Допит російського війскового на місті злочину в Бучі
Тема для всіх тутешніх матрьошок,які розповідають в кожній темі про те,що треба з цими тварюками домовлятися і життя в окупації не таке вже й погане
Klara_•
Ronia Aronia• і Ко
Ответ дляoleshenka
Нафіга це тут викладувати? Хто хоче - сам знайде. Це й так все відомо. Навіщо дивитися і слухати цей жах? Мазохізм?
Ви теж з тої компанії,яку вище згадувала?
Нормально жилося на окупованій Київщині і в Маріуполі добре?Про це ж можна 100 тем створювати,а про злочини російських потвор мовчати!
Ответ дляL-i-s-a-92af
Ви перекручуєте. Я знаю про злочини, вони жахливі. Але бередить рану і дивитися знову нема бажання, сил, нервів. Для мене це настільки боляче, що просто прочитавши назву ролика про гвалтування 4 річної дівчинки я не відкрила це дивитись. Для мене це психологічно важко. Тому і не розумію, як це можна дивитись і навіщо. Ми про це і так знаємо.
Ответ дляL-i-s-a-92af
В мене чоловік на Сході, я ночі не сплю спокійно, знаючи що відбувається і де. Тому такі відео я НЕ дивлюсь, не відкриваю. Я все знаю і так.
Ответ дляoleshenka
Так не заходьте в тему, з 14 наших людей сотнями мордують по парашинським підвалам , і до 22 про це красівєнько мовчали
Ответ дляoleshenka
А вам не боляче ЩОДНЯ відкривати тут політичну тему і читати про ’хороших русских’, про ’ жизнь налаживается в Мариуполе’,про ’ ’как передать деньги в россию больной тете’...
А далі натяки про те,що все,що відбувалось і відбувається на окупованих територіях-то недоправда і фейки,і над полоненими не знущаються,і цивільні раді,що ’ життя налагоджується’ в Мелітополі і Бердянську???
Для мене це-наруга над пам´яттю вбитих і закатованих.
Ответ дляelegante
Нее .. другие задачи .. мало мужиков .. прокачать женщин видать уже .
А ви також маєте завдання розповісти про
невсетакоднозначно?
Давайте,викладайте свої методички
невсетакоднозначно?
Давайте,викладайте свої методички
Mira29-c3c3• 30 августа 2023
Ответ дляoleshenka
Нафіга???
та для того щоб не забували .Щоб усякі ароні,кпсс,жені і т.д не розповідали що в окупації нічого поганого немає.
Ответ дляoleshenka
в темі не було написано ’відео про гвалтування’
В першому відео немає про гвалтування.
Є про ’ русских мальчиков’,яких також багатьом тут дуже шкода.Вони ж, янголята,не знали куди і для чого йдуть і стали ’ жертвами обставин’.
А ось,доречі,їх мами і бабусі,які так страждають,що синочок в полоні.А от за тими,кого їх синочок розстріляв( виконуючи наказ,звісно-це ж виправдання
) вони геть не шкодують.Це ж були не їх діти.
Mira29-c3c3• 30 августа 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
В першому відео немає про гвалтування.
Авторко ,дякую вам за тему і вашу позицію
.Але реакція деяких дописувачок мене дивує.
Чомусь здається мені що років через надцять наші нащадки знову будуть шукати хАроших рюськіх
Мармедадка- шоколадка• 30 августа 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Klara_•
Ronia Aronia• і Ко
Это бесполезно.... сначала они гталрили что нас спасают, потом что возвращают свои исконорумские земли....мотив меняется на протяжении 1,5 лет и матрешки вмеравно остаются матрешкамт и Боно аорчт путю...
а этой темой только бередите наши раны
Ответ дляMira29-c3c3
Насправді, процес уже почався, наше безпам´ятство - це справжня трагедія. Так і йтимемо по якомусь пекельному колі, поки не проснеться свідомість.
Ответ дляoleshenka
Якщо боляче- проходите мимо. А такі відео потрібно постити на всіх ресурсах. Хай всі знають і не забувають.
Ответ дляL-i-s-a-92af
А де Ви бачите стільки таких тем?
Жодної не бачила
Ответ дляMira29-c3c3
В тому-то й справа-ВЖЕ ШУКАЮТЬ!
Нещодавно побачила в фейсбуці допис родички з Одеси,що їй шкода український і РОСІЙСЬКИХ молодих солдатів,які загинули в російсько-українській війні.
Подивишся перше відео з допиту,чи попереднє,де бабуся ридає,що онучок в полоні і бачиш молоді обличчя,хлопцям 20-25 років.І багато кого,бачу,охоплюють материнські почуття: ’то ж діти зовсім,вони не винні,то жертви обставин,російські хлопчики’...
Наче вбивали цивільних і ґвалтували зеки пригоженські з вагнеру і ’злобні буряти’, а російські солдатики 20-річні,то зовсім інше,вони ж ’ жертви обставин’.
Ще одне відео про встановлення особистості воєнних злочинців,які здійснювали злочини проти беззбройних цивільних.
Зверніть увагу,ВСІ вони-СЛОВ´ЯНИ,всі молоді і без кримінального досвіду.
Вони-то обличчя всього російського народу,який він є.
Mira29-c3c3• 30 августа 2023
Ответ дляLudaSHS
Автор есть знаменитое расследование НЙ таймс видео
Там и ссылка на таблоид
За ваші посилання,якими ви тут завжди ділитеся, вам
Ответ дляMira29-c3c3
Я думала все знают, тогда это был взрыв в медиа международных.
Это расследование...
После него мы начали получать военку, после коллективной этой Бучи, нам начали помогать.
После этого свернули переговорный процесс.
Именно после этих ужасных кровавых событий геноцида.
Mira29-c3c3• 30 августа 2023
Ответ дляoleshenka
Нехай береже Бог наших чоловіків
.
Вчора була 9 річниця трагедії під Іловайськом.
.У тік тоці дивилася відео і читала коменти .Багато хто з людей пише :’а чому я про це нічого не знаю?а я про цю трагедію дізналася сьогодні’І таких дописів було багато .Тому ми повинні всіма силами боротися з отакими в ’окупації харашо’ і не давати забувати і замовчувати такі кроваві історії нашої України
Ответ дляOllka
А де Ви бачите стільки таких тем?
Жодної не бачила
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3380094-7#a...
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3161388
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3389455-2#a...
Кожного дня в темах ціла армія прихильниць невсетакоднозначно а з п´ятниці по неділю з десяток тем під різними соусами,що війна закінчиться,а родичі на росії-то святе
Ответ дляelegante
Що скажете про ’ героя’ першого відео 20-річного уроженця Ростова,який в Бучі,на місті свого злочину,розповідає,як застрелив беззбройного охоронця Новуса в 2002 році?