Чумачечая_• 29 августа 2023
Лофери, зацініть
Які взяти? Вони майже однакові, але майже 1000 різниця в ціні. Перші полірована наче шкіра, другі із звичайної шкіри.
Хочу на ранню осінь, не на високому "тракторі"
Результат:
вже голосів:
28 (33.33%)
Ніякі з цих, свій варіант
27 (32.14%)
1-3 фото
20 (23.81%)
4-5 фото
9 (10.71%)
Результати
Не гавкаю- но охраняю• 29 августа 2023
Ответ дляЧумачечая_
Ще такі міряла, теж круглий носок
Щось в них не так
Не гавкаю- но охраняю• 29 августа 2023
Ответ дляЧумачечая_
Планувала під все, але під плаття, сумніваюся, що буде гарно
Я плаття і так не ношу, треба якісь брюки, але не знаю які
Чумачечая_
• 29 августа 2023
Ответ дляeuhunter
Можливо це просто не ваша модель взуття. Але спробуйте поміряти, такий сквадрачений мис робить ніжку видовженою та подовжує довжину ніг без підборів.
Не стануть навпаки, ноги як лижі?
После шести ни-ни• 30 августа 2023
Ответ дляЧумачечая_
Блін, а на що глянути? Якщо всі ТЦ саме таким і забиті? Або ’човники’на шпильці. Все
ТЦ забиті різним взуттям! Якщо хочете саме лофери, то спробуйте пошукати якогось іншого кольору. Саме ці обоє якісь пенсіонерські.
Чумачечая_
• 30 августа 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
Бежеві? Якого ще? Зеленого, на жаль, немає))
А до того, що забиті ТЦ, то що там є? Я багато обійшла. 80% кроси, інше лофери. Про черевики не кажу, мені не потрібні. Без каблука високого навіть балеток асортимент ніякий.