lilu1990• 30 августа 2023

Убийство в Днепре. Видео с бодикамер

Видели уже второе видео? Ну и кто защищал этих упоротых р*гулей здесь?

Полицейские были абсолютно правы. Превышения там никакого нет. Нападение на служителей правопорядка

Девушка обмежила місце перебування папани, он вообще не имел права к ним приближаться.
UkraineMari• 31 августа 2023
Ответ дляMussja
А можна не нападати на поліцейських і не чинити спротив при затримані
Чинити опір при затриманні - це не вартує того, щоб лишити життя

МАМА НИКИТКИ-2• 31 августа 2023
Ответ дляklux
не люблю лезть не в свою сферу, но погуглила неподчинение полицейским
’Так, стаття 185 КУпАП передбачає адміністративну відповідальність за злісну непокору законному розпорядженню або вимозі поліцейського при виконанні ним службових обов´язків, а також вчинення таких же дій щодо члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовця у зв´язку з їх участю в охороні громадського порядку.’

Одного не могу понять - а полицейские в принципе имели право вытягивать кого-то из машины?
🤦🏻‍♀️
Bosikom• 31 августа 2023
если бы полицейский застрелил сына депутата, который себя борзо вёл. уверена на 100000%, что полицейскому был бы кердык. отцовский долг и все такое.
судья сбил военного, напомните, его посадили?? хрена с два. девочку на пешеходном сбил чиновник тоже не сел.
вывод тут один. у кого больше власти и бабла (именно так, не просто денег, но ещё и власти) тот и прав. мерзко? да. но суровая правда украинской жизни.
убитый был не чиновником, поэтому суд будет плюс минус честным, как мне кажется.
diamond_shop• 31 августа 2023
Ответ дляKaterina_Knows
Та бидлота а-ля батьки, до дітей ставились пох...но.
Порушували ПДР, чинили супротив поліцейським при виконанні.
Ви відео бачили??
Чи ви тут щоб писати нісенітниці....
ви мабуть не до мене) подивіться кому була моя відповідь, не вам!

саме й писала, що батькам на дітей похєр взагалі, в машині була не мати, а коханка, я відповідала на те, що хоч вона й коханка, а не мати. все одно не мала байдуже ставитися до дітей, хоч діти й не їхні

читайте уважно будь ласка!
Mussja• 31 августа 2023
Ответ дляUkraineMari
Пасажир перший напав на поліцейського, та ніс загрозу життю, тому поліцейський використав зброю, що дозволяє йому закон.
Jane75632• 31 августа 2023
Ответ дляUkraineMari
Він не мав права убивати, крапка
Хай би краще поліцейську вбив, правда?
Я в шоці з того, що такі як ви пишуть
UkraineMari• 31 августа 2023
Ответ дляMussja
А витягуючи жінку з машини, шарахнувши головою об підлогу, це нормально,? Він повинен викликати наряд, він перший почав рукоприкладство. Може я не те відео дивлюся, але водій сидів у машині коли почали витягувати жінку
diamond_shop• 31 августа 2023
Ответ дляelegante
Ну обсуждайте дальше ту женщину , смакуйте . Полицая посадят , морду в кровяке уволят по тихому . Детей уже лепят советчицы 🤦‍♀️.. нарисуйте сколько угодно .. Боты это те кто имеет мнение другое 😹.. вот бидося то )) рейтинг ?? )) зачем он ? Всем торгашить :))) жесть )
бот це ви, дуже добре видно по постах, що відробляєте повістку, а про торгашити не треба триндіти, якби не торгаші, як би ви в інтернетах сиділи?

у торгашів купили телефон, або комп, купили інтернет, сімку... чи на шару хтось дав?

