СирОжино пирОжино• 25 августа 2023

Хочу сім´ю, хочу заміж

Вперше, за довгий час я знаю що хочу. Я знаю яка вона має бути, який саме має бути чоловік поруч. Але щось воно не виходить. І чоловіки є, знайомляться. Але не такі. Більшість хоче " вільних не серьозних відносин". То одружені " дружина з дитиною все рівно не повернуться. Дівчата, я вже так стомилася бути самотньою. Я парна людина. Так, я саме можу сама, не пропаду. Але мені потрібен коханий поруч. А воно у мене щось взагалі не виходить (((
Невже так і пройде життя " сильна, самостійна, самодостатня і самотня"
Кудлата хмаринка• 25 августа 2023
Сколько вам лет?

Идууу--уууу блин• 25 августа 2023
Розумію вас, автор. Співчуваю. У мене так само. Хоча не те щоб я парна, але хочеться нормальну родину мати
Бабка-байкерша• 25 августа 2023
Тут крім знання важливий настрОй.
Спробуйте знайомитись з чоловіками з інших країн.
Пацака-задирака• 25 августа 2023
Знайдете обов´язково
автор СирОжино пирОжино • 25 августа 2023
Ответ дляКудлата хмаринка
Сколько вам лет?
ТебеОноНадось• 25 августа 2023
Я тоже плакала рыдала каждый месяц точно, как этого всего хотела! Тиндер, одни отношения шлак на 2 года. Вторые - ребёнок, семья) счастлива. Ищите лучше, не бросайтесь на все подряд, не обесценивайте себя и свои качества. И вперед
размахер• 25 августа 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
т.е. вы до 38 лет жили свободно, счастливо, а теперь хотите влезть в эту кабалу?
На пів ставки• 25 августа 2023
Мне бы ваши проблемы емае🤣🤣🤣
Гуляйте, пока есть время))
В гости звали?• 25 августа 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
Ого, поздняя Вы. Я знала какой у меня будет муж и дети и тд еще в 17 лет.

В гости звали?• 25 августа 2023
Ответ дляНа пів ставки
Мне бы ваши проблемы емае🤣🤣🤣
Гуляйте, пока есть время))
Какое время?) автору 38
Лукава_Кiшка• 25 августа 2023
Ответ дляразмахер
Почему в кабалу, я второй раз замуж вышла в 37 лет и очень счастлива, мой муж для меня это моя стена, опора и поддержка, он мой лучший друг, любовник и вдвоем переживать какие-то трудности намного проще, чем в одиночку.
Уравнобешенная• 25 августа 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
автор.. тут психотерапевту. У меня выяснилось, что выбраю сложных, семью на фиг не хочу. Мне самой отлично. Вышла замуж через полгода, критерии поменяла
Кудлата хмаринка• 25 августа 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
Ну в этом возрасте, учитывая что мужчины в основном хотят по моложе, тяжело нормального найти. Это будет или потаскун алиментщик или временно не женатый или маменький сынок у которого внезапно прозрение, что скоро его прихоти будет не кому выполнять.
Лукава_Кiшка• 25 августа 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
Можливо у вас просто завищені очікування від чоловіка, ідеальних людей не буває.
Ответ дляБабка-байкерша
Тут крім знання важливий настрОй.
Знайомилася. З ними мені складно. Можливо то такі мені попадалися. Але зараз ми з різних світів. Вони не дуже розуміють, чому у мене планування тільки на тиждень, а не на найближчі 5-10 років, чому я ні з того ні з цього можу до кінця дня стати сумною. І чому я так ненавиджу росіян. Ну , це самі яскраві моменти. Для мене це важливо зараз
Шеллар• 25 августа 2023
Переглянути шкалу запитів до чоловіка. Капітанів далекого плавання, круглих сиріт, які люблять куховарити, прасувати, та порпатися на городі у тещі на всіх не вистачить.
Визначте базу, а іншим прийдеться поступитися. До того ж ваша вікова категорія чоловіків давно розплодила тарганів у своїх головах.
Уравнобешенная• 25 августа 2023
Ответ дляКудлата хмаринка
..вот тут не правы. В 35 вышла замуж ровесника без токсика.Мужчины разных хотят как и женщины
Невидимка• 25 августа 2023
Мне кажется, это человек должен вызвать желание связать с ним жизнь, а не желание не быть одной провоцировать на поиски человека...
Ответ дляразмахер
🤔
Я була заміжня, у мене є діти. Я знаю не з картинок та жіночих фільмів , казок про сім´ю.

Идууу--уууу блин• 25 августа 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
🤔
А ви часто стикаєтесь з тим, що чоловіки не хочуть жвнку з дітьми? у мене теж є дитина, тому цікаво.
Ответ дляНа пів ставки
Мне бы ваши проблемы емае🤣🤣🤣
Гуляйте, пока есть время))
Вам передати мої проблеми?)всі ? Чи частково? Ви впевнені що потягнете?
Уравнобешенная• 25 августа 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
🤔
вот после развода, я чемпион по выбору сложных ярких перцев...яркости хотелось и престижа
Кудлата хмаринка• 25 августа 2023
Ответ дляУравнобешенная
Ну не сравнивайте 35 и 38. Мой муж в 36 женился на мне 29-летней, его друг в 38 на 25- летней. Это только из близкого окружения примеры. Да я не права.)))
Ответ дляИдууу--уууу блин
Ну я дітей не ховаю. Тому якщо знайомляться зі мною, то в основному вони знають про дітей. Передають подарунки їм. Звісно, що є ті, хто не хоче з дітьми. То їх право.
Саджу все зарання• 25 августа 2023
Ответ дляНа пів ставки
Мне бы ваши проблемы емае🤣🤣🤣
Гуляйте, пока есть время))
Цікаво ви заміжня? А то мені так подобається, що сидять і говорять, що навіщо вам те заміжжя, чоловік, кабала, а самі від свого йти не хочуть.
Подвійні стандарти.
Ответ дляКудлата хмаринка
Мій однокласник в 37 одружився на ровесниці
Уравнобешенная• 25 августа 2023
Ответ дляКудлата хмаринка
3 года-это одно поколение В моей среде почти все ровесники и в его тоже.Моя мама старше папы на 6 лет...и это при совке
Идууу--уууу блин• 25 августа 2023
Ответ дляКудлата хмаринка
Интересно зачем девушке 25-летней мужчина на 13 лет старше.
Кудлата хмаринка• 25 августа 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
С детьми? Он сам был прежде женат?
Ответ дляСаджу все зарання
Подвійні стандарти.
Є таке)) також часто таке говорять ’ ой, ч одружена і що з того? ’ так розлучися- і будеш вільна. - еее, ні, як же я без нього

Це ще дивно що кота не рекомендували і не сказали радіти тому, що в мене вже діти є