Мейк-ап форева• 26 августа 2023
Не можу пити воду
Дівчата, в когось таке було, бо це дуже дивно
Не можу себе заставити пити воду, як тільки випʼю починає тошнити, ладно там від їжі, але від води як? Кава, чай не можу пити, воду теж, газовані напої ні після них дуже важко в животі, а що тоді пити? 😅 ну єдине ось сік пила то нормально
6 тиждень, токсикозу як такого немає, просто інколи підташнює і від деяких продуктів відвернуло
Липка-прилипка• 26 августа 2023
автор, это токс, причем не самый лучший, рискуете под капельницы попасть
можете пить сок? ок, пробуйте разбавлять сок водой, постепенно, до той концентрации, при который еще не тошнит.
Пробуйте воду мешать с чем-то, сахар, лимон. Что-то должно зайти.
ПекельнаКрасуня• 26 августа 2023
надо пить понемногу. я как стакан выпью то тоже дурно.
а если глоточками то нормально.
Контрольница• 26 августа 2023
Зверніться до свого лікаря, бо зневоднення то не ок, а соки містять багато цукру, якщо не фреші, що ви самі робите. Ну і вам гарно порадили вище, спробуйте додавати до води щось. Мені від токсикозу дуже допомагала вода з лимоном та імбирем. Тепла чи холодна
Мейк-ап форева
• 26 августа 2023
Ответ дляКонтрольница
Дякую всім за поради, сьогодні ж спробую 😊