Борщичок• 26 августа 2023

допоможіть, що робити. не сплю ночами, переживаю

дайте пораду. дуже погано. мені вже 35 років, немає ні дитини, ні чоловіка, бо не находиться зовсім. я не знаю як жити, ночами не сплю, бо дуже переживаю. я боюсь 40 років, цю самотність. самооцінка впала, душа пуста , дуже погано. мені змиритись з цим ? бо судьба бути одною все життя і потім зійти з розуму ? так тяжко и погано , дайте пораду, щоб вижити .
автор Борщичок • 26 августа 2023
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Закордон всіх спасе
наче відправляють всіх туди, кому наче пороблено тут

Усміхайлик• 26 августа 2023
Ответ дляБорщичок
самотність - це дуже сильна кара за шось. так погано . коли ніхто не любить , не обійме
У меня знакомая встретила свою судьбу в 39 лет, в 40 родила первого, через год второго. А вам всего 35 лет, всё у вас будет хорошо, верьте в себя. Посвящайте время себе, путешествуйте, больше общайтесь с людьми, пойдите на какие нибудь курсы, спорт... Вам надо заполнить свою жизнь по максимуму и хандрить не будет времени.
автор Борщичок • 26 августа 2023
Ответ дляУгадайс
У вас проблеми з психікою. Треба голову підлікувати. І я зовсім не сміюсь. Дивилась ваші відповіді.
У вас же і бажання немає, думаєте той чоловік у вікно постукає та зразу буде вас колихати?)
Ні люба, то так не працює.
Починайте роботу над собою. І серйозну.
Кидайте пити, тренінги якоїсь дурні для переоцінки свого часу, психолог, та собаку заведіть.
Аби любов була, то треба самій її давати.
Бабусі якійсь поможіть. Періжки роздавайте на вулиці. На вечерю друзів запросіть, батьків, чи з ким ви спілкуєтесь. Зробіть подарунки незнайомим чи знайомим дітям!
Вам потрібно активізувати енергію тої любові жінки) нехай буде все добре у вас
ви кажете в мене проблеми з психікою. я пила ад вже , різні. але ж чоловік не находиться , вже 35 років . ад не діють на мене, не заспокоюють. психіатр казала що мені не потрібно пити ад, коли рішиться проблема , тоді і голова буде щаслива , мій емоційний стан
автор Борщичок • 26 августа 2023
Ответ дляУгадайс
Ні люба, то так не працює.
Починайте роботу над собою. І серйозну.
звідки ви знаєте що я не віддаю любовь ? я піклуюся про ближнього. про тварин теж , готую дуже смачно для рідних, грошей не жалію на продукти своі.
Шмоточницаца• 26 августа 2023
Ответ дляБорщичок
я не вмію жити сама . не вмію . мені дуже погано самій . я ще не жила ніколи . а сама я жити не вмію . ну сама . а далі що ? так хочу жити в гармоніі і щоб я була спокійна і щаслива зо я не сама
’а сама я жити не вмію’
А до 35 років як дожили?
автор Борщичок • 26 августа 2023
Ответ дляУсміхайлик
дякую. я стаю трохи сильніша, що підбодрили мене .
автор Борщичок • 26 августа 2023
Ответ дляШмоточницаца
’а сама я жити не вмію’
А до 35 років як дожили?
в стані такому як зараз . тільки боролась , щоб вижити . фантазувала картинки про хороше життя і старалась втілювати в реальність, все втілила , але чоловіка ні, вони не знайомляться , я ім не потрібна . а ще дуже сильно боюсь абьюзерів , жлобів і тих хто витрачає час дівчини і кидає .

