Мішечок щастя• 27 августа 2023
Хелп! Підозра на апендицит Вінниця дитина, куди піти на УЗД? Ми в дорозі
БолеИменее• 27 августа 2023
Якщо приватний заклад, то можна в Інномед.
Якщо державний - в дитячу обласну лікарню
Губка Боб• 27 августа 2023
Автор, такую фигню вам пишут,это капец.
Скажите какие симптомы у ребёнка?
У моего аппендицит был гнойный в 4года. Может смогу вас сооретировть
Скажите какие симптомы у ребёнка?
Мішечок щастя
• 27 августа 2023
Ответ дляГубка Боб
Автор, такую фигню вам пишут,это капец.
Скажите какие симптомы у ребёнка?
Тьохкає, ниє, в правому боці, більш нічого
Губка Боб• 27 августа 2023
Ответ дляМішечок щастя
Что значит ’тьохкае’?
Температура?ацетоном пахнет? Вялый? Положите на спину, надавить резко пальцем на живот в районе апендикса. Есть боль?
ЖаннаНеАгузарова• 27 августа 2023
Ответ дляsky-labs
Что ж допустили до гнойного состояния?
У меня тоже был гнойный аппендицит. Меня сутки не оперировали, пока я не начала загибаться.
Со стороны ваш вопрос звучит глупо, учитывая, что вы не знаете подробностей, а уже в вопросе звучит вывод.
БолеИменее• 27 августа 2023
Автор, я вам в першому коментарі написала куди можна. І там, і там є УЗД і лікар
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Нет вопрос адекватный, тк. человек собрался ’ориентировать’ другого, при этом ничего не сделал чтобы прекратить прогресс заболевания.
Правильно_Валерчик• 27 августа 2023
Ответ дляsky-labs
Аппендицит лечится антибиотиками.
То что написала выше - прекрасная замена, кишечный антисептик.
🫣🫣🫣
Рожайтретьего• 27 августа 2023
Ответ дляГубка Боб
УЗИ вам нечего не даст. Нужен хирург и пальпация.
узі зараз назначають майже в першу чергу .
Правильно_Валерчик• 27 августа 2023
Ответ дляsky-labs
Это не вы случайно онкологию в домашних условиях пытались лечить?
СережкинаЯ• 27 августа 2023
Едьте в десткую областную больницу на Хмельницком шоссе. Там есть приемный покой, дежурный хирург посмотрит ребенка.
Молода і нерозважлива• 27 августа 2023
УЗИ нужно обязательно. Так как у моего ребенка было подозрение на аппендицит, а оказалось совершенно другое.
Я пані прохана...• 27 августа 2023
Ответ дляРожайтретьего
Нам не робили. Аналізи і огляд хірурга. І відразу на стіл. Аппендецит вже був як москітна сітка, ще година -дві-і перетонит. Хоча живіт заболів зранку, в обід вже були в лікарні. Ще й неділя, Пасха))
Рожайтретьего• 27 августа 2023
Ответ дляЯ пані прохана...
в мене було звернення до педіатра ,біль не сильний .Терміново хірург і він відповів ,що такого явного нема іі для точного діагнозу треба узі і кров .В узіста запитала ,чи дійсно показує -відоповів так ,по узі видно запалення .Заспокоїв ,що все добре (узіст в нас гарний )кров вже не здавала
Якщо по швідкій в лікарню потряпляєш ,то там не робили вже .Аналізи ,хірург ,гінеколог і операція термінова .Але це давно було вже
Я пані прохана...• 27 августа 2023
Ответ дляsky-labs
А в дітей він швидко розвивається. В моєї дитини вранці болі в животі і нудота. Антон ++. В обід вже були в лікарні. Прооперували відразу, бо ще година-друга-і був би перетонит. До того -ніяких симптомів.Але то я медпрацівник, і провела пальпацію на всякий випадок..
Я пані прохана...• 27 августа 2023
Ответ дляРожайтретьего
Ну нам не робили УЗІ, бо були вихідні. А понеділка чекати було не можна-лейкоцити вже виросли, і ШОЕ. Ну і пальпація показувала аппендецит. Чекали б узі-дочекалися б перетониту.
Я пані прохана...• 27 августа 2023
Ответ дляsky-labs
Нифуроксазид по инструкции.
Параллельно обследоваться (узи, кровь)
Наііщо ніфуроксазід при аппендециті? Він від кишкових паличок.
Молода і нерозважлива• 27 августа 2023
Ответ дляЯ пані прохана...
У моего ребенка лейкоциты были 18 и теряла сознание. Но УЗИ работало, поэтому сделали. Реально причина была не аппендикс, но он был уже воспален и его тоже удалили.