Басноплетка• 25 августа 2023

Сусіди часто сваряться і жінка ображає свою дитину, куди звернутись

Чи можна кудись звернутись і чи варто? Знущається над дитиною, напевно б‘є, бо чути удари сильні
Все чути дуже сильно через стінку
Дитину матами вкриває
Дитина плаче і кричить не треба
А вона кричить уб’ю тебе
Це вже не перший раз
Порадьте, будь ласка, жалко дитя
Україна наше все• 25 августа 2023
Ответ дляАнчо Ус
То вони у вас запитували не того, що переживали за вашу дитину, а того, що вона їм заважає спати своїми криками. Тож грудне дитя, воно плаче бо то животик то їсточки. Там і так все зрозуміло. Погоджуюсь з вами в тому, що люди у нас здебільшого живуть по принципу ’ моя хата скраю’. Але є інша крайність: коли звонить в органи і по поводу і без. Добре,що на мене і мого мокрого кота не викликали мчс
Це ми так з сусідкою через стінку попереджали, що сьогодні миємо голови дітям. У нас одного віку. І що мій, що її не любили мити голову. Я сама потім сідала ревіла після миття голови.
Майор Медуза• 25 августа 2023
Меня вообще бесят эти новомодные психологи,деточку надо понимать , в рот ей заглядывать , разбираться днями и ночами в чем причина что она не хочет что хочет, а от психику ранят! Потом пойти ещё в жопу поцеловать
.на меня в детстве мама только взглядом посмотрит и я знала что мне писец
Червона рута• 25 августа 2023
Ответ дляУкраїна наше все
Ну от скаже вона що нічого не було і все. А насправді таки б´є дуже
Ну так і поліції скаже те саме. Що далі?
Хочу в БАНю• 25 августа 2023
Ответ дляЧупокабра
Вот пусть и разберутся, что и как. То есть орать прибью, это нормально по вашему?
Конечно это не нормально, но навряд ребенку в детском доме будет лучше ,и там могут и похлеще на ребенка кричать
Контрольница• 25 августа 2023
В цивилизованном обществе, нормальным людям в голову не придёт говорить фразу ’я прибью тебя’. Но у нас настолько общество нездорово, что большинству ок...
Курочка-чубаточка• 25 августа 2023
Ответ дляКонтрольница
Вы всех опросили?
Майор Медуза• 25 августа 2023
Ответ дляКонтрольница
И все выростают здоровыми и нормальными ! Посмотрите сколько в Европе наркоманов
Чудо Ф_ф КеДаХ• 25 августа 2023
В полицию звоните. Потому что даже если они орут просто матом и стучат по столу, то как бы это всё равно ненормально при ребёнке. Не понимаю таких людей, у вас всё плохо - разводитесь, ребёнок при чём? Обычно такие маргиналы боятся полиции, так хоть потише будут.
Україна наше все• 25 августа 2023
Дівчата, а як реагувати в такій ситуації.
Я зараз в батьків. Тут в селі є сім´я з двома малими дівчатами( молодша школа). Батько п´є дуже. Недавно застали цих дівчаток в закинутому приміщенні в селі як вони одна одній там лизали. 🫣. Звісно що або побачили це десь. Кажуть що батько маму й при них може той. А ще, що вони його бояться. Хоча пару разів бачила що з ним йшли й неначе норм. Знають про це всі. В тому числі і наш соц працівник. Але ніякої реакції. Так, я переживаю чи він тих дівчаток не чіпає. Чи то я накрутила себе і якщо соц працівник знає, то може це перевірили?
Чудо Ф_ф КеДаХ• 25 августа 2023
Ответ дляМайор Медуза
В рос.деревне интернет провели? Наркоманов сейчас везде полно, по всему миру.
тянитолкайка• 25 августа 2023
А вам совсем нечем заняться? Чего лежите в чужую семью
Україна наше все• 25 августа 2023
Ответ дляЧервона рута
Не знаю. Але ж іноді діти в реальній небезпеці.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 25 августа 2023
Ответ дляЧервона рута
Ну так і на автора так само можна написати заяву. За наклеп
Нельзя)) Нет такой статьи, только в СССР была.
Україна наше все• 25 августа 2023
Ответ дляМайор Медуза
А в нас немає ні наркоманів, ні алкашів?