а хліб теж без торгашів знаєте як купити, мабуть печете? всі продукти самі виробляєте, натуральне господарство? труси шиєете...
nadin25• 31 августа 2023
По факту полицейский спас не только напарницу, но и тех людей которые могли попасть под колеса этого неадеквата. В цивилизованном мире за это бы еще и награду дали, а у нас полицейскому грозит срок. О каком движении Украины в Европу вообще может идти речь? Не зря наши люди в шоке от Германии и других европейских стран. Оказывается это не Европа плохая, а наши люди привыкли что можно плевать на законы и все решать с помощью взяток.

diamond_shop• 31 августа 2023
Ответ дляОксанаК.
Я прочитала в ФБ що такі дзвонив адвокату і після дзвінка виришив поїхати

https://www.facebook.com/andriy.shor/posts/pfbid02...
ну мабуть адвокат сказав, тікай, а я тебе відмажу
diamond_shop• 31 августа 2023
Ответ дляUkraineMari
А я не розумію чому ви так хвилюєтеся? Я передивлялася декілька разів це відео, так водій був не правий бо порушив правило дорожнього руху, його порушують кожен день безліч людей. Він слава Богу нікого не збив і ні на кого не наїхав. Моя кума поки навчилася їздити, вона стільки порушувала що вам і не снилося, але це не значить що її треба пристрелити.
ваша кума їздила п’яною коли порушувала? сперечалася із поліцією? відмовлялася сплачувати штрафи? пересаджувала за кермо когось іншого? лізла битися з поліцією, а в той час її діточки кричали ’давай мамо, давай’?
Jane75632• 31 августа 2023
Ответ дляSvetljachokkkk
Я так розумію, що захищають бандюка недалекі дурепи, для яких бути коханкою крімінального авторітета за щастя і дітей до пьяного батька в машину посадити - то норма.
Бо я дійсно не розумію, як НОРМАЛЬНА жінка, мати може не розуміти однозначність ситуації.
Поліцейській знешкодив потенційного вбивцю. Все. Крапка. Маю надію що його виправдають.
Більше б таких поліцейських, відданих своїй справі, може б навели порядок на дорогах
diamond_shop• 31 августа 2023
Ответ дляUkraineMari
Я взагалі передивлялася декілька раз відео, де водій мінявся місцями з пасажиркою я так і не побачила. Водійка відповідала цілком адекватно, а поліцай вів себе не в компетенції правоохоронця, матюки та приниження громадянки. Є дуже багато можливостей в затриманні правопорушника, але дуже багато в формі возомнили себе великими ЦБ. Наводжу приклад: моя мама живе в невеликому містечку, на 50000 населення. В її під‘їзді на другому поверсі оселився мент з дружиною. Ця дружина кожен день моїй матері погрожувала і казала що вб‘є її та її котів бо вони ходять по її квітнику. Потім вона потравила трьох котів мами, а вони були її відрадою бо у батька рак і котики хоть якось їх заспокоювали. Я приїхала та почала з нею розбиратися, вона почала орати та простягати до мене руки, сказала що мій чоловік поліцейський зараз він приїде і тобі пи….да.

Він приїхав з нарядом, почав до можї мами та до мене простягати руки, почав орати на весь двір що ви тут жити не будете , хотів мені наручники вдіти, орав що ви тварі я вас засаджу, ви мою дружину образили, мою матір яка в роках називав на Ти , та гнув матюки.
Так що ви всі дуже помиляєтеся, що якщо людина в формі то вона порядна. Не всі такі.
тобто через ваш особистий випадок ви вважаєте усіх поліцейських однаковими, та виправдовуєте те бухе бидло?
МАМА НИКИТКИ-2• 31 августа 2023
Ответ дляUkraineMari
Я навіть уявити не можу, що означає «пока навчилась їздити , вона стількі порушувала…» а я за кермом більше 25 років
І до чого тут порушення ПДР до «пристрелив»? Ви точно хочаб одне відео дивились?
diamond_shop• 31 августа 2023
Ответ дляUkraineMari
А чиї слова були? Що в мене є дружина кого трахати
ви точно на приколі? це були слова того мужика бухого до поліцейської, коли він на неї кричав ’що ти від мене хочеш? сексу? то я тобі не дам бо одружений’
Zarevna• 31 августа 2023
Ответ дляJane75632
Хай би краще поліцейську вбив, правда?
Я в шоці з того, що такі як ви пишуть
Я уже писала, повторюсь. Судя по видео и расположениям, полицейский стрелял уже в спину, когда тот развеонулся от полицейской
diamond_shop• 31 августа 2023
Ответ дляСемицветка
Я смотрела видео с нагрудных камер, одно трехминутное, другое длительностью 8 минут. Сейчас уже не найду где именно смотрела.