Шмоточницаца• 26 августа 2023
Ответ дляБорщичок
мені треба знову почати ходити в спорт зал , бо я приймаю спиртне від болю. спорт зал буде тримати мене . але спорт не люблю . зараз будун сильний . буду триматися . У Бога просити сил, щоб стало легше на душі.
А, так Ви ще й п’єте.
Ну тоді не дивно, що сама. Ви б хотіли зустрічатися/жити з алкоголіком?
Шмоточницаца• 26 августа 2023
Ответ дляБорщичок
болота никакого нет. живу хорошо , все есть и 5 зарплат в месяц
Ви вже заплуталися в своїх коментах)) То пишете, що стомилися все самій тягнути і хотіли б перекласти на когось, то пишете, що маєте 5 зарплат в місяць. То пишете, що заздрите подрузі, яку хтось ’забрав’, а потім, що є самодостатньою жінкою.
Крайня невістка• 26 августа 2023
Ответ дляБорщичок
А вы так уверены , что вас муж и дети будут обнимать ?
Наивная )
автор Борщичок • 26 августа 2023
Ответ дляКрайня невістка
Наивная )
вас не обіймають?
Шмоточницаца• 26 августа 2023
Ответ дляБорщичок
АД з алкоголем несумісні. Ви говорили лікарю про те, що п’єте?
Сіточка• 26 августа 2023
Замужние завидуют разведённым, разведённые завидуют замужним. А холостяки не завидуют никому 😎
Заведите 🐕
автор Борщичок • 26 августа 2023
треба поісти, пригощайтесь
Глаза_в_3_карата• 26 августа 2023
Ответ дляБорщичок
скажіть, коли зустрічаєшься з чоловіком, через який час він повинен щось придложити серьйозне щоб не витрачати час ? як зрозуміти це ?
Сори автор, не в тему- прИдложити нет такого слова... Просто уже не 1й раз встречаю его у вас.
Понимаю, суржик, он у нас везде, но тем не менее.
Або запропонувати, а на русском - прЕдложить... Ну тогда уже прЕдложити хотя бы...
Слоник-тоник• 26 августа 2023
Ответ дляБорщичок
треба поісти, пригощайтесь
Смачного! У нас тарелки такие же)))
Слоник-тоник• 26 августа 2023
Ответ дляКрайня невістка
Наивная )
Не, будут ненавидеть, как .... некоторых.
Глубоководная селедка• 26 августа 2023
Ответ дляБорщичок
треба поісти, пригощайтесь
Вище написали ’смачно готую’, я аж позаздрила, що я так не вмію. Глянула на фото - видихнула
Даю справку• 26 августа 2023
Ответ дляБорщичок
треба поісти, пригощайтесь
сосиска с белой вытекающей на двух яйцах...по фрейду

автор Борщичок • 26 августа 2023
Ответ дляДаю справку
можливо
автор Борщичок • 26 августа 2023
Ответ дляГлубоководная селедка
я ж с будуна готовила . аби як
автор Борщичок • 26 августа 2023
Ответ дляГлубоководная селедка
пригощайтесь!
Угадайс• 26 августа 2023
Ответ дляБорщичок
Знаєте, я хотіла вам написати велику писанину, але навіщо) побажаю вам успіху, аби все було круто! Обовʼязково знайдете своє щастя!:)
автор Борщичок • 26 августа 2023
Ответ дляУгадайс
пишіть. я не проти . дуже люблю почитати чиісь думки
Угадайс• 26 августа 2023
Ответ дляБорщичок
Бо треба не ад пити
А зрозуміти, що саме ви хочете та як то досягти, та чому так вийшло
Вам треба спілкування з людиною, яка знає як витягати спогади та працювати з мотивацією та самооцінкою
автор Борщичок • 26 августа 2023
Ответ дляУгадайс
Бо треба не ад пити
дякую . не знаю як це зробити .
Чудовий каламбур• 26 августа 2023
вы нытик. и создав семью вы их обремените своим нитьем. вам всегда будет одиноко и все не так
автор Борщичок • 26 августа 2023
Ответ дляЧудовий каламбур
а де я нила ? де я пишу що я нитік? покажіть де це я писала таке про себе. я була оптимістом коли мені було менше років і зараз я можу тепер не працювати. також, я шукала мандрівниц, щоб подорожувати по світі і находила , не боялася, бо був оптимізм , а зараз не ниття це , а страх. дуже сильний і нестерпний для мене
Сладкий лимончик• 26 августа 2023
Є знайома. Чотири року тому на її очах авто насмерть збило доньку. Через рік помер від онкології чоловік. Їй 42. І тепер немає ні чоловіка, ні дитини(. Це доля така? Так що Ваше ниття ( а це саме ниття) то таке, ніколи не знаєш, як життя поверне, на жаль. Вам правильно більшість пише, а Ви ігноруєте, на своєму стоїте. Під лежачий камінь вода не тече. І якби хотілося зустріти свою долю, то не працювали б із дому, а йшли у люди. Хоча доля і у двері постукати може, але бачу, що не у Ваші точно. До речі, моя доля якраз-таки у двері у прямому сенсі і постукала) : у гуртожитку хлопці, почувши наш сміх, постукали, познайомилися, і ось вже 23 роки живу з коханим
Сладкий лимончик• 26 августа 2023
Ответ дляБорщичок
А Ви через страх виходьте до людей. Нитік - бо лише жалієтеся