Молчавочка• 29 августа 2023
Перейшла по якомусь посиланню з фб, якесь фейкове
Я на нього клікнула ось на цю сторінку (видалено) ,запитало пароль і логін в фб, я не ввела. Переживаю чи можуть взломати телефон, в мене айфон
Чи в випадку, якщо я лише перейшла по цьому посиланню і нічого не ввела, то нічого не буде?
Дякую
Бритоножка• 29 августа 2023
Ответ дляКусман Сиру
А вы ссылку размещаете, чтобы ещё кому-то взломали телефон?
Так, напевно, автор собі шукає товариство.Щоб не так боляче було самій
Молчавочка
• 29 августа 2023
Ответ дляКусман Сиру
Я просто показала якого плану посилання, зрозуміло , що якщо я про це пишу, то ніхто не перейде
Може просто в когось було таке
Вумна, аж страшно• 29 августа 2023
Без вашого дозволу ніхто вас не взломає
Порівняйте довмен фейсбука і тої силки і удите знати лєве чи нормальне
Молчавочка
• 29 августа 2023
Ответ дляВумна, аж страшно
Без вашого дозволу ніхто вас не взломає
Я перейшла через те посилання, а воно типу перекидає як на якийсь інший сайт, але інтерфейс як в фейсбуці
І пропонує ввести логіні і пароль фейсбук
Я не вводила, але бентежить , що перейшла за цим посиланням