ХуАнита• 29 августа 2023
Івано Франківськ вільні 3 години, що подивитися
Де погуляти, що подивитися, є вільний час, в місті ще не були.
Тишком нишком• 29 августа 2023
Просто в центрі погуляти, до ратуші сходити. Є гарне озеро, але ви на нього не встигнете.
Рятівник Малібу• 29 августа 2023
Ответ дляТишком нишком
Та чого, там від центру хвилин 15-20, воно варто того, щоб пройтися.
Рятівник Малібу• 29 августа 2023
По стометрівці пройтися, до Ратуші, потім трішки повернутися до фонтану і по вулиці Шевченка пройтися у парк. Там через дорогу міське озеро. Звідти вже або пішки по Мазепи знов до центру, або на громадському транспорті, бажано на комунальному (червоні автобуси/тралікі)
Паратруперсупер• 29 августа 2023
Не скажу, що є багато цікавих місць у франеку. Озеро гарне, але мало часу. Стометрівка, ратуша (не знаю чи можна зараз піднятися на ратушу), бастіон, вірменський собор. Хоча, якщо тільки озеро і парк, то маєте встигнути. На таксі до парку, там є атракціони, потім трохи прогулятися біля озера. А звідки їхати будете? Вокзал? Десь 40 хвилин на таксі туди й назад буде
Біле пальто• 29 августа 2023
Ответ дляРятівник Малібу
Оптимальний варіант. Я б саме так зробила.
Завжди з рушником• 29 августа 2023
Ответ дляПаратруперсупер
*ФранИку
Шальная коклетка• 29 августа 2023
Ратуша, в середині повинна бути арт виставка, стометрівка дуже колоритна, поряд Вічевий майдан та площа Міцкевича. Озеро гарне але далековато. Кожному - своє, мені Франик гарний, хоч і місцями брудний у порівнянні з Харковом, звідки я родом.
Завжди з рушником• 29 августа 2023
Ответ дляСрочнокпсихологу
В Коломиї говорять ФранЕк
В Коломиї так говорять, що половина слів не зрозуміло
Срочнокпсихологу• 29 августа 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
Не слухайте.
Нам і так добре
ХуАнита
• 29 августа 2023
Ответ дляПаратруперсупер
Так, з залізничного
ХуАнита
• 29 августа 2023
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Купіть поїсти в Десятці да пива..
Там саме поїсти можна чи закуски до пива?
Я_канеша_извиняюсь• 29 августа 2023
Культове місце.І поїсти і закусити і не дорого,на стометрівці
Завжди з рушником• 29 августа 2023
Ответ дляСрочнокпсихологу
Не слухайте.
Нам і так добре
Аргумент, з яким не посперечаєшся
Паратруперсупер• 29 августа 2023
Ответ дляХуАнита
Тут є меню) зупки, салатки, інші основні страви
ХуАнита
• 29 августа 2023
Ответ дляПаратруперсупер
Дякую)