Пацаааааааан• 28 августа 2023

Хочется плакать под песню

Натальи Могилевской "Я вдома" очень она меня цепляет. Как - то забыла про нее, а вот недавно услышала и слезы сами потекли
Козачка• 28 августа 2023
ну поплачьте
Забрала і не сказала• 28 августа 2023
Спасибо, что поделились.
мадамГрицацуева• 28 августа 2023
А мені під ’Справа в тому, що у мене немає дому....’ Один в каное
Дружная семейка• 28 августа 2023
Мені пісні Джері Хейл - до сліз та мурашок. Вона чудова, багатогранна. Раніше співала смішну xерню, охрана отмєна та подібне, а з початком повномасштабної війни, розкрилася у творчості зовсім з іншого боку.
Не розумію як вона не пройшла на Євробачення. Мабуть у цей рік у конкурсі не плануємо перемагати, бо як можна інакше замість неї вибрати то, що вибрали
Кокосиха• 28 августа 2023
Это хорошо. Значит сердце ещё не камень.
А способно чувствовать .
Влияние музыки не дооценивается большинством людей.
А она в свою очередь влияет на состояние Души человека и может как исцелить так и навредить.