Хочу в БАНю• 25 августа 2023
Ответ дляУкраїна наше все
В сельсовет обратитесь
Україна наше все• 25 августа 2023
Ответ дляХочу в БАНю
В сельсовет обратитесь
Так вони знають.
Майор Медуза• 25 августа 2023
Ответ дляУкраїна наше все
Так сравнили что у нас неправильно воспитывают, а в цивилизации тобиш в Европе хорошо воспитывают дитачек, поэтому я и написала!
Контрольница• 25 августа 2023
Ответ дляПрипоРошенная
Слухай Маня чого так вчора кричала твоя доня
Катя то не твоя справа, дивись за своїми))
Розмова закінчена
И Маня постояла, обтекла и пошла на форум всем рассказывать, как классно она с людьми умеет общаться
Анчо Ус• 25 августа 2023
Ответ дляКонтрольница
Не поверите: мой кот пробрался ко мне в гардеробную( научился лапкой открывать дверь ) и порвал пару шелковых платьев, они после химчистки висели в челах из полиэтилена. Вот эти чехлы шуршали и оно давай их рвать когтями вхлам,вместе с платьями. Я сразу не поняла,что там происходит, а как увидела: схватила веник и с криками:’ убью тебя нах...й’ носился за котом по квартире. Но я его не била,естественно,что там бить.. 4 кг веса? Короче, я орала так,что охрипла. Кот с тех пор пор только видит веник- сразу становится образцово- показательным котом
Чудо Ф_ф КеДаХ• 25 августа 2023
Ответ дляУкраїна наше все
А якщо на рівень вище звернутись - до соц.служби, якій підпорядковується ваше село? Тому що, на жаль, у вас усі один одного знають, і ніхто і пальцем не поворухне. Усі свої. Якщо дівчат така поведінка, то там точно у родині відбувається якесь сексуальне насилля. Не обов´язково над дівчатами. Сподіваюсь, що не над ними. Вони можуть бачити, яка батько ґвалтує їх матір((
Чудо Ф_ф КеДаХ• 25 августа 2023
Ответ дляУкраїна наше все
15-47 – з протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству. Номер цілодобовий та безкоштовний;
0800-500-202 – “гаряча лінія” Національної поліції України. Телефонувати можна щодня з 8:00 до 20:00;
0800-500-335 або 116-123 – Національна “гаряча лінія” із запобігання домашньому насильству, де можна отримати психологічну допомогу
Україна наше все• 25 августа 2023
Ответ дляМайор Медуза
Знаєте, я свою голову дуже довго лікувала в дорослому віці. Для мами зараз ( мені під 40) було новиною що я із-за них наїлася таблеток в підлітковому віці. Вони навіть не помітили що я два дні проригалася( соррі за подробиці) після них.добре що анальгіну наїїлася, а не добралася до тих, що від тиску.
У нас дуже багато проблем з вихованням дітей.
Анчо Ус• 25 августа 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Скрін статті ’ которой нет’.
Джонсонюк• 25 августа 2023
Я бы не вмешивалась.
Моя в игре орала ’спасите, помогите’, прибежали соседи ’спасать’, я их пригласила войти и полюбоваться на ребенка во время игры. Они извинились и ушли со словами, хорошо, что полицию не вызвали.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 25 августа 2023
Ответ дляАнчо Ус
Скрін статті ’ которой нет’.
Откройте уголовный кодекс на каком-то официальном сайте органа гос.власти, и вы будете очень удивлены))
Чудо Ф_ф КеДаХ• 25 августа 2023
Ответ дляДжонсонюк
Я бы не вмешивалась.
Ну, вы же матом не орали и не орали - я тебя убью.
Україна наше все• 25 августа 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Дякую. Я ще запитаю чи спілкувалися з батьками після цього. Можливо з дівчатками говорили.бо не хочеться і гірше зробити. Справа в тому, що й вище всі одне одного знають.
Справа в тому, що ’ у нас таких проблем немає’.
Червона рута• 25 августа 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Можна. Не сумнівайтесь)
Чудо Ф_ф КеДаХ• 25 августа 2023
Ответ дляУкраїна наше все
Дякую вам за небайдужість. Я сама з дисфункційної родини. І теж пережила сексуальне насилля у родині. Співчуваю дівчатам. Як би у моєму дитинстві був такий дорослий, якому було небайдуже.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 25 августа 2023
Ответ дляЧервона рута
Можна. Не сумнівайтесь)
Ну, ок, удачи))