Радикальная• 30 августа 2023
Бетаргин и аллергия
Кто-то знает на практике помарает ли бетаргин при аллергии? Когда то вроде читала, что выводит токсины, чем способствует уменьшению аллергических реакций
Ужгород• 30 августа 2023
Не допомагає. Алергія не на токсини і бетаргін - пустишка
Зменшує алергію тільки зменшення контакту з алергеном. Препарати знімають симптоми алергії. Думаю, зрозуміло написала)) бо теж втомилася від своїх алергіків.
Полонянка SexShop-а!• 30 августа 2023
Ответ дляУжгород
Бетаргин не пустышка, он интоксикацию хорошо снимает. Но не от аллергии
Ужгород• 30 августа 2023
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Не знімає. Мені не один педіатр сказав про це, та й на курсах по медицині говорили. Можливо для вас це новина (що бетаргін фігня), але токсини виводять краще сорбенти - смекта або атоксіл.
Королева Сарказма• 30 августа 2023
Ответ дляУжгород
Боже,педіатри говорили
то просто склад почитайте. як це може бути пустишкою? Чи наприклад у дітей як може бути ефект плацебо, якщо навіть не знають, що п´ють, а результат видимий.
Вкуси мене• 30 августа 2023
Ответ дляУжгород
Може и фигня. Но в последнем , тяжёлом отравлении- он меня вытянул.
Смекта и Атоксил как вспомогательное .
Постоянно дома есть бетаргин
Смекта и Атоксил как вспомогательное .
Постоянно дома есть бетаргин
Ужгород• 30 августа 2023
Ответ дляКоролева Сарказма
Боже,педіатри говорили
А хто має говорити? Нутриціологи? Чи люди без медичної освіти?
Я знаю прекрасно склад, це реальна пустишка. Але ви самостійно можете давати своїй дитині та й собі будь що. Це ваша відповідальність.
Ужгород• 30 августа 2023
Ответ дляВкуси мене
Смекта и Атоксил как вспомогательное .
Постоянно дома есть бетаргин
Смекта и Атоксил как вспомогательное .
Постоянно дома есть бетаргин
То можливо Смекта чи Атоксіл все таки зробили свою справу? Бо це якраз препарат нормальний, гарний сорбент.
Вкуси мене• 30 августа 2023
Ответ дляУжгород
Ні. Я з бетаргіном вже років 13 дружу. Дитині ацетон - тільки він. Батьку 70 років - тільки він по жкт.
Ужгород• 30 августа 2023
Ответ дляВкуси мене
Моїй дитині ацетон прибирає звичайна кола, бетаргін не допомагає додати глюкози до крові.