Борщичок• 26 августа 2023
допоможіть, що робити. не сплю ночами, переживаю
дайте пораду. дуже погано. мені вже 35 років, немає ні дитини, ні чоловіка, бо не находиться зовсім. я не знаю як жити, ночами не сплю, бо дуже переживаю. я боюсь 40 років, цю самотність. самооцінка впала, душа пуста , дуже погано. мені змиритись з цим ? бо судьба бути одною все життя і потім зійти з розуму ? так тяжко и погано , дайте пораду, щоб вижити .
Борщичок
• 26 августа 2023
Ответ дляСладкий лимончик
А Ви через страх виходьте до людей. Нитік - бо лише жалієтеся
куди саме йти ?
Сладкий лимончик• 26 августа 2023
Ответ дляБорщичок
куди саме йти ?
У прямому сенсі на роботу? Ваш колектив десь же перебуває фізично, чому Ви не з ним?
Борщичок
• 26 августа 2023
Ответ дляСладкий лимончик
всі віддалено
Сладкий лимончик• 26 августа 2023
Ось, Ви не хочете нічого змінювати у своєму житті, то як Ви можете когось знайти? Ви закрилися у своїй мушлі і вичікуєте невідомо що, а роки летять. Конструктиву ніякого. Зі мною на відпочинку 4 роки тому хлопець познайомився, хоча я взагалі ні на кого увагу не звертала. З Вами так само може бути
Борщичок
• 26 августа 2023
Ответ дляСладкий лимончик
відпочивала і я . немає такого як у вас ((( я це перевірила в спорт залі , рік ходила . щось не так . карма мабудь важка .
Сусідка знизу• 26 августа 2023
Ответ дляБорщичок
самотність - це дуже сильна кара за шось. так погано . коли ніхто не любить , не обійме
Вам розказати скільки чоловіків живуть і з дружинами і не тільки не обнімають, а й давлять морально? Ну то треба спробувати, звичайно, але не вбивайтеся так. Є гарне прислів´я: ’выйти замуж не напасть, главное замужем не пропасть’
Упругая попка• 26 августа 2023
Ответ дляПотринділиця
В нас не можна усиновути одиначкам
Можно. Вы не в теме. Но автору усыновлять категорически не советую.
Сладкий лимончик• 26 августа 2023
Ответ дляБорщичок
Ок, карма. Почистіть її. Покайтеся, попросіть вибачення у Всесвіту, моліться від душі і все зміниться на краще. Всесвіт дає все, що попросиш, головне, просити щиро
Борщичок
• 26 августа 2023
Ответ дляУпругая попка
бо я нещаслива ?
Упругая попка• 26 августа 2023
Ответ дляБорщичок
у мене мабудь сердечна чакра закрита . я не можу полюбити нічого . бо чогось я розчарованна людьми . як ту чакру відкрити хз . закрита і боюсь щоб не боліло всередині, як колись . біль сильна колись була , коли наплювали в душу , зараз важко , бо немає кохання в серці ні до чого . кота навіть боюся полюбити сильно, щоб не плакати по ньому. дуже боюся полюбити сама , а ще хочу кохання
Автор, а какие ваши отношения с родителями? У вас полная семья?
Борщичок
• 26 августа 2023
Ответ дляУпругая попка
повна. в дитинстві були дуже погані . бо я вибраоа подругу - шлюху , а батьки кричали на мене , а я іх не слухалась . в школі всі били мене , а потім така подруга зявилась яка все зіпсувала . мені потрібна тоді була хоть якась подруга щоб в школу ходити не було страшно , але я не знала що іі всі считали шлюхою. потім били мене і після закінчення школи іза подруги . друзів не було . сиділа дома до 27 років , боялась вулиці , як інвалід, батьки годували . я на дому знайшла роботу , купила квартиру і уіхала в Киів. але і тут не скоадається життя. щараз стосунки з батьками дуже хороші
Упругая попка• 26 августа 2023
Ответ дляФизрукая
Авторко, всиновіть дитину, хлопіт добавиться але буде щастя і самотність зникне.
Очень плохой совет. Травмированый детдомовский ребенок не развлекалово и не игрушка.
Домашня Зюзя• 26 августа 2023
Борщичок, Карму или как это вы называете, вы сами это себе сделали тем, что вредили людям. А то что имеете, это последствие того, что делали кому то. И вы нарушали правила. Но люди зачастую винят других, что это им кто то перекрыл, сделал,все завидуют, сглазили, а они самые чистые и добрые.. А то что они делают вред другим и это потом в чем то в их жизни отрицательно проявляется - почти никто об этом не думает, а если их спросить, делали ли они кому либо вред, будут отрицать до последнего.
И из-за того что они не могут этого понять, из-за этого все плохое в их жизни и продолжается...
Коник-стрибунець• 26 августа 2023
Ответ дляБорщичок
Виключити жертву, полюбити життя і себе. Йти в соціум, волонтерити, знайдеться сам
Борщичок
• 26 августа 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
і що змириться з цим ?
Упругая попка• 26 августа 2023
Ответ дляБорщичок
бо я нещаслива ?
