Любимка-анонимка• 30 августа 2023
Жіночі кросівки Hoka з gore-tex
Як вам дана марка по якості? Зручні? Придивилась такі на gore-tex на кожен день. Цікавлять відгуки. Наперід дякую
Жинси на дитину• 30 августа 2023
Вони класні, в США всі медсестри та лікарі в них ходять, бо всю зміну на ногах, а вони дуже зручні.
Голубая фишка• 30 августа 2023
Моя мечта) когда-нибудь куплю себе пару, люблю обувь на толстой подошве
Любимка-анонимка
• 30 августа 2023
Ответ дляTakamaka
Маю три пари різних моделей hoka.
Зручність конкретних моделей залежить від ваших індивідуальних особливостей - форма стопи, наявність чи відсутність поздовжної або поперечної плоскостопості.
Також, цільове призначення (для різних видів активності) різне.
Мій недолік широка стопа, але там вроді переважно не вузькі моделі
Любимка-анонимка
• 30 августа 2023
Ответ дляTakamaka
Так лише здається за рахунок форми. Але там є різна ширина для одних і тих самих моделей.
Дякую. Полюбе буду з приміркою брати
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Дякую. Полюбе буду з приміркою брати
Обов’язково з приміркою. Ще дуже раджу вдома або в магазині походити-посидіти в них хоча б трішечки. З однією моделлю в мене було оманливе перше враження, здались комфортними, а вже за 10 хвилин кісточки на ногах аж боліли.
Але якщо модель підійшла, то здається, що ці кросівки самі за тебе ходять)) І ще переважна більшість моделей дуже легка.