Порадьте будь ласка гарного/гарних стоматологів для гігієнічної чистки зубів, огляду, пломб. Ідеально якщо це буде один лікар. І гарного гінеколога-ендокренолога. І у кого зробити УЗД серця однорічній дитині, так щоб лікар мав підхід до малих дітей.
Класно якщо територіально це буде Солом´янка або центр
А то мої лікарі всі виїхали, в топовій темі мені понаписували що це я якась неправильна, ніхто не виїхав і всі класні лікарі на місці, я щось сама шукаю і бачу зовсім іншу картину. Може шукаю погано.
Дякую
Стоматолог Медік Ольга Олександрівна (ТЦ Комод, 6 поверх, клініка гранат)
УЗД серця в охматдит Шаповал , хоча вони там всі уважні, мою ямакасі спостерігаємо ще з 30 тижня вагітності
Гінеколог сік онко більш, і я її не раджу бо вона специфічна людина, але всі мої проблеми вирішила саме вона
Ответ дляtarveldy
В апреле искала её,сказали,что она за границей.
Ответ дляtarveldy
Дуже дякую! Тільки про гінеколога не зрозуміла, напишіть ще раз прізвище будь ласка