Тут надолго• 27 августа 2023
Показати вам нічний десерт з кефіром?
Кефір за кадром)
Показуйте, дівчатка, розказуйте чим вечеряли чи що бажаєте на вечерю, сніданок на завтра?
Фантазерша• 27 августа 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
Серьозно? Може у вас неперонисимість лактози? Мені навпаки лагодить все.
Не знаю блин , пердю целыми днями . 2 р в день кофе с молоком . Может от этого или от помидор,хер его знает ,этот пердёж уже задолбал падла
Тут надолго
• 27 августа 2023
Ответ дляФантазерша
А как вы ее так посмажили?
В духовці з паніровкою
МельничукОля• 27 августа 2023
Ответ дляТут надолго
Класний! Чимось пропитуєте? Мені б туди піна-колади бахнути
Ні, основа: кефір+ манка+кокосова стружка.
СирОжино пирОжино• 27 августа 2023
Ответ дляФантазерша
Може від кави з молоком. Шось у вас там бродить. Або часто їсте, треба витримувати проміжок між їжею 3 - 4 години і нічого не істи, навіть каву
Тут надолго
• 27 августа 2023
Ответ дляТа_все_ок_будет
Я такий теж люблю)
Він єдиний з грудочками, який я знайшла, як кисле молоко.
СирОжино пирОжино• 27 августа 2023
А взагалі, дівчата, ви задовбали, як вечір в хату, і тут ви зі своїми смаколиками.
Мені навіть дивитись на таке не можна, відразу дупка росте!
Фантазерша• 27 августа 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
Такой промежуток и есть . Уже не знаю ,что делать ,хорошо что дома одна .
СирОжино пирОжино• 27 августа 2023
Ответ дляФантазерша
Ну, то ви чогось наїлись, завтра попусте )
Счастье_же_вот_оно• 27 августа 2023
Ответ дляLike-995b
82 грамма? Это же стресс )
Ну то й що? Я вже 3,5 місяці по 100 грам,а то і по 80 грам їм. З голоду не розпухла, як тут люблять розповідати, правда 1 прийом їжі це протеїни. Ще жива і нормально себе почуваю. Скільки втратила ваги не скажу.
Тут надолго
• 27 августа 2023
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Кажіть, скільки
Бо на своєму пп я пухну)
Счастье_же_вот_оно• 27 августа 2023
Ответ дляТут надолго
Кажіть, скільки
Бо на своєму пп я пухну)
32 кг. Але їм що хочу. І в нашій групі дівчата діляться, що поки на ПП - плато. Тільки починають їсти все, що душа забажає - вага падає. Чесно. Але ми після баріартрії, нам не так важко.
Тут надолго
• 27 августа 2023
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Який ваш вік? Ви крута!
Тётя Хрюша• 27 августа 2023
Ответ дляТут надолго
Грінки з золотого батона)
Нет)) это овсяные бискотти с миндалем, страшные но очень ароматные))
Міс Всесвіт• 27 августа 2023
Псевдо хлеб с красной рыбкой и запеченное филе в соевом соусе. Диета.
Тут надолго
• 27 августа 2023
Ответ дляТётя Хрюша
К чаю...
Зараз ще чаю заварю, дякую, нагадали)
Тут надолго
• 27 августа 2023
Ответ дляТётя Хрюша
Страшні?! Вони у мене на моніторі неначе золотом криті
Тётя Хрюша• 27 августа 2023
Ответ дляТут надолго
Может вспышка так засветила)
Тут надолго
• 27 августа 2023
Ответ дляВесела пiсенька
Фаршированные кабачки.
Кабачки красиві у вас
Опля Картопля• 27 августа 2023
Ответ дляШкала Радощів
совісті у Вас нема.
я зараз зважила 40г рису і 82 г баклажанів з томатами. дивлюсь на ту тарілочку ледь не плачу
Смело умножайте на 2! Вы что! У вас порция курам на смех
Позаземний розум• 27 августа 2023
Асталависта бэйби• 27 августа 2023
Позаземний розум• 27 августа 2023
Ответ дляwird
Рецепт десерту в студію!
Спекла пісочну основу( 200г муки+120г масла вершкового і 1яйце) і приготувала класичний заварний крем з лимон цедрою. Виклала охолоджений крем і зверху насипала малини,можна будь який ягід чи фруктів.
Дверной_Проем• 27 августа 2023
Смажена картопля з підчеревиною, салат із огірків, помідорів та цибулі. На десерт нектарин )).
Та никада в жизни• 27 августа 2023
Ответ дляДверной_Проем
Блин там ее кто-то сверху хотел😅
Незнакомлюся• 27 августа 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
Своїм хлопцям зробила галєту творожну з персиком
А вигляда ніби з ковбаскою