Свекруховна• 30 августа 2023
З якого віку доцільно відводити в садочок? Мама вдома, не працює
Помилуйте мадам• 30 августа 2023
Ответ для100pudov
Знайдіть няню
Дитина з особливими потребами. Няні, як х шукала через сайти на зразок олх, або просять надто велику для мене оплату (а принципі закономірно, бо дитина важка), або відмовляються одразу. А свекруха ще ’по-божеськи’ бере за свої послуги -- 100 грн за годину догляду в неї вдома і 200 грн за годину з прогулянками, з оплатою морозива продуктів куплених дитині тощо.
постою_послушаю• 30 августа 2023
Ответ дляПомилуйте мадам
Вам пощастило, що у вас є мама) Це чудово. Якщо вона виявляє бажання проводити час з онуком, то можна домовитися, щоб вона за ним дивилася, якщо ні, то шукайте няню чи віддавайте в садок, років з трьох. Якщо мама не хоче чи не може, то доведеться справлятися самостійно.
это автор мама
Секс-Бомба• 30 августа 2023
Автор,моя только пошла,клиент выше. А когда ей два было,отвела на танцы и акробатику
Може ще третю?• 30 августа 2023
Ответ дляПомилуйте мадам
А я розумію, що мама це мама) Просто якби моя власна мама на момент народження моєї дитини була жива, то я впевнена -- вона багато в чому допомогла б мені з вихованням, хай навіть просто хорошою порадою. І чомусь думаю, що вона була б рада проводити час з онуком, навіть без якихось моїх прохань. На відміну від морального монстра, що дісталася мені під виглядом свекрухи, яка бере гроші за кожну проведену з дитиною годину за чітко встановленим тарифом. На той час, коли я йду до гінеколога чи стоматолога. Можливо, це нормально, не знаю. Але от чітко впевнена, що моя мама такого не робила б. Вибачте, що пишу про такі особисті речі, наболіло.
Розумію)) тяжко вам було.
З іншої сторони ваша свекруха як няня. Заплатили і не винні їй що попросили її особистий час витратити на дитину. Сюр, але і таке є.
Моя мама живе за 100 км, але працює з нічними змінами і не може допомагати ніяк. Не злюсь взагалі, нехай працює. Дітей бачить, ми привозимо в гості, завжди накормить, дітям все зробить, любляча бабуся. Якось самі з чоловіком змогли дітей вже до шкільного віку виростити. Було дуже складно, я 5 років майже не спала, але благо все вже позаду.
Помилуйте мадам• 30 августа 2023
Ответ дляпостою_послушаю
это автор мама
Можливо. Я, напевно, суб´єктивно сприйняла, з огляду на власний досвід, і подумала, що пише мама дитини.
Водійка хімарса• 30 августа 2023
Ответ дляЖена миллионера
З того віку, коли дитина зможе добре розмовляти і сама розказати хто її образив, сама зможе поїсти, бо там ніхто не заморачується догодовуванням, і на горщик щоб ходила вже, бо вкакана буде пів дня ходити.
Моя пошла в садик в памперсах (в 3 с половиной года). К горшку ее там приучили за неделю. Но это было в 2012 г.
Колгоспниця• 30 августа 2023
Зараз віддала сина в 3 роки. Вже близько місяця адаптуємося. Воджу його з 8.30 до 12. Вся сімʼя вже встигла перехворіти важкою інфекцією. Наслідки ще вигрібаємо ми з чоловіком. Будемо далі дивитися. Син то плаче, то заспокоюється в садочку. Я не працюю. Буду далі дивитися, що і як. Поки нічого сказати не можу остаточного і вирішального.
Помилуйте мадам• 30 августа 2023
Ответ дляМоже ще третю?
Розумію)) тяжко вам було.
Добре, що ваші дітки здорові, дорослішають і розвиваються, отже найважчі часи вже позаду. У мене трошки інакше, дитина потребує пожитттєвого догляду. Якби моя мама була жива, то було б трошечки легше. Але вже як є, так є.
