Дівчата, жінки, матері, порадниці.
Треба "добити" петицію.
Коротко: мужлан, що має відношення до модернізації КК має страшнуваті аргументи щодо порушення кримінальної справи та покарань гвалтівників.
Треба "добити" петицію.
Элли Иванова• 30 августа 2023
Так уже все- там срок до 29.08 не получается подписать.
Вообще, треш , конечно.
allusya-lawyer• 30 августа 2023
Вже запізно мабуть ( збір підписів тривав до 29.08.23(( Проблема в тому,що я вчора її підписала, і син також- а інформації про нас,як підписантів немає((...
Ксенияяяяя• 30 августа 2023
Ответ дляallusya-lawyer
Я взагалі вперше чую про цю петицію. Було б більше розголосу, набрали б необхідну кількість за лічені дні. Це ж якийсь пи...дець ’немає проникнення, немає претензій’, ’провокативна поведінка’. Наступним кроком паранжу на нас натягнуть, щоб не ’провокували’. Сука
Moon shine• 30 августа 2023
Ответ дляhealer09648293
Удалено администрацией...
тікайте. Валізу зібрати?)
Ответ дляКсенияяяяя
Не те слово. Сексуальні справи завжди доводити було нелегко, а тут ще більш полегшать гвалтівникам життя.
І в кожного своє розуміння провокації, комусь і посмішки достатньо або короткої спідниці
Sunny Hanny• 30 августа 2023
Інтенсивність? Це як? Якщо повільно- норм, якщо активно- то злочин. Чи навпаки??
Sunny Hanny• 30 августа 2023
Пану б самому стати жертвою згвалтування. Він би потім хай розказав: то рахується чи ні
Sunny Hanny• 30 августа 2023
Ответ дляSeehund
Желательно не раз с разной степенью интенсивности. Потом пусть рассказывает, почему такие вызывающие штаны носил и так призывно улыбался.
Ну да, щоб можна було порівняти