Вчера и сегодня с утра защищала мужика, но после просмотра видео....
Хотя, убивать бы я его не стала, но калекой бы сделала...
це ви ще не бачили відео, яке та сімейка в інтернет виклала, там теж цікаво, вони мабуть думали, що їх будуть захищати після того
МАМА НИКИТКИ-2• 31 августа 2023
Ответ дляUkraineMari

Не підкажете, хто ж там за кермом сидить? Невже жінка. Ти ба яка майстриня перевтілення
diamond_shop• 31 августа 2023
Ответ дляMussja
В нас поліцейські шокерів не мають, закон не дозволяє
от це точно неправильно, бо на цього бидлана вистачило б шокера, було б менше горя точно

elegante• 31 августа 2023
Ответ дляdiamond_shop

Ого петиция .. дайте мне здесь заработать и трусы продать ))
Да пожалуйста)я не мешаю .
diamond_shop• 31 августа 2023
Ответ дляBosikom
ви на приколі? суддя, що збив нацгвардійця сидить, його на час слідства закрили без права застави, тривають слідчі дії, вже він намагався гроші дати дружині вбитого, вона не взяла
Malinka111_• 31 августа 2023
Ответ дляОксанаК.

звонил. это с ее камеры

https://www.facebook.com/watch/?v=829267128587347&...
Mussja• 31 августа 2023
Ответ дляUkraineMari
Який водій? Жінка сиділа за кермом, це потім подивились відео з камер спостереження і зрозуміли, що вона пересіла. Але поліцейські спілкувались з жінкою водієм, а вийшов хамити пасажир, чоловік, якого вбили. Витягували її з машини після того, як вона хотіла втекти, а їй було озвучено не їхати і що вона затримана. Головою об землю не було, вже не прибріхуйте. Витягували за ногу, а вона верещала як свиня недорізана, артистка з погорілого театру
МАМА НИКИТКИ-2• 31 августа 2023
Ответ дляUkraineMari
Так, а коли приїде ще патруль, то шо? Курку ту як виманювати з машини будуть? Булкою чи чаркою?
Malinka111_• 31 августа 2023
Ответ дляUkraineMari
Може я не ті відео дивилася, скиньте будь ласка, ще раз передивлюся, але мати я чула від поліцейського
JUllZ• 31 августа 2023
Кстати, нашла комментарий про погибшего в Днепре под одной из новостных статей об этом происшествии:
Щойно їхала з таксистом, який саме з того району, де мешкав вбитий. Слухайте, він відомий там! (еее… був!) каже таксист, він всіх дістав! - дріфт на Ягуарі, нетверезий за кермом, нахабна поведінка «яцарзвірів»! Ну і - зі слів! - драгдилер відомий «на районі». Звісно, це не привід вбивати, але, здається, такий фінал - то закономірно!
diamond_shop• 31 августа 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
згадалася темка тут, як одна порадниця вночі взимку та в ожеледицю скоїла ПОТРІЙНИЙ обгін та мало не стала жертвою лобового зіткнення, ще й в неї в машині двоє малих спали в автокріслах на задньому сидінні

при цьому вона була твереза, але навіть не зрозуміла, яка дурна та що накоїла, лейтмотивом було що в неї ось такі сильні Янголи-Охоронці у вигляді її чи то батьків чи то дідуся з бабусею бо мовляв, вона як раз проїздила повз кладовище де їхні могилки

то її тут усім форумом мало не розіп’яли (вважаю правильно), бо вона могла вбити себе, дітей, та ще людей в машині, яка їхала на зустріч

це я щодо порушень, до речі, їй тоді пощастило, поліція її не бачила
diamond_shop• 31 августа 2023
Ответ дляZarevna
о здрасьті, вчора ви писали те саме, тобто як і вчора на боці бидла, ну-ну
UkraineMari• 31 августа 2023
Передивилася ще раз відео, купа вже нарізаних, що наче водій гнув матюки та ображав. Я вже нічого не розумію. До цього викладали відео що полісмен матюкався та ображав
diamond_shop• 31 августа 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
чаркою з булкою