Сірничок• 25 августа 2023

Хто відпочивав в Татарів, Вілла Нова?

Вперше взагалі їдемо не на море, а в гори. Хто відпочивав в тих краях, а можливо і саме на цій віллі? Що скажете?
Душа компанії• 25 августа 2023
Відпочивали в Татарові 2 роки тому, в цій віллі лише обідали - там дуже багато людей і в басейні прям аж якось гидко купатись мені б було б... Але місця в Татарові неймовірні!!!! Вид з готелю Коруна взагалі бомбезний - ми туди вечеряти ходили
Мандолина Бу• 25 августа 2023
Протягом 8 років відпочивали в Татарові. Де б не були, а влітку завжди їздили в Карпати, і саме в Татарів.
Затишно, тихо, гарно.. Душа відпочиває
З бісиками• 25 августа 2023
В Татарові дуже подобається. Відпочивала там в Wood House (це біля Вілла Нова) та в Вілла Ясна (також не далеко). Повітря там наче джерельне - чисте, надихатися не можливо.
Дуже дуже вумна• 25 августа 2023
Ми були у Ворохті. Туди нікому не раджу... Може трохи вглиб там щось гарне є, але біля залізничного вокзалу - жах...
Госпожа_тамагочи• 25 августа 2023
Ответ дляДуже дуже вумна
Все ’гарне’ заброньоване з зими, зараз вже на новий рік бронюють.
Дуже дуже вумна• 25 августа 2023
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Суть не в тому, що треба раніше бронювати. Суть в тому, що саме у Ворохті все якесь старе, недоглянуте, обшарпане... Навіть якщо є якийсь гарний готельчик, то навколо нього руїни...
delphoto
Дуже дуже вумна• 25 августа 2023
Автор, гляньте ще Вілла Білла
Госпожа_тамагочи• 25 августа 2023
Ответ дляДуже дуже вумна
фото
Ну не Буковель звичайно але природа там гарна.
Дуже дуже вумна• 25 августа 2023
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Так! Природа там бомбічна! Але оте все розвалено-недоглянуте мене гнітило... Добре, що ми там лише ночували... Коли за 3 дні поїхали в Закарпаття, то десь під Раховом почались вже доглянуті села, гарні хатки, парканчики, туйки, квіти - аж від душі відлягло, наче тягар якийсь спав))
Дуже дуже вумна• 25 августа 2023
До речі, може для когось потрібна інфа: у Яремче скоро з´явиться Макдональдс)))
автор Сірничок • 28 августа 2023
Ответ дляДуже дуже вумна
Автор, гляньте ще Вілла Білла
Дякую за пораду, але вже забронювали ))