лаМпочка• 30 августа 2023
Відпустила довге волосся, але втратила об´єм.
Дуже довго хотіла довге волосся. Відростила, нижче лінії бюстгальтера, щоб було зрозуміло)) але об´єму зовсім немає. Раніше було каре на лінії плечей.
Перукаря мого немає, евакуйована. Які порадите стрижки, щоб і об´єм трохи був і довжину залишити? Так щоб до іншого підтип і показати що мені треба. Волосся ще й в´ється на сиру погоду.
мадам Везувий• 30 августа 2023
Купіть шампунь бруском ручної роботи і кондиціонер бруском ручної роботи
Буде об’єм
Борщик• 30 августа 2023
Ответ длямадам Везувий
Буде об’єм
Потом Автор силиконами будет спасать солому после этих ручных брусков
Мэри Попкинс• 30 августа 2023
Сушка з об´ємом, інший проділ, сухий шампунь. Низ профілірувати або зробити лисячий хвостик, каскад.
мадам Везувий• 30 августа 2023
Ответ дляБорщик
Після брусків не солома
А якраз живе натуральне густе волосся
Твльки переходжу на шампунь звичайний -солома на голові і без силіконів
А якраз живе натуральне густе волосся
КоролеВешна• 30 августа 2023
Щось градуйоване мабуть вам треба, з філіровкою, але актуальне, бо можуть зробити каскад популярний 20 років тому, як покласти це на вибір майстра.
Подивіться в інтернеті картинки, оберіть що подобається та йдіть з цим до перукаря. І обов´язково спитайте чи буде це виглядати саме так на вашому типі волосся. Завжди так роблю, коли хочу змін.
Вкаблучках• 30 августа 2023
Або укладка постійна з засобами або пічальні довгі пʼять волосин. Я би зрізала
Я нє Матрьошка!• 30 августа 2023
Ответ длямадам Везувий
Буде об’єм
А за счет чего?