
Порадьте, будь ласка, жалко дитя
Баба Йога• 25 августа 2023
Ответ дляЧервона рута
Так автор же зібралась дзвонити і писати не розібравшись в ситуації
Нехай органи розбираються. Скільки таких випадків в новинах, коли дитину забили до смерті.
Червона рута• 25 августа 2023
Ответ дляЧупокабра
А она и не должна разбираться, ее дело вовремя отреагировать. Да мало ли, может там муж неадекват, так автор еще и выхватит.
По моему дрстаточно звонка в полицию, это их дело разбираться.
Ну так і на автора так само можна написати заяву. За наклеп
Чупокабра• 25 августа 2023
Ответ дляЧервона рута
Капец, как у нас любят самостоятельно разборки чинить
Мастер Пис• 25 августа 2023
Ответ дляЧервона рута
Можливо бʼє по столу. Тому що від дитини тоді б нічого не лишилось, якщо ви б чули удари по дитині.
Ну а моя дитина кричала «не треба» у ванній років до 8 при митті голови. Це якийсь цирк був.
А кричати «прибʼю тебе» можуть не залежно від покарання)
Действительно, пусть психику детскую ломает, это ж не наказуемо.
Курочка-чубаточка• 25 августа 2023
Интересно, те кто по каждому пуку полицию вызывают, вы детей в принципе ненавидите?
Вы думаете ребенку в интернате жизнь золотом покроют.
Койка с обоссаным матрасом
Слезы ’мама, забери хоть на праздник’
И умение прятать сладости, чтоб старшаки не забрали и люлей не дали.
Вот это маму наказали!
Койка с обоссаным матрасом
Слезы ’мама, забери хоть на праздник’
Вот это маму наказали!
Чупокабра• 25 августа 2023
Ответ дляЧервона рута
А вы действительно заяву больше боитесь, чем неадеквата, который может по голове настучать?
Баба Йога• 25 августа 2023
Ответ дляЧервона рута
Де тут наклеп? Органи приїдуть, опитають батьків, оглянуть умови проживання, дитину, чи немає синців. Можуть поставити на облік.
Україна наше все• 25 августа 2023
Ех, а я сьогодні аж подумала, що може й добре було б щоб приїхала і забрали в мене дітей.бо я вже настільки заморилася, що хочеться всих і все послати нахрен. І підти в гори . Тут працюєш майже 24/7 , щоб їх забезпечити, на себе забиваєш, а воно тобі : ти в телефоні постійно і на нас не звертаєш увагу. А через п´ять хвилин дай гроші на морозиво. А де бля ті гроші беруться???? Якраз з того телефону та ноутбуку, де мама сидить чутками😭😭😭😭😭😭😭
сЛАдКОежКА• 25 августа 2023
Ответ дляЧервона рута
Судячи з тексту автора, дитину не чіпають.
Судячи з тексту автора, дитину якраз і чіпають. Перечитайте уважніше.
сЛАдКОежКА• 25 августа 2023
Ответ дляЧервона рута
Ви та сама мамка???
Червона рута• 25 августа 2023
Ответ дляБаба Йога
І до автора прийдуть, подивляться її умови, її стан) дізнаються, чому саме викликає поліцію
Анчо Ус• 25 августа 2023
Ответ дляУкраїна наше все
Адекватна подруга , сусідка- не рівно адекватна мама. Стільки тут писали про батьків інтелігентів які вдома били , майже вбивали дітей
Люди є різні,це правда. Але ж я приводила приклад на своєму коті. Якби в мене була дитина,як би я довела той факт , що купала кота, а не была дитину? Ніяк🤷♀️. Спочатку треба розібратись, а вже потім заявляти в органи
Басноплетка
• 25 августа 2023
Ответ дляЧервона рута
Може Ви і праві
Я через це і сумніваюсь
Але скандали кожен день
Я все розумію, здають нерви
Може вона і не б‘є те дитя
Я через це і сумніваюсь
Але скандали кожен день
Я все розумію, здають нерви
Може вона і не б‘є те дитя
Анчо Ус• 25 августа 2023
Ответ дляЧервона рута
Саме так
Майор Медуза• 25 августа 2023
Менты ничего не делают , максимум заявление составят
Вообще все кричат на детей но это не показатель что их бьют, потому что детки сейчас доведут кого хочешь , особо когда домашка делать
Мой приходит со школы и домашку заставить сделать равносильно застрелиться
Україна наше все• 25 августа 2023
Ответ дляАнчо Ус
Ну у мене запитували сусіди коли молодший тільки народився, чи то у вас так дитинка плаче. Поки не побачили на вулиці як він в колясці ні з того ні з цього розкричався. Іноді страшно, бо може раз на пів року розійтися ніхто його не любить , всі ображають та краще взагалі нову маму. Поки не пояснила, що так може докричатися, що таки приїдуть і навряд,и ти їм поясниш, що то я просто не захотіла ще йти гуляти, а ти був дуже злий і не справився з емоціями.