Да. Вы будете от него ожидать, что он скрасит ваше одиночество, а ему самому нужна будет помощь. Ваша. А вы ее дать не сможете. Почитайте на эту тему книгу Петрановской ’ К вам в класс пришел приемный ребенок’.
Упругая попка• 26 августа 2023
Ответ дляБорщичок
Так вам не идти нужно, а бежать к психологу! Вы очень травмированный человек. Вот когда проработаете свои детские травмы, тогда и отношения с мужчинами (да и вообще с окружающими) наладятся.
Борщичок
• 26 августа 2023
Ответ дляУпругая попка
сейчас, то я другая. хожу на улицу, живу, работаю , находила знакомства в интернете . я все осознаю. боли вроде нет уже. я не понимаю одного - почему не знакомяться . как бы и все . да, травмированная я была , очень. но я уже осознала все. конечно я боюсь до стх пор абьюзеров встретить, но я уже выросла их и понимаю насколько они ничтожны и моя самооценка уже не падает когда с ними волей или неволей соприкасаешься гдето
Упругая попка• 26 августа 2023
Ответ дляБорщичок
То, что осознаете, уже хорошо, но этого мало. Нужно еще проработать эти травмы со специалистом.
Счастье_же_вот_оно• 26 августа 2023
Ответ дляБорщичок
як самооцінку підняти - повірити в щось хороше ? сил немає боротися
А може в сторону всиновлення -вдочеріння подумаєте? Дасте шанс якійсь дитині з дитбудинку мати хоча б маму .
Апрель Ивановна• 26 августа 2023
Ответ дляБорщичок
Вы, автор, пустая энергетически
Вот и вся проблема
Никто с вами не знакомится именно поэтому
Вот и вся проблема
Баба на горошині• 26 августа 2023
Ответ дляБорщичок
Ви ж самі пишете, що у вас нормально зі знайомствами на сз. І зразу ж - ´чому не знайомляться?´ Ви якихось особливих знайомств хочете, не як на сайтах? І при цьому сидите вдома? Ходіть тоді по ярмаркам, благодійним заходам, стендапам.
Мизимец• 26 августа 2023
Попробуйте медитировать, будет спокойствие. В семьях и с мужьями, детьми тоже много несчастных и одиноких женщин, счастье это внутреннее ощущение
Леді Душка• 26 августа 2023
Тут Вам кілька нормальних жінок вже написали толкові поради. Про те, що більшість пишуть ’відпустити ситуацію’ і т.п. - це брєд. Потрібен АКТИВНИЙ ПОШУК саме з Вашої сторони. Всюди, де тільки це можливо. Різні заходи, знаймоство в тематичних пабліках/форумах, відвідування якихось курсів і т.д. Питайте знайомих, друзів, родичів. А раптом в них дійсно є хтось знайомий, що Вам підійде. Вам вже підказали кілька варіантів. Від мене порада - в будь-якому віці чоловіки люблять очима. Побільше усміхайтесь, скиньте лишні кіло, якщо маєте такі, навчіться робити макіяж (хоча б легкий, щоденний, але щоб Вам підходив). Більшість чоловіків люблять, коли в жінок волосся нижче плечей. Зараз тут мене обісруть, що типу от ’люблять всяких’. Та люблять, але я Вам толкові поради даю і інші кілька жінок вже також дали.
Борщичок
• 26 августа 2023
Ответ дляУпругая попка
как именно это происходит ? я платила психологу 800 грн это не мало , но ничего не прорабатыввла она со мной , сказала она мне - позже . перестала с ней работать
Борщичок
• 26 августа 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
Вы, автор, пустая энергетически
Вот и вся проблема
я и очень много работала и опустошилась еще за счет того, что всю жизнь невзаимная любовь , я много переживала . ни разу не было любви полноценной и отношений , но секса все хотят , как пищи , но после него отношения никуда почему-то не развивались . вот и опустошилась. что делать ?
Даю справку• 26 августа 2023
Ответ дляБорщичок
у вас есть оргазм от ’все хотят’
Страхованная• 26 августа 2023
Ответ дляБорщичок
Автор, у вас проблемы со сном и алкоголем. Вы не можете занять себя сама, вашу внутреннюю пустоту по вашему может заполнить лишь другой человек. У вас очень тяжёлое детство. Судя по тому что вы описываете у вас проблем вагон здесь и сейчас. И лучше сначала решить их с психотерапевтом, а уже потом думать об отношениях. Иначе можете влезть в такое, что сами не рады будете и годы одиночества вспоминать как лучшие в жизни.
Борщичок
• 26 августа 2023
Ответ дляДаю справку
у вас есть оргазм от ’все хотят’
это как ? что вы имели в виду, вопрос не пойму
Борщичок
• 26 августа 2023
Ответ дляСтрахованная
я описала что пережила . я другая уже давно . но мне надоело быть счастливой одной . я не понимаю почему нет мужика , никто не знакомиться . алко я не пью часто, может раз в 3 мес чуть пива и все . не сплю ночью так как переживаю что одна и нет вообще никаких мужчин. я просто бешусь от того что я никому не нужна , а с жизнью моей все норм уже давно . я уехала и живу спокойно .