Залізний занавіс• 25 августа 2023
як думаєте, могли переглянути фото ремонтуючи телефон? тема для поржати.
втопила телефон, понесла до знайомого майстра, собі купила новий , той хочу продати
майстру сказала , що перед продажем хочу забрати на день , перекачати деякі файли і і видалити інформацію всю, сказала , що пароль давати не хочу , бо там позовні фотки
пароль все таки сьогодні дати прийшлось , бо він мав щось там перевірити.. коли я прийшла забирати телефон, майстер дивився на мене уже не так , як завжди, з якоюсь неповагою
я відкрила галерею, а там стриптиз в туалеті для себе, відео, де я запухша і заплакана розказую сама собі , як мене образила мама , і поливаю її грізними словами, фото спаса у кімнати і крові на постільній білизні…. і ще купу позору
дівчата, і ржу і плачу
неДодекаэдр• 25 августа 2023
«Фото спаса у кімнаті» это что? Простите. Возможно, что-то он посмотрел. Но они такого за время работы могут насмотреться, что уже и не важно. Завтра о вас забудет.
Залізний занавіс
• 25 августа 2023
Ответ дляБарвіночка
Що таке спас у кімнаті? Яблука святили чи шо?
срач*
неДодекаэдр• 25 августа 2023
Ответ дляЗалізний занавіс
срач*
Ясно. У вас есть шанс всё это удалить и больше не запечатлевать подобное.
Губи з філером• 25 августа 2023
Ответ дляMede
Ну і нащо те, що ви перерахували, було взагалі знімати? Це фетиш у вас такий? Нічого, переживете. Бувають речі набагато страшніші
инстаграм головного мозга.
Мульйонерша• 25 августа 2023
Ответ дляМарічка
А нах кров знімати ?
А нах свою жопу в туалете снимать и письку ? У автора вавка в голове.
Байрактара• 25 августа 2023
Ну больше я бы к этому мастеру не обращалась, если лазит, где не просят))) а так ничего страшного не случилось)
Байрактара• 25 августа 2023
Ответ дляМульйонерша
У меня ребёнок с другом какашки свои друг другу слали.... Поржали, конечно, с мамой друга.... Надеюсь, все закончилось на какашках
Кусачая Я• 25 августа 2023
Ви просто 2 ненормальних ви і ваш майстер))Ви бо давати код комусь чужому, а він бо рагуль який проглядав чужі фото!)
Байрактара• 25 августа 2023
Ответ дляКусачая Я
В официальный сервис центр отдавала тел, в документах надо было указать код. Но мне нечего скрывать) к счастью))
Губи з філером• 25 августа 2023
Ответ дляБайрактара
у меня в телефоне тоже есть провокационные фото счётчиков на свет-воду, фото весов, когда взвешиваюсь, фото обведённой детской стопы с замерами... а вот жопы нет.
Кусачая Я• 25 августа 2023
Ответ дляБайрактара