Ліньки гуглить• 30 августа 2023
В яких випадках не можна робити кегеля?
Читаю інстаграм лікарів, то пишуть , що не можна робити в деяких випадках кегеля, приходьте на огляд… Це вони так запрошують на консультацію чи дійсно не можна?
Мой завтрак• 30 августа 2023
Если больше 2 степени опущение, то нельзя. Чтобы это определить, нужно посмотреть.
Вроде логично, что такой диагноз нельзя поставить по телефону.
Ліньки гуглить
• 30 августа 2023
Ответ дляМой завтрак
Тобто тільки ступінь важлива? Більше ніяких протипоказів немає?
Ашолюдискажуть• 30 августа 2023
Була на консультації то при рухливій маткі мені дуже рекомендували
Мой завтрак• 30 августа 2023
Ответ дляЛіньки гуглить
Там много нюансов. Я не врач и всего не знаю. Идите к врачу