Але, реагувати потрібно. Якби сусіди реагували, то не було б у нас ні ситуації коли діти з голоду самі померли, або батьки забили до смерті
Одяг та сумки• 25 августа 2023
ментов вызывать - если семья на учете очень хорошо помогает. Наши алкаши соседи наискосок если и бьют то я не слышу. И исполком звоните служба по детям- заявку пусть примут
Оябунчик• 25 августа 2023
Ответ дляМайор Медуза
Не все кричат. И кричать на детей не норма. Можно и психологически ребёнка доводить, не обязательно бить.
Червона рута• 25 августа 2023
Ответ длясЛАдКОежКА
Ви та сама мамка???
Я людина, яка вміє спілкуватись з іншими.
І перед тим, як щось робити, дізнаюсь, а що відбулось в реальності
ПрипоРошенная• 25 августа 2023
Ответ дляКузякин
А на кота что, можно орать?
Ні, тільки шопотом і по імені)))
Україна наше все• 25 августа 2023
Ответ дляЧервона рута
Ну от скаже вона що нічого не було і все. А насправді таки б´є дуже
Одяг та сумки• 25 августа 2023
Ответ дляКурочка-чубаточка
Койка с обоссаным матрасом
Слезы ’мама, забери хоть на праздник’
Вот это маму наказали!
Койка с обоссаным матрасом
Слезы ’мама, забери хоть на праздник’
Вот это маму наказали!
к сожалению детей не заберут даже после 30 таких звонков(кому они нужны? К сожалению даже у самых отьявленных алкашей не забирают( на собственном опыте говорю(соседи алкаши в 1шке и 5ро детей) - такие звонки помогают утихомирить таких вот родителей. Особенно если родители еще и выплаты получают на детей как многодетные и малоимущие.
Україна наше все• 25 августа 2023
Ответ дляОябунчик
Не розмовляти, або шипіти так, що дитина від страху заїкається
Анчо Ус• 25 августа 2023
Ответ дляУкраїна наше все
То вони у вас запитували не того, що переживали за вашу дитину, а того, що вона їм заважає спати своїми криками. Тож грудне дитя, воно плаче бо то животик то їсточки. Там і так все зрозуміло. Погоджуюсь з вами в тому, що люди у нас здебільшого живуть по принципу ’ моя хата скраю’. Але є інша крайність: коли звонить в органи і по поводу і без. Добре,що на мене і мого мокрого кота не викликали мчс
Курочка-чубаточка• 25 августа 2023
Ответ дляУкраїна наше все
Хотите загадку на логику.
Из Европы, которой так любят козырять советчицы...
Мама должна меньше работать чтоб уделять время детям. Ибо ребенка могут забрать
Но, если мама будет мало зарабатывать то...тадам..ребенка могут забрать. Ибо не обеспечивает.
Как вам?)
Майор Медуза• 25 августа 2023
Ответ дляОябунчик
Я не кричу, но когда доводит да! Если нормально не понимает совсем,
ПрипоРошенная• 25 августа 2023
Ответ дляЧервона рута
Слухай Маня чого так вчора кричала твоя доня
Катя то не твоя справа, дивись за своїми))
Розмова закінчена