Девальвация• 25 августа 2023
У всіх проблеми з нарахуванням зп? Типу через нбу
Що зп частинами нараховують, і на моно наприклад із іншого банку не приходить, із привата на приват ледве ледве...тепер от ще і банк дзвонить на телефон, підіймаєш слухавку, він скидає..і тільки після того зарахування. Це треш якийсь....цікаво чи тільки в нашій конторі чи ні
Девальвация
• 25 августа 2023
Ответ дляАнонимус Я
Нет такого бреда, если что я бух по ЗП, ничего подобного не слышала
Ми працюємо по договору, і останні кілька місяців зарплату кидають частинами. Типу сьогодні 1500тищі, завтра 3000тищі і т.д. пояснюють якимись проблемами із банком і якимись лімітами на виплати.
Не виключаю що вони якісь махінації роблять...
Капуста Маша• 25 августа 2023
Ответ дляДевальвация
Все как обычно ,больше на ции
ПушАпница• 25 августа 2023
Ответ дляДевальвация
та ну,)
чухня для лохів.
в мене рахунки в ОТП, зарплатню собі кидаю на приват
чухня для лохів.
Теща дочки• 25 августа 2023
Ответ дляДевальвация
Хотите свою фирму словить на махинациях?
Оформлены официально?
Какой это ’’банк дзвонить на телефон’’?
Оформлены официально?
Какой это ’’банк дзвонить на телефон’’?
Полуничка• 25 августа 2023
Ответ дляПушАпница
та ну,)
чухня для лохів.
Скажіть, приємно собі зп виплачувати?))))))
Я не в теме• 25 августа 2023
Ответ дляДевальвация
це махінації вашого роботодавця.
зп і аванс приходить в термін, без затримок, без дзвінків з банку, без усяких ’’затримок’’ між банками.
Теща дочки• 25 августа 2023
Ответ дляДевальвация
Автор, не устраивает- меняйте работу. У вас много предложений?
ПушАпница• 25 августа 2023
Ответ дляПолуничка
в мене мінімалка. і я одна працююча особа. не можу закрити, то ж сплачую податки. вже рік нема діяльності. фірма своя. чекаємо на поліпшення в галузі і перемоги