Девочки,кто сталкивался. Уже месяца 2 жутко лезут волосы. Особенно в последний месяц. Начали пить аевит, д3,цинк и биотин,мыть голову виши от выпадения....периодами лезут еще больше ,чем без них. Начиталась,что могут быть серьезные проблемы с щитовидкой, теперь еще и страшно(
Ответ дляJulbars
Жила в Польше 9 мес, ужасно лезли волосы, чтобы ни пила, чем бы ни мыла. Приехала в Украину, все заросло, опять распушилась и вообще не выпадают. Может вода не подходит?
Ну с водой пробоемы ечть серьезные(
Tuchka v nebe• 30 августа 2023
У мене кожен рік з кінця серпня до грудня випадають( всю осінь( потім знов наростають
Ответ дляVlada
У меня из-за проблем с надпочечниками сильно выпадали
А что было?
Tuchka v nebe• 30 августа 2023
А структура не змінилась?
Не стали тонкі, як пух? Нема білого комочка на кінці, де корінь?
Ответ дляTuchka v nebe
А структура не змінилась?
Я блондинка, то воно в мене посічене,ще дуже давно, тому я його мащу олійками, різними засобами. Коли випадають то наче бачу,щось на кінці, як білу цятку
Tuchka v nebe• 30 августа 2023
Ответ дляЮлия250694
Цятка - то не то. Значить у вас не те, що в мене., не підкажу
Ответ дляTuchka v nebe
А у вас що було?
Tuchka v nebe• 30 августа 2023
Ответ дляЮлия250694
А у вас що було?
Андрогенетична алопеція. Але це в мене від мами, і розпочалось в 15 років( восени сильно випадає, реакція на сонце влітку.
Рятуюсь Віші ампули червоні, маски з перцем і вітамінами, спрей hobe labs.
І вітаміни ті, що ви вже п‘єте, або комплекс Перфектіл хеер.
Ответ дляTuchka v nebe
Дякую
Tuchka v nebe• 30 августа 2023
Ответ дляЮлия250694
Дякую
Не має за що!
Шукайте причину, знаю як це морально важко, коли те волосся повсюду(
Ответ дляTuchka v nebe
Не має за що!
Так( аж бісе