AnnaOst• 30 августа 2023

Чому так? Відповідь на питання "яке ваше заповітне бажання?"

Може у мене нерви не в порядку, може я забагато хочу від людей. Коротше просто епізод з життя, лірична замальовка.
Курси німецької (в Німеччині, ті на які всіх Джобцентр відправив :)). Ми вчимо в раз "я хочу для себе, моє заповітне бажання". Вчитель запитує кожного "яке ваше заповітне бажання?" І знаєте що відповідають люди? "Більше подорожувати" "здоров´я", "відпустка", "новий велосипед" "вільно говорити німецькою" і т.д. В групі тільки двоє не українці....
Я сказала "миру для моєї батьківщини" і розревілася. І вийшла з класу. Тепер сиджу на вулиці, реву, і не знаю як іти назад. Це зі мною щось не так чи не зі мною?
Вера15• 30 августа 2023
Інші люди пробують радіти велосипеду чи подорожам, а Ви - ні, бо Вам болить інше. Я теж така, як Ви. Але ж всі люди різні.
Seehund• 30 августа 2023
Люди отвечают в сфере своего словарного запаса, а вам нервишки подлечить.
Танюша• 30 августа 2023
Це мабуть перше бажання для всих українців
Maximixi• 30 августа 2023
В процессе обучения не обязательно говорить ’правду’, такая задача не стоит. Главное- отработка разговора. Просто успокойтесь. Удачи Вам.
Allein74999• 30 августа 2023
У кого, что болит. Вам - мир, тк как вы, видимо, домой хотите, а без мира никак. У других здоровье подводит, кто-то хочет велик добираться до работы и тд. Кто-то мыслит масштабно, кто-то более приземленно.
Protruziya• 30 августа 2023
Автор, потому что это желание всех украинцев, по умолчанию.
Я, например, не озвучила его на курсах, потому что видела, что наша война нашей учителю не интересна, она равнодушна к ней. Ответила лишь бы ответить.
автор AnnaOst • 30 августа 2023
Ответ дляSeehund
Ми сидимо з телефонами, перекласти слово мир (або слово війна і кінець) це одна хвилина. Ну і як мінімум кожен може сказати ’повернутися додому/на Україну’
Contento• 30 августа 2023
У вас нервы явно не в порядке. И так понятно, что всем бы хотелось окончания войны, но люди озвучивают те желания, которые они могут осуществить сейчас. И на прекращение войны они никак не могут повлиять из Германии. Поэтому говорят о том, что осуществить реально.
Mammoth• 30 августа 2023
З усіма усе так. Я взагалі не вмію відповідати на особисті запитання у великій аудиторії) Ляпнула би абишо, щоб тільки відчепилися
Vova735• 30 августа 2023
И что, из за это нервничать, та пусть сбудется у людей, то что они желают.
автор AnnaOst • 30 августа 2023
Ответ дляProtruziya
Тут теж не піднімають такі питання, але мені здалося що вчитель сам здивувався коли жодна! Людина не сказала про закінчення війни. Я відповідала остання
автор AnnaOst • 30 августа 2023
Ответ дляVova735
Та накрило чогось
Seehund• 30 августа 2023
Ответ дляAnnaOst
Люди может не хотят пользоваться телефонами при ответах. И они может не хотят домой возвращаться, люди могут быть из оккупации, потерять жилье.
Perfect_Day• 30 августа 2023
Це ж не сеанс у психолога. Я і коли про свою біографію розказувала, молола що попало. Воно їм треба, де я живу вдома і з ким?
автор AnnaOst • 30 августа 2023
Ответ дляSeehund
Господи, ну я ж знаю з ким я вчуся в одній групі і знаю що вони користуються телефонами. Я без претензій, просто здивувалася такій ситуації
Seehund• 30 августа 2023
Ответ дляAnnaOst
У нас спрашивал учитель, что мы делали вчера, я говорила, что ездила на Филиппины. Никто эти разговоры не принимает в серьёз.
автор AnnaOst • 30 августа 2023
А взагалі цікава штука, ми всі говоримо про те що кожен з нас за кордоном має бути амбасадором, не давати забути про війну. Ясно що не доречно самим на курсах це питання піднімати. Але тут мені здається якраз доречно
Protruziya• 30 августа 2023
Ответ дляAnnaOst
Пусть удивляются, я не готова, например раскрывать душу на уроках. Это очень личное, моё, наболевшее и обсуждать это я готова только с украинцами.
Вы уверены что их удивления искренние? Я - нет.
ginora• 30 августа 2023
Ответ дляAnnaOst
Знаєте, моє заповітне бажання поїхати на море в одеську область.

Якщо я поїду це буде означати що
В Україні мир, і можна вільно їхати на південь, до моря
В мене досить для цього коштів
Вся родина разом

Розумієте, в одному бажанні дуже багато...
автор AnnaOst • 30 августа 2023
Ответ дляProtruziya
Моє здивування зараз щире. А чого німець не може щиро здивуватися що ніхто з 14 біженців з України не сказав що бажає закінчення війни, миру? Це абсолютно логічна відповідь на питання про заповітне бажання. Якщо що то ми десь на 1/3 А2. Тобто можемо сказати трохи більше ніж іх хайсе...
Protruziya• 30 августа 2023
Ответ дляAnnaOst
Ну вы сказали. Немец удовлетворён? Вы я смотрю за немца очень переживаете? Не стоит, у него все хорошо. Украинцы имеют право не озвучивать свое самое заповетное желание.
Вы зря так отреагировали. Это не равнодушие украинцев, поверьте.
Holly White• 30 августа 2023
От саме щоб не ревіти, я б теж про війну не казала б.
Mrs.Ochmonek• 30 августа 2023
Я б своє на курсах не озвучила: щоб здохли всі причетні до війни в рф, разом з їхніми жінками і дітьми. При чому не тільки самі виконавці і організатори, а і ті, хто наприклад, допомагає санкції обходити і надає московитам деталі для виробництва зброї. + всі ті, хто катують наших полонених, в тому числі і молоденькі медсестри, які просто приходять подивитись і насолодитись процесом.
Але це все я б не сказала на курсах толерантому німцю чи французу.