Тут надолго• 27 августа 2023
Показати вам нічний десерт з кефіром?
Кефір за кадром)
Показуйте, дівчатка, розказуйте чим вечеряли чи що бажаєте на вечерю, сніданок на завтра?
Дверной_Проем• 27 августа 2023
Ответ дляТа никада в жизни
Блин там ее кто-то сверху хотел😅
Пізно... Вже з´їли ...
СирОжино пирОжино• 27 августа 2023
Ответ дляНезнакомлюся
А вигляда ніби з ковбаскою
То персик невдалий в Кишені купила, для галєти супер, а так їсти не смачний.
Счастье_же_вот_оно• 27 августа 2023
Ответ дляТут надолго
Який ваш вік? Ви крута!
50 ось стукнуло
Маю сечі• 28 августа 2023
Не вночі, звісно, але сьогодні є таке фото) Ікра товстезним шаром, бо саме так смачно, майонез, бо саме так хочу, кава з щербатої дитячої чашечки, бо саме ця чашка з мого дитинства і саме ця ложка-в´юнок (яка залишилась одна-єдина з набору, до речі) роблять мені каву добрішою)