Разгуляшка• 29 августа 2023
Досвід усиновлення під час війни
Досвід родини, яка усиновила 7-річного хлопчика під час війни
Змістовна і цікава стаття,для тих хто замислюється над усиновленням.
Разгуляшка
• 29 августа 2023
В Україні можуть усиновити дитину там, де працюють суди. Адже саме суддя ухвалює фінальне рішення щодо влаштування дитини у нову родину.
Та крім цього під час війни виникає багато складнощів для батьків, які хочуть усиновити дитину. Наприклад, при евакуації інтернату втрачають документи дитини й потрібно їх відновлювати. Це усе відтягує час влаштування дитини у нову родину.
Міф . Не можна усиновити дитину-сироту, яку евакуювали за кордон.
До 1 червня цього року дійсно не можна було цього зробити. Бо батькам-усиновлювачам потрібно ’встановити перший контакт’ з дитиною, тобто познайомитись. Але зараз набула чинності Постанова Кабінету Міністрів №576 і цю процедуру можна зробити онлайн. Поряд з дитиною мають бути присутні представники українського консульства чи посольства, а також інші відповідальні органи. Якщо усе пройде добре, то усиновлювачам видають документи на тимчасову опіку і вони можуть поїхати за дитиною за кордон. А як повернуться додому, у батьків буде три місяці, щоб подати документи на усиновлення.
Можна подати заявку на всиновлення через портал державних послуг ДІЯ!’. Відсканувати весь пакет документів, зареєструватися і подати.
Разгуляшка
• 29 августа 2023
Якщо ви маєте серце, яке потребує допомагати дітям-сиротам та позбавленим батьківської опіки, то знайдіть шляхи, які дійсно їм допоможуть. Наприклад, знайдіть прийомні сім’ї або дитячі будинки сімейного типу, дізнайтеся про реальні потреби родини, з якими ви можете допомогти. Якщо ви не готові взяти дитину у родину, але прагнете особистого спілкування з нею – розгляньте наставництво. Не вірите в таку форму спілкування – подивіться, які благодійні фонди чи організації працюють для дітей. Оберіть для себе ту, яка вам сподобається, роздивіться, які проєкти вона наразі впроваджує і допомагайте.
Бутерброд з ікрою• 29 августа 2023
Помилка посилання , мої знайомі нещодавно усиновили 5річного хлопчика
Разгуляшка
• 29 августа 2023
Ответ дляБутерброд з ікрою