Борщичок• 26 августа 2023

допоможіть, що робити. не сплю ночами, переживаю

дайте пораду. дуже погано. мені вже 35 років, немає ні дитини, ні чоловіка, бо не находиться зовсім. я не знаю як жити, ночами не сплю, бо дуже переживаю. я боюсь 40 років, цю самотність. самооцінка впала, душа пуста , дуже погано. мені змиритись з цим ? бо судьба бути одною все життя і потім зійти з розуму ? так тяжко и погано , дайте пораду, щоб вижити .
Я пані прохана...• 26 августа 2023
Ответ дляБорщичок
спасибо . мабудь судьба така, бути все життя самій . не страшна , але ніхто не знайомиться , ніхто не любить , нікому не цікава. ніхто приємностей не робить , ніхто не знайомится
от просто прийміть це і почніть вже спати по ночам.
Ну, може,і не буде нікого, то що тепер - лягти і вмерти?!

автор Борщичок • 26 августа 2023
Ответ дляЯ пані прохана...
я не вмію жити сама . не вмію . мені дуже погано самій . я ще не жила ніколи . а сама я жити не вмію . ну сама . а далі що ? так хочу жити в гармоніі і щоб я була спокійна і щаслива зо я не сама
Я пані прохана...• 26 августа 2023
Ответ дляБорщичок
яке негативне мислення ? мені обідно що ніхто не знайомиться зі мною ніде . ніхто не любить , я одна .
Образа - одне з найсильніших руйнівних почуттів.
автор Борщичок • 26 августа 2023
Ответ дляЯ пані прохана...
я знаю. а що зробити для себе щоб легше було ?
Я пані прохана...• 26 августа 2023
Ответ дляБорщичок
А з ким жили?
автор Борщичок • 26 августа 2023
Ответ дляЯ пані прохана...
А з ким жили?
ні з ким . з батьками до 27 років .
Я пані прохана...• 26 августа 2023
Ответ дляБорщичок
ні з ким . з батьками до 27 років .
Ну, а потім? Вже варто було б навчитися самій.

автор Борщичок • 26 августа 2023
Ответ дляЯ пані прохана...
А з ким жили?
мені треба знову почати ходити в спорт зал , бо я приймаю спиртне від болю. спорт зал буде тримати мене . але спорт не люблю . зараз будун сильний . буду триматися . У Бога просити сил, щоб стало легше на душі.
автор Борщичок • 26 августа 2023
Ответ дляЯ пані прохана...
не вмію . мені дуже погано самій ((( не навчилася
Мамина корзиночка• 26 августа 2023
Ответ дляБесбардак
такие все умные... сидят при мужу и детях, но упорно рассказывают как надо жить
Та да Зараз автору ще поради дадуть - заведіть кота, в парк круги намотувати, мову вчити та інші безглузді поради.А у самих хоч ж з ким слівцем перемовитися, для кого смачненьке зробити, на кого позлитися.
Баррикадница• 26 августа 2023
Шукайте на сз повно таких же,як ви,чоловіків,які хотять одружитися і народити дитину швидше)
Баррикадница• 26 августа 2023
Ответ дляБорщичок
так ніхто не знайомиться . з ким будувати стосунки ? немає нікого (
Беріть ініціативу
Мальовнича даль• 26 августа 2023
Ответ дляБорщичок
самотність - це дуже сильна кара за шось. так погано . коли ніхто не любить , не обійме
Їдьте за кордон
Слоник-тоник• 26 августа 2023
Ответ дляДон Пэдро
Развивайтесь. Очень примитивно мыслите. Люди в паре по большей части одиноки также. Единицы счастливых семей. Учитесь самодостаточности. Пара не дает счастье и отсутствие одиночества. Это не так работает.
А вы лично сколько лет уже в одиночестве учитесь самодостаточности?
автор Борщичок • 26 августа 2023
Ответ дляБаррикадница
дякую що підбодрити мене хотіли. але на сайті ні жодного разу мені колись такий не зустрівся. мені все життя тільки серце розбивали , я так стомилася від цього всього . але дякую , трохи легше стало .
автор Борщичок • 26 августа 2023
Ответ дляЯ пані прохана...
я заварила мятний чай. буду пити і відпочивати . надіюся нерви заспокію і посплю, може стану сильніша
Бабульція• 26 августа 2023
Ответ дляБорщичок
У меня муж и 2 детей,самотня не менш за вас.
Svitlaaana• 26 августа 2023
можливо треба звернутися до фахівця - психолога
Даю справку• 26 августа 2023
Ответ дляБорщичок
может и напряженная . потому что за все самой нужно платить , приходиться много работать и самой все проблемы решать . да тяжело ,умный бы познакомился и зажил счастливо потом со мной , так нет ходили с гонором мужики и называли меня беременной и толстой. как похудела тоже никто не знакомился
ну а кто хочет быть спасателем? вот почетная миссия вытаскивать вас из болота

Даю справку• 26 августа 2023
Ответ дляБорщичок
врете -вы живете сама , потолок не падает на вас , потребности закрываете свои
Угадайс• 26 августа 2023
У вас проблеми з психікою. Треба голову підлікувати. І я зовсім не сміюсь. Дивилась ваші відповіді.
У вас же і бажання немає, думаєте той чоловік у вікно постукає та зразу буде вас колихати?)
Ні люба, то так не працює.
Починайте роботу над собою. І серйозну.
Кидайте пити, тренінги якоїсь дурні для переоцінки свого часу, психолог, та собаку заведіть.
Аби любов була, то треба самій її давати.
Бабусі якійсь поможіть. Періжки роздавайте на вулиці. На вечерю друзів запросіть, батьків, чи з ким ви спілкуєтесь. Зробіть подарунки незнайомим чи знайомим дітям!
Вам потрібно активізувати енергію тої любові жінки) нехай буде все добре у вас
автор Борщичок • 26 августа 2023
Ответ дляSvitlaaana
нащо ? він мені родину створить ?
автор Борщичок • 26 августа 2023
Ответ дляДаю справку
болота никакого нет. живу хорошо , все есть и 5 зарплат в месяц
Даю справку• 26 августа 2023
Ответ дляБорщичок
вы же сами пишете -не могу. и платить за все самой 5 зарплат закрыли бы эти позиции
автор Борщичок • 26 августа 2023
Ответ дляУгадайс
Ні люба, то так не працює.
Починайте роботу над собою. І серйозну.
бо розчарована . звідки те бажання зявиться ? як чоловіки не знайомляться ніде. все життя - я люблю , а мене -ні.
Даю справку• 26 августа 2023
Ответ дляБорщичок
вот для этого и психотерапия
Поддакиваю иногДА• 26 августа 2023
Ответ дляБорщичок
Аа, ну якщо алкоголь...
Поддакиваю иногДА• 26 августа 2023
Ответ дляМамина корзиночка
А робити що подобається, нє? Бо нічого не подобається у цьому різноманітному безмежному прекрасному світі, окрім обслуговування штанів
Поддакиваю иногДА• 26 августа 2023
Ответ дляМальовнича даль
Їдьте за кордон
Закордон всіх спасе
автор Борщичок • 26 августа 2023
Ответ дляДаю справку
так и закрываю