БезникаяЯ• 30 августа 2023
Ответ дляСвекруховна
Живу в приватному секторі
З однолітками дитина не спілкується
Можливо на розвивашки походити? З якого віку тоді
З однолітками дитина не спілкується
Мама не має часу на займатися з дитиною?
Ядвига Юсьлегко• 30 августа 2023
В садок не ходив,з соціалізацією все ок,водила на підготовку до школи і спортивний розвиток,десь з 5 років
Зрадорозганячка• 30 августа 2023
Ответ дляМоже ще третю?
Доцільності немає. Краще дитина адаптується з дворічного віку в ясельних групах.
У вас есть статистика? :)
Хи хи, ну ну• 30 августа 2023
Ответ дляМяо мой мяо
Нафик тогда водить ? Болячки собирать ? Моя ходила с 4х с половиной по полдня. Две недели ходим - две болеем. Так зимой и не водила
Я думаю садик полезен для развития, там общение с другими детьми ,занятия. А дома не все хотят с детьми заниматься.
Плюс ребёнок учится находиться в обществе.
Моя например очень активная и общительная. Днями разносит квартиру. Если на улицу выйти, то сложно с ней. Постоянно гоняет ,посидеть с ней не реально почти. Ко всем людям подходит. Вот как такого ребенка дома до школы держать?
Зрадорозганячка• 30 августа 2023
Ответ дляМяо мой мяо
Так это не из-за садика, а из-за плохого иммунитета
Секс-Бомба• 30 августа 2023
Ответ дляПомилуйте мадам
Это сука а не свекруха. Крыса последняя
Може ще третю?• 30 августа 2023
Ответ дляПомилуйте мадам
Ну, як вам сказати - обидві дитини задихалися одночасно. Тільки одному було 7 місяців, іншій - 3 роки. Не знаю наскільки це легко. Але таки да, якихось серйозніших захворювань, благо, не має.
Вам бажаю витримки та сил, дитині вашій здоровʼя!
Секс-Бомба• 30 августа 2023
Ответ дляКолгоспниця
Ротавірусу?
Може ще третю?• 30 августа 2023
Ответ дляЗрадорозганячка
У вас есть статистика? :)
Статистики нема, але є подруга, яка працює в садочку років 15, то каже саме так.
По своїх дітях теж можу сказати, що з 2-х років швидше адаптувалася дитина, чим з 3-х.
dahashutka19• 30 августа 2023
Всі діти різні. Молодшій зараз 3 і вона дуже проситься в садок , хоча раніше не було такого. Тому мені здається 3+ ідеально
Помилуйте мадам• 30 августа 2023
Ответ дляСекс-Бомба
Это сука а не свекруха. Крыса последняя
Я саме так про неї думаю. Вона безсовісна. Шкода, що батько моєї дитини сприймає це все як якусь норму, не бачить в цьому нічого поганого. Але тут вже мені мінус -- сама винна, раз не вміла вибрати нормального супутника життя. Мучуся від дурного почуття провини перед дитиною і перед собою самою, що була наївна і дурна в період знайомства з ним і його родиною.
Водійка хімарса• 30 августа 2023
Ответ дляМатьЧасть
Для чого? Для інвалідизації ранньої? Раніше 3 років спілкування дітям з іншими не потрібно.
Садок - колонія від безвиході, кому на роботу
Нужно
Зрадорозганячка• 30 августа 2023
Ответ дляМоже ще третю?
А ну да, зачем статистика, если ваша подруга последняя инстанция в этом вопросе 😂😂😂😂
Зрадорозганячка• 30 августа 2023
Ответ дляМоже ще третю?
У вас 10 детей, что вы можете сделать такой вывод?
Може ще третю?• 30 августа 2023
Ответ дляЗрадорозганячка
Ви робітник дитячого садочку і щось нове в 23 році можете повідомити? Чекаю статистику від вас.
Може ще третю?• 30 августа 2023
Ответ дляЗрадорозганячка
Може ще третю?• 30 августа 2023
Ответ дляЗрадорозганячка
😂😂😂😂 да-да
Пишите исчо
То де ваша статистика? Нема, тоді не треба кидатися на тих, хто знає більше чим ви про садок.