Инстагра_мерша• 27 августа 2023
А памʼятаєте раніш була на Ютубі блогерка-ЗОЖниця Алена Пузанова
Вирішила загуглити - не знайшла вже її канала + виявилося, що вона дружина держ.зрадника. ЇЇ чоловік Олександр Пузановз ОПЗЖ...
Оце блін.. мідним тазом карєра накрилась в неї. Памятаю, що ще мережу салонів по схудненню вона відкривала..
УраганнаЯ• 27 августа 2023
Ответ дляЛісАпетная
І нащо ви тоді її ім´я сюди принесли? Кому вона потрібна?
Я про 90% невідомих знаменитостей, які всі знають начеб то , дізналася тут))) Дівчата пишуть про якихось блохерок, наче всі дивляться такий шлак. Стужук - тут дізналася, он якась алхім, перший раз чую, тепер ця. Потім якийсь сатья, його я глянула) Що він лікувався в псіхушці і не долікувався видно з першого разу.
Віктор Павлік, його я знала, бо він турецьку відому пісню переспівав на свій лад. Але думала він ніхто і ніщо, проспівав і зник, по весіллям заробляє))) Виявилось тут він у якоїсь аліси навіть кумир))))) Я не стара жінка, мені 32 роки.