Пишущаяся• 25 августа 2023
Жироль Анна блогер
Привіт) цікаво чи хтось колись купував її курси, чи навчання, хто що думає про неї)
Не знаю чи можна давати фото таке, поправте то видалю.
Маю рацію• 25 августа 2023
200 бутиков онлайн по Европе- это как? Один бутик не способен отправлять по миру?🤣🤣🤣🤣
Чеширская кошечка• 25 августа 2023
Ответ дляНа привозе
Курси по якій галузі?
Там на фото все есть : как красиво раздвинуть ноги
Форточка• 25 августа 2023
Не знаю таку
не дивлюсь таких, курси у блогерiв не купляю. Розводять на бабки эгсперди🙈🤣🤣
Пишущаяся
• 25 августа 2023
Ответ дляМаю рацію
Та да)) таке щось розповідає, цікаво інших послухати )))
Пишущаяся
• 25 августа 2023
Ответ дляЯ така бойова
Как то следила за ней, нет ничего не покупала
От і я давно слідкувала а потім ні, в це зайшла глянути а там така вся мільйонер баришня ))
Марафетчица• 25 августа 2023
Топовий італійський продюсер з України - це що взагалі таке? Набір слів.
Маю рацію• 25 августа 2023
Ответ дляПишущаяся
Так типично у нее все в сториз. Мне напомнила Люсю Морковку. Я была на нее подписана, она фоткала на айфон, у нее были тоже курсы. Но сейчас такая бредятина- личный бренд, личностный рост, подороже себя продать, твой продукт…. Какой продукт? Тупо реклама всего подряд с утра до ночи
Маю рацію• 25 августа 2023
Ответ дляslonik35
АНЯ ЖИРОЛЬ это ты ? решила сделать себе бесплатно рекламу ?
Прогрев)
Пишущаяся
• 25 августа 2023
Ответ дляslonik35
Та ні))) я думаю їй реклама не потрібна 😂
Там багато підписників, та стало цікаво хто за гроші купував в неї навчання )
Маю рацію• 25 августа 2023
Ответ дляПишущаяся
У нее 2 млн подписчиков, даже больше, а лайки на публикации- 18-20 тыс. Это неживая аудитория по большей части
Пишущаяся
• 25 августа 2023
Ответ дляМаю рацію
Ну то я не розбираюся в такому) тому поцікавилася
Ищу-брожу• 25 августа 2023
Ответ дляМаю рацію
У мене те саме відчуття, одне самовихваляння, гроші-гроші, а подивіться яка крута, а яка в мене сімʼя, а машина, а які в нас відпочинки і скоро ми знову поїдемо і боа-боа-бла… і це безкінечно… ну от реально щодня. Заробляє гроші на дівчатках на тих курсах мільйони, ну ж всі хотять мати такі гроші, але їх буде мати лиш вона😂 Вже реально задумалась відписались.
Пишущаяся
• 25 августа 2023
Ответ дляИщу-брожу
Така ніби вона постійно під кайфом ))