Молчавочка• 27 августа 2023
Чи могли би ви працювати майстром педикюру?
Света С Приветом• 27 августа 2023
Навіть і не знаю. Майстром депіляціїї працювала, а от старечі страшні ноги,мабуть,не змогла б обробляти
Лапка• 27 августа 2023
Нет. У меня руки не оттуда растут. И вообще я не хочу работать над чьими-то ногтями
ВсеЧетко• 27 августа 2023
Нет. Мне противно. Что маникюр, что педикюр не могу кому-то делать. Брезгливость
Ms. При теле• 27 августа 2023
Есть у нас мастера на связи? Как вы перебороли брезгливость, если приходит какой-нибудь полубомж или с ногтями с грибком? Тоже думала этим заняться, но вот это жутко отталкивает.
Зілля до весілля• 27 августа 2023
В мене подруга в школі була відмінницею, зараз займається шугарингом. Нічого проти немаю, но як почне виставляти в інсті фото небритого лобка до та після, то жах🤦♀️
Зілля до весілля• 27 августа 2023
Ответ дляMs. При теле
Бомжі педікюр не роблять в них немає за що його робити
Света С Приветом• 27 августа 2023
Ой, мабуть, я сплутала з подологом. На педикюр, думаю,рідко ховсім запущені приходять
Света С Приветом• 27 августа 2023
Ответ дляЗілля до весілля
Це не для кожного,але нічого там жахливого немає. Що жахливого в жіночому лобку?
Ms. При теле• 27 августа 2023
Ответ дляЗілля до весілля
Я имела в виду какую-нибудь неухоженную леди, у которой вдруг появилось желание его сделать
Холодная каша• 27 августа 2023
Ответ дляСвета С Приветом
Я была у подолога ставила пластину как-то, мастер в Киеве на Липках. Она сказала кстати ее постоянные клиенты это футболисты, что они имеют из-за мяча проблемы
Покорительная• 27 августа 2023
Ответ дляЗілля до весілля
А у меня знакомая губами занимается. Иногда как выставит До и после, и это такой ужас ужасный. Кривые вареники, а под ними усы. И все пишут, мол Маринка, какая ты молодец, настоящая фея. А кто-то даже фото на советчицу притащил, так тут написали всю правду)
Вилосипедниця• 27 августа 2023
Ну якщо хто з короною на голові, тот не буде це робити. Я заробляю на прибиранні у Європі. Добре платять. А хто, що думає, мені начхати. До мене черга на прибирання.
Зілля до весілля• 27 августа 2023
Ответ дляСвета С Приветом
Я розумію, що нічого поганого немає, но нащо воно в сторіс в інсті. Невже люди не розуміють, як буде після.
Плету интриги• 27 августа 2023
Якщо руки із потрібного місця ростуть то чому б і так?
В мене подруга працює педікюр робить. В досить дорогому салоні і запис в неї на неділю вперед.
Света С Приветом• 27 августа 2023
Ответ дляХолодная каша
Я теж вважаю,що прям щось страшного там майже бути не може, бо у людей на це мають бути кошти.
Света С Приветом• 27 августа 2023
Ответ дляЗілля до весілля
Шок контент, зазвичай першою фоткою це не виставляють, але є екземпляри і багатьом досить цікаво,як воно виглядає після
Я працюю майстром, не була я брезглива тому і зайнялась цим. Взагалі я працюю на себе і сама вибираю кому що робити. Якщо грибок ніхто не робить нічого цій клієнтці, пил грибкових нігтів не є безпечним та інструмент можна викинути потім, бо навіть вся дезинфекція та стерилізації не може дати 💯 гарантії що потім це не передаси іншій постійній клієнтці. Якщо грязні нігті теж можна відмовити в послугі. Я працювала в офісі раніше і теж крім мишки нічого не тримала в руках. Коли війна почалась у всіх таланти зʼявились і коли працюєш на себе це кращє чим заносити жопи всім на роботі. То ж бризгливість ні до чого.
Лапка• 27 августа 2023
Ответ дляСвета С Приветом
Не всем приятно видеть чужие лобки (особенно небритые)
Дуболом• 27 августа 2023
Я -нет. Потому, что пальцы кому-то отрежу ненароком..
А у кого руки ’стоят’ нормально, то неплохая, как оказалось, профессия..
Света С Приветом• 27 августа 2023
Ответ дляЛапка
Згодна, але навіщо тоді слідкувати за сторінками таких майстрів?
У мене знайома чоловіків фотографує ню, і ці фото викладає, ще більшого трешу я не бачила
Ответ дляДуболом
На початку в жодної людини вони не стоять!! Це все з часом. Я від фрейзера була в шоці, від водіння теж в шоці. Бо що там що там треба думати, та робити руками. Це не просто клацати в телефоні.
Лапка• 27 августа 2023
Ответ дляСвета С Приветом
Возможно, свои работы она выкладывает на своей личной странице
Дуболом• 27 августа 2023
Ответ дляKate AGO
Я понимаю, просто я совсем не творческий человек. Для меня и лист А4 на папку наклеить ровно и аккуратно была проблема. А если уж какие-то мелкие детали, вообще капец. С рисованием, шитьём тоже самое...((