Чумачечая_• 29 августа 2023

Лофери, зацініть

Які взяти? Вони майже однакові, але майже 1000 різниця в ціні. Перші полірована наче шкіра, другі із звичайної шкіри.
Хочу на ранню осінь, не на високому "тракторі"
Результат:
вже голосів: 84
28 (33.33%) Ніякі з цих, свій варіант
27 (32.14%) 1-3 фото
20 (23.81%) 4-5 фото
9 (10.71%) Результати
Не гавкаю- но охраняю• 29 августа 2023
Ответ дляЧумачечая_
Ще такі міряла, теж круглий носок
Щось в них не так

Смажена полуничка• 29 августа 2023
Дівчата, а мої зацініть….
Не гавкаю- но охраняю• 29 августа 2023
Ответ дляЧумачечая_
Планувала під все, але під плаття, сумніваюся, що буде гарно
Я плаття і так не ношу, треба якісь брюки, але не знаю які
euhunter• 29 августа 2023
Ответ дляЧумачечая_
Ой, як себе переналаштувати , мені як тупо чоловічі.
Можливо це просто не ваша модель взуття. Але спробуйте поміряти, такий сквадрачений мис робить ніжку видовженою та подовжує довжину ніг без підборів.
автор Чумачечая_ • 29 августа 2023
Ответ дляeuhunter
Не стануть навпаки, ноги як лижі?
euhunter• 29 августа 2023
Ответ дляЧумачечая_
Не стануть навпаки, ноги як лижі?
Дивиться свое фото у повний зріст. Нехай вас ктось познімає з відстані.
Якщо у вас не малий зріст і не 41 розмір при цьому, буде пропорційно.
Морковна• 29 августа 2023
Автор,на вашій ніжці взуття гарне,а головне аби зручні.

После шести ни-ни• 30 августа 2023
Ответ дляЧумачечая_
Блін, а на що глянути? Якщо всі ТЦ саме таким і забиті? Або ’човники’на шпильці. Все
ТЦ забиті різним взуттям! Якщо хочете саме лофери, то спробуйте пошукати якогось іншого кольору. Саме ці обоє якісь пенсіонерські.
автор Чумачечая_ • 30 августа 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
Бежеві? Якого ще? Зеленого, на жаль, немає))

А до того, що забиті ТЦ, то що там є? Я багато обійшла. 80% кроси, інше лофери. Про черевики не кажу, мені не потрібні. Без каблука високого навіть балеток асортимент ніякий.