Привіт) Дівчата, можливо хтось замовляв такі кросівки на сайті Інтертоп? Мене цікавить чи вони йдуть в розмір ? Поміряла стопу малому - 27 см. По їхні розмірній сітці, це 42 розмір. Вагаюся чи не взяти 42,5 🤔
Да будет так• 26 августа 2023
найки маломерят и на узкую стопу. если высокий подьем, искать лругой бренд
Папина дочка• 26 августа 2023
Найки дуже маломірять, ми просили один розмір, а підійшов +2 розміри, без примірки можете не вгадати
Дую на вітер• 26 августа 2023
Берите больше , они маломерят, как по мне на размер точно. Там где указано длина стопы, мне кажется это длина стельки.
Завжди мало• 26 августа 2023
Не вгадаєте, у них розмірна сітка гуляє, як сама хоче)) тільки примірка.
Любительшаурмы• 26 августа 2023
Померяйте в магазине, в этой модели узкая стопа и немного подъем есть, ребенку не подошли.но себе я взяла эту модель в женской сетке на 0.5 больше, чем обычный размер
Неробименінерви• 26 августа 2023
Ответ дляhrystia
Дякую. Живу в маленькому містечку, можливе тільки онлайн замовлення.
Люблю Nike,тому добре розуміюсь на розмірах.У мене також 27 см,беру 42 розмір,бо 42,5 з великим запасом.Якщо з тонкими колготами,або слідками,то 42.Якщо зимні кроси,то можно і 42,5.
42,5 це 27,5 см.
Неробименінерви• 26 августа 2023
Це з останніх,взяла на 0.5 розміру більше,бо дуже сподобалась модель,а розмір був тільки цей,та вони на 27 см завелики.Але кросівки дуже легеньки і це не дуже відчувається на нозі.Але як би були 42 розмір,то взяла б їх.
Телефон Рубика• 26 августа 2023
Nike не маломерят, просто указывают европейский размер, который меньше нашего
На 42 берите eur43.
В Интертопе сами не разбираются в этих размерах
На 42 берите eur43.
Майская киска• 26 августа 2023
Я тоже такую модель купила, очень лёгкие, но у меня в первый день начала проседать подошва сбоку,на внутренней стороны стопы.Кто долго носит у вас тоже так?
Майская киска• 26 августа 2023
Ответ дляhrystia
А як з розміром?
У меня стопа 25,5 см я брала 39 размер