Ума Палата• 30 августа 2023
Пояс - корсет (аксесуар) на дівчинку -підлітка
Де таке можна знайти, підкажіть, будь-ласка? Просить купити , щоб носити під білу рубашку на випуск, але все, що не знаходжу - виглядає вульгарно((
Ума Палата
• 30 августа 2023
Ответ дляNastia Platonova
Мені цей подобається
Варіант, дякую! Піду дізнаюсь, на талію якого розміру йде.
Ума Палата
• 30 августа 2023
Ответ дляЗоя Жорівна
Такой
Нє, туди ще немає чого покласти . Та і на пояс він не схожий)
Зоя Жорівна• 30 августа 2023
Ответ дляУма Палата
Поняла
Ума Палата
• 30 августа 2023
Ответ дляПримарочка
Э в квітки, такий
Дякую, але потрібно щось на-кшталт поясу і чорного кольору, щоб у цьому можна було прийти до школи
Татьяна-bfd8• 30 августа 2023
Ответ дляУма Палата
На Али смотрите
Ні грама• 30 августа 2023
Для школи можливо щось із цих підійде
?
source=merchant_center&gclid=Cj0KCQjw0bunBhD9ARIsAAZl0E39QIbcZ_zcTe581hygJk0hqOOIbE5Y81pgrEOfQEfoZffLb_E2bJcaAgJ0EALw_wcB
?
Ума Палата
• 30 августа 2023
Ответ дляНі грама
Для школи можливо щось із цих підійде
?
Дякую за посилання!